Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Amazon Echo, sürpriz yeni pil paketi ile Sonos Roam rakibi oldu

Amazon Echo, sürpriz yeni pil paketi ile Sonos Roam rakibi oldu

Ana hoparlörünüz birAmazon Eko (4. nesil)veyaEcho Dot (4. nesil), o zaman belki de normalde onu duvara bağladığınız yerden alıp dinlemeyi dilediniz. Ya da belki bilmiyorsun, ama şimdi merak ediyorsun. Her iki durumda da, sizin için yeni ürünümüz var mı: Amazon, yeni Echo modelleri için 5 saate kadar taşınabilir çalma gücü sağlayan yeni Pil Tabanlarını duyurdu.

Mission Cables şirketi tarafından 'Amazon İçin Üretildi' şeması altında üretilen Pil Tabanları tam olarak göründükleri gibidir - Eko'nuzu yerleştirdiğiniz tabanlar, onları fiş ihtiyacından kurtarır. Daha sonra bunları, Wi-Fi'de oldukları sürece tam Echo özellikleriyle evin veya bahçenin her yerinde istediğiniz yerde kullanabilir veya Bluetooth üzerinden müzik çalmak için daha uzağa götürebilir ve bağlanabilirsiniz.

Güvencesiz görünüyorlar, ancak Echo'nuzu sıkıca yerinde tutacaklarına söz veriyorlar - Echo Dot versiyonunda bir beşik varken, tam boyutlu Echo versiyonunda Echo'nun tabanına vidalanan bir 'Securemount' var. Ayrıca, pili uygun bir şekilde doğrudan Echo'dan şarj etmeyi vaat ediyor ve ardından fişi çıkardıktan sonra gücü diğer tarafa geri itiyor.

Amazon Echo Pil Tabanı


Amazon Echo Dot Pil Tabanı, AI kürenizi sıkıca yerinde tutmak için kum saati benzeri bir tasarıma sahiptir.

(Resim kredisi: Amazon)

Şimdiye kadar, yalnızca Amazon İngiltere'de mevcut görünüyorlar - Echo Dot sürümü için 29,99 £ veya büyük Echo sürümü için 39,99 £ maliyeti. Bunu Echo'nuzun maliyetine eklemek oldukça iyi bir değerdir, tam fiyatı ödemediğiniz sürece -yaptıonları rehberimizden ucuza alınen iyi Amazon Echo fırsatları, Sağ?


Nihai sonuç, büyük ölçüde daha az şıktır.en iyi Bluetooth hoparlörler, hiç şüphe yok - ve belli ki yakında piyasaya çıkacaklar gibi su geçirmezlik veya düşmeye karşı koruma yokSonos Dolaşımı. Beş saatlik oyun süresi özellikle etkileyici değildir ve parkta bir Yankı çekmek muhtemelen çok uzaktır - o kişinin bir iPad'de fotoğraf çekmesine eşdeğerdir.

Ancak, Echo'nuzu ana ses eğlence seçeneğiniz olarak kullanırsanız - hangi müzik ve radyo istasyonlarının çalınacağını söylerseniz - bu, bahçede tüm bu rahatlığa sahip olabilmeniz için güzel ve ucuz bir yükseltme gibi görünür.


Bugünün en iyi Amazon Echo (4. nesil) fırsatları Echo (4. nesil) | İle... Amazon Prime 89,99 £ AMAZON Echo'yu (4. Nesil) görüntüleyin -... Currys PC World £ 89,99 ile Amazon Echo'yu (4. Nesil) görüntüleyin... Basitçe 89,99 £ olun Amazon Echo'yu (4. Nesil) ile... JD Williams £ 89,99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Amazon Echo Dot (4. nesil) fırsatları Amazon All-New Echo Dot (4.... çok.co.uk £49,99 Görüntüle)Amazon Echo Dot Akıllı Hoparlör... John Lewis 49.99 £ GörünümEcho Dot (4. nesil) |... Amazon Prime 49,99 £ Amazon Echo Dot'u (4. Nesil) görüntüleyin... Sadece 49,99 £ Olun Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz