Close
  • Ana
  • /
  • Bağlantılı Ev
  • /
  • Amazon Alexa'nın en yeni yeteneği, sizi Amazon Echo'nuz aracılığıyla bir ses macerasına çıkarmaktır.

Amazon Alexa'nın en yeni yeteneği, sizi Amazon Echo'nuz aracılığıyla bir ses macerasına çıkarmaktır.

Amazon Alexa'nın yeteneklerine en son eklenen, artık sizin için 'Starfinder' adlı bir sesli macera oyunu çalıştırabilmesidir. Uzayda geçen ve uzaylılarla ve tuhaf konumlarla dolu, kendi maceranı seç ve geleneksel bir rol yapma oyununun bir karışımı gibi, daha sonra ne olacağına ve hatta karakterinin günlerinde Alexa ile konuşarak karar vereceksin. .

Sorunları çözmek için ne tür bir yaklaşım benimsemek istediğinize karar vererek başlarsınız ve oyun size bu tercihe uyan bir karakter verecektir. Bundan sonra, olay örgüsünün nasıl gelişeceği konusunda daha fazla kontrole sahip olacaksınız: En basit haliyle, bulduklarınızı veya durumların sonucunu etkileyebilecek ikili kararlar alacaksınız - ama aynı zamanda diğer karakterlere ne söyleyeceğinize de karar vermenize olanak tanıyor. ve hangi becerileri kullanmaya çalışacağınız.

Daha geleneksel oyun öğeleri, karakterinizin bir eşya envanterine sahip olduğu ve bunları zamanla geliştirebileceğiniz ve oyunda kullanmak için kredi toplayabileceğiniz gerçeğine dönüşür. Ve beceri gerektiren bir şeyi denediğinizde, bir zar atma bile vardır - bunu kendiniz yapabilir ve Alexa'ya ne aldığınızı söyleyebilirsiniz veya Alexa'dan otomatik olarak zar atmasını isteyebilirsiniz.

Bu, bir hikayenin sonucunun seçimlerinizin ve biraz da şansın bir karışımı olduğu anlamına gelir, bu nedenle hangi dallara ayrılan hikâye dizilerine ulaşacağınızı asla bilemezsiniz.


Ses çalışması Alexa'nın Audible'daki Amazon meslektaşları tarafından gerçekleştirildi ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda oyuncudan 125 saatlik kayıt gerektirdi.KaleveAteşböceğibaşrol oyuncusu Nathan Fillion ve Laura BaileyThe Last Of Us Part II.

Starfinder'in pilotunu oynamak ücretsizdir ve sadece Echo'nuza (veya tabii ki Alexa uygulamasına) şunu söyleyerek bir şans verebilirsiniz: Alexa, Starfinder'ı aç. Her yeni hikaye, başlamadan önce kabaca oynamanın ne kadar süreceğini anlatıyor, bu hoş bir dokunuş - pilot, tadımcı olarak yaklaşık 30 dakika sürüyor.


Şimdiye kadar oynanacak üç bölüm var ve üç tane daha Ekim ayında geliyor. Her biri 1,99 sterline mal olur, yoksa altısını 9,99 sterline alabilirsiniz.

  • En iyi akıllı hoparlörlerden daha fazlası
  • Bununla Tanışen iyi masa oyunları(ama Alexa sizin için oynamayacak)
Tüm Amazon Echo cihazlarında bugünün en iyi fiyatları İndirimli Fiyat Amazon Echo Dot 3rd ... Amazon Echo Dot (3. Nesil) Yatak Banyosu ve Ötesi $ 39.99 $ 18.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEcho (3. Nesil) - Akıllı ... Amazon Echo (2019) Amazon $ 99.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEcho Plus (2. Nesil) - Premium ... Amazon Echo Plus (2. Nesil) Amazon $ 149.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Yankısı Göster 5 Amazon Echo Göster 5 Amazon $ 89.99 $ 44.99 GörüntüleTüm fiyatları görünAnlaşma Cuma 25 Aralık'ta sona eriyor İndirimli Fiyat Amazon Echo 8 Yılda Göster ... Amazon Echo 8 Yatak Banyosu Göster ve Ötesi 129,99 $ 64,99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Amazon Echo Studio Smart ... Amazon Echo Studio Yatak Banyo ve Ötesi 199,99 $ 159,99 İnceleTüm fiyatları görünAmazon Echo Auto Smart ...Amazon Echo AutoEv deposu49,99 Görünüm Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Echo Flex - Eklenti mini ... Amazon Echo Flex Amazon $ 24.99 $ 9.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz