Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Amazon Echo Buds, fiyatın bir kısmı için AirPods Pro düzeyinde özelliklere sahiptir

Amazon Echo Buds, fiyatın bir kısmı için AirPods Pro düzeyinde özelliklere sahiptir

Bu hafta piyasaya sürülen en son Amazon Echo Buds, Amazon'un ikinci neslidir.gerçek kablosuz kulaklıkve öncekilerden daha küçük ve daha hafiftir. Tamamen yeni Echo Buds, aslında orijinallerinden %20 daha küçüktür ve aktif gürültü iptali ile dinamik ses özelliğine sahiptir.

Siyah veya beyaz renklerde mevcut olan tasarım, kulak basıncını azaltmak için yerleşik havalandırma delikleriyle tamamen kulağa oturan birinci nesil tomurcuklardan çok daha temiz görünüyor. İstenmeyen sesleri tespit etmeye ve sizi müziğin içine daldırmaya yardımcı olan iç ve dış mikrofonlar sayesinde gürültü engellemenin artık orijinallere kıyasla iki kat daha iyi olduğu söyleniyor. Ayrıca, mümkün olan en iyi uyumu sağlamak için dört kulak ucu ve iki kanat ucu seçeneği vardır.

Yeni Echo Buds bir kez daha eller serbest Alexa iletişimine sahip olup, müziğe, podcast'lere, sesli kitaplara ve tabii ki telefon görüşmelerine erişmenizi sağlar. Alex diyerek eksik bir Yankı tomurcuğunu bulabilirsin, tomurcuklarımı başka bir Alexa cihazında bul ve tomurcuklar onları bulmana yardımcı olmak için çalacaktır. Echo Buds ayrıca ABD'nin yedi büyük şehrinde (New York, Seattle, San Francisco, Chicago, Boston, Jersey ve Philadelphia) toplu taşıma yol tarifleri ve bilgileri sunuyor ve yakında daha fazla yer gelecek. Daha sonra gelen bir diğer özellik ise, Echo Buds'a hangi telefon bildirimlerinin gönderileceğini filtreleme yeteneğidir.

Amazon Echo Buds ikinci nesil


siyah Amazon Echo Tomurcukları

(Resim kredisi: Amazon)

Echo Buds, suya ve tere dayanıklılık açısından IPX4 derecesine sahiptir ve tek bir şarjla beş saatlik oynatma sağlar. Yeni tasarlanan kılıf, iki ekstra şarj için yeterli gücü barındırarak, takmanız gerekmeden önce 15 saate kadar süre tanır. Ve taktığınızda, 15 dakikalık hızlı şarj, iki saate kadar oynatma sağlayabilir. Çanta, USB-C veya ayrı olarak satılan bir Qi kablosuz şarj matı ile şarj edilebilir.


Şarj kutusunun yeni şekli ve yerleşik havalandırma delikleri, kullanıcıları yeni Echo tomurcuklarını Apple'ın AirPods Pro'su ile karşılaştırmaya yöneltti, ancak tomurcukların kendileri daha çok Galaxy Buds Pro'ya benziyor. Yine de satış fiyatı sayesinde, bu rakiplerin her ikisine de paralarının karşılığını vermeleri muhtemeldir.

Amazon Echo Tomurcukları, tanıtım teklifiyle birlikte kablosuz şarj kutusuyla birlikte yalnızca 99 ABD Doları (yaklaşık 72 £ / 128 ABD Doları) veya 119 ABD Doları (yaklaşık 86 Sterlin / 154 ABD Doları) olarak fiyatlandırılır ve ardından 119 ABD Dolarına (yaklaşık 86 Sterlin) geri döner. / 154 Avustralya Doları veya 139 ABD Doları (yaklaşık 100 ABD Doları / 180 ABD Doları). Bunlar, şu anda Amazon ABD web sitesi aracılığıyla ön sipariş için mevcut ve tomurcukların 13 Mayıs'a kadar gönderilmesi bekleniyor. İngiltere ve Avustralya'daki mevcudiyeti hala teyit edilecek.


Amazon Echo Buds ikinci nesil

Amazon Yankı Tomurcukları

(Resim kredisi: Amazon)
Bugünün en iyi Amazon Echo Buds fırsatları 5 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz