Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Amazon, iPad'e tamamen yeni Fire HD 8 tabletleri fırlattı

Amazon, iPad'e tamamen yeni Fire HD 8 tabletleri fırlattı

Amazon, bir dizi yepyeni Fire HD 8 tableti tanıttı. Yükseltilmiş özelliklere ve biraz daha yüksek bir fiyat etiketine sahip üçlü cihaz (hala en ucuz tablet seçenekleri arasında olmasına rağmen), ürün yelpazesi yeni Fire HD 8, Fire HD 8 Plus ve Fire 8 HD Kids Edition'dan oluşuyor.


Önceki nesil Fire HD 8 tabletler, okuma, oyunlar, hafif web taraması ve Amazon'un parlaklığının tüm işlevlerini koruyan Gösteri modu için uygun fiyatlı tabletlerdi.Yankı Gösterisi 5. Yeni seri, geliştirilmiş özellikler, içerik, daha uzun pil ömrü ve daha kolay, daha hızlı şarj ile bir adım daha ileri gidiyor.

  • Amazon Fire HD 8 için buradan ön sipariş verin
  • Amazon Fire HD 8 Plus için buradan ön sipariş verin
  • Amazon Fire HD 8 Çocuk Sürümü için buradan ön sipariş verin

Fire HD 8


(Resim kredisi: Amazon)

Amazon Fire HD 8: Neler değişti?

Amazon'un yeni 8 inç ekran temel modeli 10 £ daha pahalı, ancak teknik özellikler bölümünde bir yükseltme aldı. Yeni başlayanlar için, bellek 1.5GB'tan 2GB RAM'e ve 16GB temel modelden iki katına çıkan 32GB veya 64GB dahili depolama seçeneklerine geçerek gelişti. Ekran aynı kalır: net, net 1280 x 800 yüksek çözünürlüklü ekran. 2.0 GHz hızında çalışan yeni bir dört çekirdekli CPU'nun performansı ve gücü% 30 artırdığı söyleniyor.


Yeni Fire HD 8 Plus (standart Fire HD 8'den 109,99 £, £ 20 daha fazla), aynı yonga seti ve dahili depolama seçeneklerini korurken, toplam 3 GB RAM'de paketleyerek işleri daha da ileri götürüyor. Her iki tablet de artık Amazon tarafından 'dikkat dağıtıcı olmayan, optimize edilmiş bir oyun deneyimi olarak bildirilen, bildirimlerin müdahalesi olmadan oyununuza odaklanmanızı sağlayan Oyun Modu sunuyor.

Fire HD 8'ler artık% 30 daha fazla pil ömrüne sahip, karışık kullanımla 12 saate kadar çalıştığı ve beş saat gibi kısa bir sürede hazır olmak için 'kolay şarj' USB-C bağlantılarını kullandığı söyleniyor. Fire HD 8 Plus ayrıca kablosuz şarj özelliklerine sahiptir ve 139,99 £ karşılığında uzman bir kablosuz şarj yuvasıyla birlikte paketlenebilir. BT ayrıca üç aylık Kindle Unlimited ile tamamen ücretsiz olarak gelir.


Fire HD 8 Çocuk Sürümü(Resim kredisi: Amazon)

Fire HD 8 Çocuk Sürümü (139,99 £), Amazon'un önceki Çocuk Sürümü tabletleriyle aynı prensiptir: Ebeveyn denetimli, parlak renkli, çocuklara karşı korumalı bir çantadaki yepyeni cihaz, iki yıllık sorunsuz garanti ve bir yıllık Fire for Kids, çok sayıda eğlence ve eğitim içeriğiyle iPad'e ön yükleme.

Yeni Fire HD 8 modelleri, Amazon'un tablet güvenilirliğini artıracak ve benzer boyuttaki 7.9 'iPad Mini ile rekabet edecek şekilde ayarlanmış görünüyor. Fiyatlar artmış olsa da, tabletler Apple ve Samsung gibi rakiplere kıyasla nispeten ucuz kalıyor.

Kindle, Echo Show ve web tarayıcısı gibi eşit parçalar arıyorsanız, yeni Fire HD 8 ve Fire HD 8 Plus muhtemelen sizin için mükemmel bir tablettir.

Fire HD 8


(Resim kredisi: Amazon)

Amazon Fire HD 8: Ne zaman alabilirim?

Üç cihaz da şu anda ön sipariş verilebilir ve 3 Haziran'da gönderilmeye başlanacak. Hemen şimdi Amazon'a gidebilir ve kendinize sınıfının en iyisi yeni bir Fire HD 8, Fire HD 8 plus veya Fire HD 8 Kids Edition ayırabilir ve gelecek ay teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

  • Amazon Prime Günü 2020: bilmen gereken her şey
Bugünün en iyi Amazon Fire HD 8 fırsatları 23 Amazon müşteri yorumu Amazon Fire HD 8 Tablet - 32 ... Kohl's64,99 GörünümAmazon Fire HD 8 Tablet - 32 ... Kohl's64,99 GörünümAmazon Fire HD 8 Tablet - 32 ... Kohl's64,99 GörünümAmazon Fire HD 8 Tablet 32 ​​GB QVC99,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Amazon Fire HD 10 teklifi 49 Amazon müşteri yorumu Benzer Amazon ABD Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz