Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Amazon Echo Buds incelemesi: AirPod'ları daha iyi ses, Bose gürültü engelleme, sıfır stil ile ele alıyor

Amazon Echo Buds incelemesi: AirPod'ları daha iyi ses, Bose gürültü engelleme, sıfır stil ile ele alıyor

Amazon, bir şeyler satma işinde ve Amazon Echo Buds, sıcak kekler, Doğu'da klima ve eBay'de Supreme ürünleri gibi satış yapacak. Amazon'un mükemmel değerde kablosuz hoparlörüEcho stüdyoBu, ne kadar yetkin bir şekilde oldukça kaliteli bir cihaz yapabildiğine ancak rakip ürünlerden daha ucuza sattığına dair yeni bir örnektir. Elbette, biraz anonim görünüyor, hatta belki biraz saçma, ama tasarımda heyecanlandıracak hiçbir şey olmadığı kadar, alıcıları kapatacak hiçbir şey de yok. Amazon Echo Tomurcukları hemen hemen aynıdır, ancak gerçek kablosuz tomurcuk formundadır.


Bu gürültüyü engelleyen gerçek kablosuz kulaklıkların kesinlikle üstesinden gelmesi amaçlanmıştır.Apple AirPod'larPro (veyaSamsung Galaxy Tomurcukları, eğer Android merkezli iseniz). Bununla birlikte, her ikisinden de daha ucuzdurlar ve Echo Tomurcukları, pazar liderleri Bose'den gürültü iptali içerir. Bunu Apple'dan almak için şu adıma geçmelisiniz:Apple AirPods Pro. Echo Tomurcukları, sık sık rahatsız edici Siri yerine genel olarak kullanışlı Alexa'yı da içerir.

Sony WH-1000XM4 incelemesi

Yani evet, Echo Tomurcukları olmayabilirbakçok ama AirPod'lardan daha ucuz ve müzikal olarak daha iyi. Ses açısından kabaca biraz daha ucuz tomurcuklarla karşılaştırılabilirler - örneğin, Cambridge Audio Melomania 1 ve Lypertek Tevi - ancak Bose gürültüsü iptali, her şeyi bir çentik yukarı çeker ve ardından Amazon, bir mala ile ekstra özellikler üzerinde kaşıntı yapar - Alexa entegrasyonu , etrafınızda neler olup bittiğini duymak istediğinizde iyi bir 'duyma' özelliği, egzersizler için ter geçirmezlik, her tomurcukta özelleştirilebilir dokunmatik kontroller… 120 sterlin karşılığında çok şey alırsınız. Ve tabii ki, gelmeleri halinde muhtemelen 100 sterlin altında olacaklarAmazon Prime Günü2020, daha erken değilse. İşte bugünleren iyi gürültü önleyici kulaklık fiyatları

Takas, Amazon Echo Tomurcuklarının neredeyse stilden yoksun olması ve herhangi bir alanda kitlesel olarak mükemmel olmamasıdır. Çok iyi satacak mükemmel tomurcuklar olmalarının nedeni, 2020'de bir çift gerçek kablosuz tomurcuk olmanın her önemli gereksinimiyle yetkin bir şekilde başa çıkmalarıdır ve Amazon, zevk için sizden o kadar fazla ücret istemez. Yankı Tomurcukları, parçalarının toplamından daha büyüktür… ve epeyce parça vardır.


Amazon Echo Buds: çıkış tarihi, fiyat

Amazon Echo Buds incelemesi

AirPod'ların aksine Amazon Echo Tomurcukları, havalı görünmek yerine dinlemek için yapılmış kulak içi tomurcuklar gibi şekillenmiştir.

(Resim kredisi: Amazon)

Amazon Echo Tomurcukları artık İngiltere, ABD ve başka yerlerde çıktı.


İngiltere:Amazon İngiltere'de 119,99 £ karşılığında Amazon Echo Tomurcukları satın alın

KULLANIMI:Amazon Echo Tomurcuklarını Amazon.com'da 129,99 $ 'a satın alın

Günümüzün en iyi Amazon Echo Tomurcukları indirimi İndirimli Fiyat Yankı Tomurcukları - Kablosuz kulaklıklar ... Amazon Prime 129,99 $ 79,99 $ Amazon Yankı Tomurcuklarını Görüntüle True ... BHPhoto129,99 GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Amazon Echo Buds incelemesi

Amazon Echo Buds: kendi alanlarındaki liderler ve bunun yanı sıraakımalan


(İmaj kredisi: Gelecek)

Amazon Echo Buds: pil ömrü ve tasarımı

Amazon, Apple'ın 'gövde' yapısına göre daha standart bir gerçek kablosuz 'disk' tasarım yaklaşımı benimsedi - yani, hiçbir şekilde dışarı çıkan serin yapışkan parçalar yok. Bu, kulağınızı zorlukla geçtikleri için onları takarken çok daha ayrık yapar. Kulağınıza daha fazla sokarlar, bazılarının sevmediği, ancak daha iyi ses yalıtımı sağlar ve bu nedenle tomurcuk sürücülerinin ses kalitesinden daha fazlasını alır.

Amazon Yankı Tomurcukları

Çeşitli ipuçları, uyumun rahat ve güvenli olduğu anlamına gelir - bu kanat uçları harika değildir, ancak onlara gerçekten ihtiyacınız yok

(Resim kredisi: Amazon)

Tarz açısından hiç yok. Yankı Tomurcukları, Amazon'un kendisinde gerçekten çok ucuza satıldığını görebileceğiniz türden genel, uygun fiyatlı gerçek kablosuz tomurcuklar gibi görünüyor. Tasarım yeteneklerinden neredeyse yoksundurlar. Ancak, aşağı yukarı kulaklarınızda kayboldukları için, bunun pek bir önemi yoktur, bu yüzden sızlanmayı bırakın.

Mümkün olan en iyi uyumu elde etmek için Echo Buds, üç farklı boyutta kulak ucu ve kanat ucu ile birlikte gelir. Hafifler, çok şişkin değiller ve kendilerini oldukça güvende ve rahat hissettiklerini düşündüm. AirPods Pro'da da bulunan potansiyel olarak kullanışlı bir özellik, kulaklarınız için doğru büyüklükte kulak uçlarına sahip olup olmadığınızı onaylamak için bir test yapabilmenizdir. Maden, uygunluğun 'harika' olduğunu doğruladı ve gürültü yalıtımı ve güvende hissetme açısından bu adil bir değerlendirmeydi. Uzun süreli kullanımdan sonra, biraz rahatsız hissetmeye başladılar, ancak acı çekmediler ya da herhangi bir şey.

Daha fazla güvenlik için kanat ipuçları ekleyebilirsiniz, ancak bunların oldukça zayıf olduğunu düşündüm. Onları uyarmak için değil kulağınızdaki çıkıntıların altına tutturmak için dışarı çıkmış bir kaburga olan bir tür sesli prezervatif gibi güreşmelisiniz. Bu yaklaşım düzgün yapıldığında çok işe yarayabilir, ancak Amazon bunu düzgün bir şekilde yapmadı ve sonuç hoş görünmüyor ve hissettiriyor. Ancak yukarıda belirtildiği gibi, temel kulak uçlarıyla uyum yeterince iyi, öyleyse neden endişelenelim?

Daha büyük bir artı, her bir kulaklığın tere dayanıklı olması ve su sıçramalarına veya hafif yağmura dayanması için IPX4 dereceli olmasıdır. Bu, görünüşte güvenli uyumlarıyla birlikte, şu şekilde kullanılabilecekleri anlamına gelir:egzersiz tomurcukları. Spor salonunda harikalar, yolda koşarken olabildiğince güvenli olduklarından emin değilim, ama ara sıra ol 'lugholes'e geri dönmenin çözemeyeceği hiçbir şey yok. Koşmak için ideal olan, ancak benim kişisel favorim gibi bir şey istiyorsun,Beats Powerbeats Pro, neredeyse sığdırıp unutabilirsiniz. Ancak Powerbeats Pro, Amazon Echo Buds'tan iki kat daha pahalıdır.

Tam şarjla beş saate kadar müzik çalma olanağına sahip olacaksınız ve birlikte verilen şarj kutusu üç adede kadar ek şarj alabilir. Bu, benim matematiğime göre maksimum 20 saat müzik çalacağınız anlamına geliyor.

Çanta, şarj için USB-C yerine mikro USB kullanıyor. Bu, ya hala ortalıkta duran bir sürü eski mikro USB kablonuz varsa iyi bir şeydir ya da cihazlarınızın çoğunu USB-C'ye yükselttiyseniz biraz can sıkıcı bir şeydir. Tomurcukların pil ömrü, kasa ve yeniden şarj olma hızı - yarım saatlik şarjdan 2 saat oynatma - pil ömrünün 5 saatlik başlık figürü kadar önemli olmadığı anlamına gelir (gürültü iptali açıkken) önerebilir.

Dava biraz fazla büyük. Bir farenin tabutu büyüklüğünde olan Powerbeats kadar büyük değil, ancak ortalama modern pantolon için çok büyük.

Amazon Echo Tomurcukları: ses

Amazon Yankı Tomurcukları

Bazı 'profesyonel sınıf' sürücüler (Amazon'un sözleri bizim değil), birden fazla mikrofon ve Bose gürültü engelleme bu kompakt tomurcuklara sıkıştırılmış durumda

(Resim kredisi: Amazon)

Echo Buds, her kulaklıkta iki premium, dengeli armatür sürücüsüne sahiptir. Amazon, sürücü tasarımının profesyonel müzisyenler tarafından kullanılan kulak içi monitörlerden ilham aldığını ve net, net vokaller ve dinamik bas sunmayı amaçladıklarını söylüyor.

Söylemeye gerek yok, bu 120 sterlinlik tomurcuklar aslında profesyonel müzisyenler tarafından kullanılan kulak içi monitörler gibi ses çıkarmıyor. Kulağa çok iyi geliyorlar, 120 £ gerçek kablosuz tomurcuklar. Bu konuda net olmak için: Kablolu kulaklıklar> Bluetooth kulaklıklar> gerçek kablosuz kulaklıklar. Yalnızca gerçek kablosuz sesin crème de la crème'i nesnel olarak mükemmel, ancak günümüzde çoğu kabul edilebilir derecede iyi ses veriyor ve bu Amazon Echo Buds için de geçerli. Bu fiyat aralığındaki bu tür tomurcukların çoğundan daha iyi ses çıkarmalarına yardımcı olan şey, gürültü engellemenin eklenmesidir.

Bose'un Amazon'a Bose NC 700 ve QuietComfort 35 kulaklıklarında kullandığı aynı gürültü engelleme teknolojisini verip vermediğini bilmiyorum, ancak dünyayı kapatmada kesinlikle etkili. Bu tomurcukların kulağınızda oldukça derine oturması, dış sesin zaten yeterli ölçüde engellendiği anlamına gelir, ancak iki dış mikrofon ve tomurcuk başına bir iç mikrofon tarafından desteklenen gürültü engelleme, Depeche Modunun bir zamanlar önerdiği gibi, 'keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir' trenlerde, ofiste ve kötü sokaklarda yürürken 'sessizlik'.

Bose'nin en yeni kulaklıkları, sesinizi dinlerken mükemmel gürültü azaltma özelliğine de sahip ve burada da durum böyle görünüyor. Elbette Amazon Alexa yerleşiktir veseni duyabilir. Çağrı kalitesi de çok sağlam.

Amazon Yankı Tomurcukları

Sıradaki yapraklardan dolayı kristal berraklığında Altringham'da mahsur kaldığınızı söyleyen kondüktörden duyabileceksiniz.

(Resim kredisi: Amazon)

Oldukça derin, kulak içi oturma ve aktif gürültü engellemenin birleşimi, bunları çok iyi takamayacağınız ve sohbet edemeyeceğiniz veya birinin 'Dikkat edin, bir kamyon geliyor' diye bağırdığını duyamayacağınız anlamına gelir. Bununla birlikte, diğer çoğu gürültü engelleyici kulaklıkla uyumlu olarak Amazon, bir Ses Geçiş işlevi içerir.

Bir tomurcuğa çift dokunduğunuzda gürültü engelleyen mikrofonlar sesi kulağınıza iletir. Alexa uygulamasında bunun ne kadar yüksek olduğunu ayarlayabilir ve ayrıca dinlediğiniz müziğin üstündeki çift dokunma katmanlarının ses çıkarmasını veya her şeyi duyabilmeniz için onu duraklatmasını seçebilirsiniz. Genel etki, normal yaşamdaki gibi biraz dinlemek gibidir, yalnızca duyduğunuz her şey oldukça iyi bir telefon bağlantısından geçer.

Amazon Echo Tomurcukları: karar

Amazon Yankı Tomurcukları

Amazon, Echo Tomurcukları ile güzel bir işitsel resim çiziyor

(Resim kredisi: Amazon)

Gerçek kablosuz tomurcukların ortalama fiyatı daha hızlı düşmedikçe, Amazon, Echo Buds ile kesin bir kazanan gibi görünüyor. AirPod'lardan daha ucuzlar, AirPod'lardan daha iyi ses veriyorlar - gerçekten AirPods Pro ile daha karşılaştırılabilirler - ve aynı zamanda Apple'ın her yerde bulunan tomurcuklarından farklı olarak spor salonuna ve koşmaya hazırlar.

Amazon burada onu stadyumun dışına atmış değil. Echo Buds ile ilgili heyecan verici neredeyse hiçbir şey yok ve 90 - 120 £ civarında artan sayıda yüksek kaliteli gerçek kablosuz tomurcuklara karşı çıkıyorlar. Bununla birlikte, stilden yoksun olsalar da, Amazon Echo'nun ek özellikleri, üstün teknolojisi ve her şeyden önce marka bilinirliği,çok% 100'ü onları satın almaktan çok mutlu olacak ve hayal kırıklığına uğramayacaklar.

Teknoloji ve perakende devi, oldukça iyi bir ses kalitesini,vegürültü engelleme -Bose'dan, hayırsız -veiyi arama kalitesivetüketiciyi cezbeden akıllı özellikler - hepsi uygun bir fiyata. Kesinlikle daha iyi ses veren gerçek kablosuz tomurcuklar var, ancak genel bir ses ve özellik paketi Amazon Echo Buds ile tam olarak eşleşemez ve sadece 120 £ / 130 $ karşılığında sizin olabilir. Ben onların büyük bir hayranı değilim ama aynı zamanda kanat uçları dışında onlardan nefret ettiğim hiçbir şey düşünemiyorum ve bunu pek sık söyleyemem. Gerçek kablosuz pazar artık bir Apple tekeli olmaktan çok bir ikili.