Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Saat incelemeli Amazon Echo Dot: en çok satan Echo, şimdi bir LED ekranla

Saat incelemeli Amazon Echo Dot: en çok satan Echo, şimdi bir LED ekranla

Amazon Echo Dot with Clock Amazon Echo Dot with Clock In ... Yatak Banyosu ve Ötesi 59,99 $ Saat ile Amazon Echo Dot'u Görüntüle + ... Yatak Banyosu ve Ötesi $ 84,98 Görüntüle

Amazon Echo DotKompakt akıllı hoparlör ve hub ile tüm zamanların en çok satan Echo ürünü haline gelmeye devam eden akıllı ev çağının yükselişinde gerçekten bir dönüm noktası ürünü olmuştur.


Şimdi üçüncü nesli olan Echo Dot, Pingtwitter'ü ve birçok diğer sahibi, teslim etme kabiliyetiyle kazandı.ciddigerçek bir pazarlık fiyat noktası için akıllı ev akıllıları. Diğer, daha büyük sistemlerin maliyetinin bir kısmına tutarlı bir şekilde perakende satış yapmak, Dot'un çok yönlülüğü ve ikinci nesilden itibaren tarzı, onu birçok oda ve kullanım senaryosu için mükemmel bir ortak haline getirdi.

Ve Echo Dot with Clock için indirimliKara Cuma, şimdi gerçekten onu kaptırmak için ideal zaman. Bunun sizin için doğru akıllı hoparlör olup olmadığını öğrenmek için okumaya devam edin.

Ve bu, bir ekran bile olmadan.Amazon Echo Show 5 ve Amazon Echo Show 8 ve Amazon Echo ShowTam gelişmiş elekleri paketleyen ve kaliteli ürünlerdir ancak hem fiyat, hem boyut hem de estetik olarak farklı bir parantez içinde çalışırlar.

Bu, Amazon'un üçüncü nesil Echo Dot'u alıp üzerine yeni bir LED ekran veren Amazon Echo Show with Clock ile buraya taşınmış gibi görünüyor. Sonuç, şimdi göreceğimiz gibi, kullanım senaryoları açısından çok benzer ancak ilginç bir şekilde farklı bir ürüne yol açıyor.


Saat incelemeli Amazon Echo Dot

Gündüz saatlerinde LED ekran parlaktır ve oldukça dar açılarda bile kolayca okunabilir.


(İmaj kredisi: Gelecek)

Saat incelemeli Amazon Echo Dot: fiyat, renkler ve stok durumu

Saatli Amazon Echo Dot, şu anda doğrudan Amazon İngiltere ve Amazon ABD'den satın alınabilir.

Saatli Echo Dot fiyatı 59,99 £ / 59,99 $ 'dır, bu da üçüncü nesil Echo Dot saatinden 10 £ / 10 $ daha fazladır.


Echo Dot with Clock dört farklı renk şemasına sahiptir: Kömür Kumaş, Heather Gri Kumaş, Erik Kumaşı ve Kumtaşı Kumaş.

Saat incelemeli Amazon Echo Dot

Echo Dot with Clock'un üstünde, tüm mikrofonları kapatmak için fiziksel bir düğme dahil olmak üzere bir dizi manuel kontrol elde edersiniz.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Saat incelemeli Amazon Echo Dot: LED ekran

Büyük yeni özellik, tabii ki, LED ekrandır. Bu, Echo Dot'un önünde bulunur ve saat (Alexa uygulamasında bu, 12 veya 24 saatlik olarak ayarlanabilir), sıcaklık veya ayarlanmış bir geri sayım sayacı dahil olmak üzere çeşitli şeyleri gösterebilir.


Cihazı ilk kez başlattığınızda, aynı zamanda karşılama mesajlarını da gösterir, böylece cihazda mesaj gösterme işlevi de vardır.

LED ekranın parlaklığı Alexa uygulaması aracılığıyla özel olarak ayarlanabilir veya 'Alexa, ekranı kapat' diye sorarak isterseniz tamamen kapatılabilir, ancak en önemlisi parlaklığını otomatik olarak ayarlayan yerleşik bir ortam ışığı sensörü vardır. bulunduğu ortamın ne kadar hafif olduğuna bağlı.

Echo Dot'tan bir geri sayım sayacı başlatmasını isterseniz, LED ekran size ne kadar süre kaldığını gösterirken, havanın nasıl olduğunu sorarsanız sıcaklığı gösterir.

Aynı şekilde, Echo Dot with Clock aracılığıyla bir alarm ayarlarsanız, ekranda küçük bir görsel gösterge alırsınız.

Saat incelemeli Amazon Echo Dot

Echo Dot'u Clock ile birlikte çoğunlukla Cambridge Audio hoparlör sistemime bağlı oturma odamda kullandım.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Amazon Echo Dot with Clock incelemesi: donanım ve performans

Kurulum her zamanki gibi süper kolay. Takın, telefonunuzda veya tabletinizde Alexa uygulamasını açın, yeni cihaz ekle'yi seçin, Echo Dot with Clock'u WiFi ağınıza bağlayın ve ardından arkanıza yaslanın ve cihazın canlanmasını izleyin.

Daha önce belirtildiği gibi, çekirdek donanım açısından Echo Dot with Clock, standart üçüncü nesil Echo Dot'a dayanmaktadır ve aynı dahili hoparlör bileşenlerini ve 3,5 mm ses jakı olan harici bağlantı seçeneklerini taşır.

Echo Dot'ta olduğu gibi, Echo Dot'u Clock ile kablosuz olarak da Bluetooth özellikli bir hoparlöre bağlayabilirsiniz.

Ve Echo Dot with Clock'u başka bir hoparlöre bağlamaktan bahsetmişken, inceleme sırasında çoğu zaman benimkini tam olarak böyle kullandım. Evet, üçüncü nesil Echo Dot tarafından sunulan sesin kalitesi aslında boyutu açısından oldukça etkileyici ve kesinlikle birinci nesil cihazdan daha iyi, ancak uzaktan audiophile duyarlılığı olan herkes için o zaman, her zamanki gibi gerçekten kaliteli ses için uygun bir sisteme bağlamak istiyorsanız.

Bir Cambridge Audio amplifikatörüne bağlı bir Cambridge Audio yer tipi hoparlörüm var ve ortaya çıkan kombinasyon, kulağa gerçekten harika gelen sesle etkinleştirilen bir Amazon Music HD kitaplığı.

Yeni LED ekran performansı açısından, kendimi çoğunlukla bir saat ve yemek pişirmek için geri sayım sayacı olarak kullanırken buldum. Sıklıkla yemek pişirmeye başlarım ve ardından sürecin bir sonraki aşamasının benim ilgime ihtiyaç duymasını beklerken eğlenmek için mutfağımdan uzaklaşırım ve mevcut Echo Dot kurulumuma görsel bir hatırlatıcı ekleyerek, kalmayı çok uygun buldum her şeyin üstünde.

Cihazı ayrıca yatak odamda bir gece kullandım ve Echo Dot with Clock'un çalıştığını doğrulayabilirimkusursuzcabaşucu müzik çalar saat olarak.

Saat incelemeli Amazon Echo Dot

Ekranı sesli komutlarla kapatıp açabilirsiniz.

(İmaj kredisi: Gelecek)

Saat incelemeli Amazon Echo Dot: Karar

Amazon Echo Dot'u Clock ile incelemek oldukça açık bir dava oldu. Küçük, şık bir akıllı ev hoparlörü ve hub sunan aynı, süper güçlü üçüncü nesil Echo Dot'tur, ancak şimdi yerleşik bir LED ekrana sahiptir.

Görsel ekran, sayıları ve birkaç sembolü görüntüleyebilmesi ile kapsam açısından minimumdur, ancak Noktaya eklediği şey aslında ilk göründüğünden çok daha büyüktür.

Örneğin, görsel bir saate sahip olan Dot artık mükemmel bir başucu masa çalar saati ve radyosu. Geri sayım sayaçlarını görüntüleyebilme ve sıcaklığı da gösterebilme, şimdi onu daha da iyi bir mutfak tezgahı arkadaşı yapıyor.

Benim için, şahsen, Cambridge Audio ses sistemime bağlı oturma odamda Echo Dot with Clock'un konumlandırılması bile, giden orijinal Echo Dot'uma kıyasla hala değer katıyor.

Yemek pişirirken, sık sık oturma odama gidip bir dizi TV izlemek veya sahneler arasında müzik dinlemek, böylece artık bir zamanlayıcı ayarlayıp geri sayımı görebiliyor veya sadece zamanı görebiliyor (ve saatten sormuyorum) tabii ki müzik çalıyor olsaydı durdururdu) ünitesi günlük yararlıydı.

Amazon Echo Dot ve Saatli mi?önemliEcho Dot sahipleri için yükseltme? Kesinlikle hayır ve özellikle de zaten üçüncü nesile sahipseniz. Bununla birlikte, halihazırda bir Echo ürününüz yoksa veya gösterimi için kullanımları görselleştirebiliyorsanız, önermek kolaydır. Piyasadaki en özellikli Echo Dot'tur ve evlerin büyük çoğunluğuna sorunsuz bir şekilde uyacaktır.