Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon Echo Dot ve Philips Hue anlaşması: Sadece 39,99 £ karşılığında Hue ampullü bir Echo Dot edinin!

Amazon Echo Dot ve Philips Hue anlaşması: Sadece 39,99 £ karşılığında Hue ampullü bir Echo Dot edinin!

Amazon İngiltere'deki bu harika Amazon Echo Dot ve Philips Hue anlaşmasıyla evde akıllı bir ışık kurulumunu başlatın: 3. nesil bir Amazon Echo Dot ve bir Philips Hue Beyaz Ampulü toplam 39,99 £ karşılığında satın alın! Görmeyi beklediğiniz türden bir anlaşmaAmazon Prime Günüama buradayız.


Echo Dot'un RRP'si 49,99 £ ve Philips Hue White Bulb normalde 14,99 £ 'dır, bu nedenle bu genel olarak ciddi bir pazarlıktır ve ayak parmağınızı ses kontrollü akıllı aydınlatma dünyasına sokmayı gerçekten kolaylaştırır.

Bu Philips Hue ampul, Bluetooth bağlantısı içeren ve bu nedenle çalışmak için herhangi bir hub gerektirmeyen en yeni nesil olduğu için (yine de Hue hub'larıyla çalışsa da), başlamak için ihtiyacınız olan tek şey bu küçük paket - Alexa'ya ışığı ne istediğinizi söyleyin Nokta üzerinde yapılacak ve komutu doğrudan ampule gönderir.

Akıllı aydınlatmayı denemek ve beğenip beğenmediğinizi görmek için mükemmel bir yoldur - bu tek ampulü, kontrol edebilmenin en büyük faydası olacağı stratejik bir yerde kullanabilirsiniz.

Belki yatak odasında, uyanmanıza yardımcı olması için sabahları otomatik olarak açılmasını ayarlayabilirsiniz. Belki oturma odasında, film izlemek için onu nerede karartabilirsiniz?


Amazon Echo Dot (3. nesil) ve Philips Hue Beyaz Ampul | Şimdi Amazon İngiltere'de 39,99 £
Amazon'un son derece popüler Echo Dot'unun en son sürümünü ve onunla çalışan ve Alexa kullanılarak kontrol edilebilen bir Philips Hue ampulü edinin. Elbette Dot, Alexa'nın tüm genel özelliklerine de sahip - ondan yararlı bilgiler isteyin, müzik çalın, diğer akıllı ev cihazlarını kontrol edin ve daha fazlasını yapın! Bağlantımız bu anlaşmanın B22 süngü ampullü versiyonuna gidiyor, ancak ihtiyacınız olursa sayfadaki E27 vidalı versiyona geçebilirsiniz.


Ek bir bonus olarak, şu anda bir Echo satın aldığınızda, Amazon size 90 günlük ücretsiz Amazon Music Unlimited veriyor.