Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Amazon Echo, yeni müzikler keşfetmenize yardımcı olabilecek şık bir özelliğe sahiptir

Amazon Echo, yeni müzikler keşfetmenize yardımcı olabilecek şık bir özelliğe sahiptir

Amazon, Echo sahiplerinin yeni şarkılar ve sanatçılar keşfetmesine yardımcı olmak için tasarlanmış yakışıklı Alexa ses asistanına yeni bir özellik ekledi. Şarkı Kimliği olarak adlandırılan isteğe bağlı özellik, AI asistanını kendi kişisel Smashie ve Nicey'e dönüştürür - şarkının başında parçanın adını ve sanatçıyı duyurur.


  • Amazon Echo, ücretsiz müzik çalma listeleri ve radyo istasyonları aldı
  • Amazon Echo Show 5, daha küçük bir ekrana ve gizliliğe odaklanıyor
  • Amazon Echo Dot incelemesi

Şimdilik, özellik yalnızca bu tür bir özelliği akıllı bir hoparlöre sunan ilk müzik akışı hizmeti olan Amazon Music ile çalışıyor.

Amazon'a göre, Echo sahipleri Alexa'ya şöyle sorular soruyor:& ldquo; Alexa, bu hangi şarkı? & rdquo;ve & ldquo;Alexa, bu şarkıyı kim söylüyor? & Rdquo;her gün binlerce kez, ekiplerinden istekleri önceden almak için yeni Şarkı Kimliği özelliğini oluşturmalarını ister.

Şarkı Kimliği tamamen isteğe bağlıdır ve & ldquo; Alexa, Şarkı Kimliğini aç & rdquo; sesli komutları kullanılarak etkinleştirilebilir ve devre dışı bırakılabilir. veya & ldquo; Alexa, Şarkı Kimliğini kapat & rdquo; sırasıyla. Elbette, Echo Show, Echo Show 5 ve Echo Dot gibi dokunmatik ekrana sahip Alexa özellikli bir cihaza sahipseniz, bu özellik neredeyse tamamen gereksizdir, çünkü bunlar zaten müzik çalarken sanatçının adını ve parçayı gösterir.

Amazon, asistana 'Alexa, çal' diye sorduğunuzda daha önce hiç duymamış olabileceğiniz çalma listelerini ve albümleri çalacak. Müzik seçimi her zaman Echo cihazlarındaki dinleme geçmişinize veya herhangi bir Amazon Müzik uygulamasına göre yapılır.


Kullanıcılarının yeni sanatçıları ve şarkıları keşfetmelerine yardımcı olma konusunda ikiye katlanan Amazon Müzik, dinleyicilerin & ldquo; İzlenecekler & rdquo; olarak adlandırılan, gelecek vadeden sanatçıları keşfetmelerine yardımcı olmak için yeni planlar da sunuyor. ve & ldquo; Haftalık Bir & rdquo; İlki, bir dizi farklı türden çeşitli sanatçıları içeriyor ve yeni müzikleri sergiliyor, önümüzdeki yıl büyük şeyler için Amazon Müzik ipuçları veriyor.

Bu arada, & ldquo; Haftalık Bir & rdquo; gelişmekte olan sanatçılara daha geniş kitlelere ulaşma ve orijinal içerik, pazarlama ve daha pek çok konuda ek programlama fırsatları aracılığıyla kariyerlerinin başlangıcında müşterilere daha keşfedilebilir olma fırsatı vermek için tasarlanmış bir programdır.


Bugünün en iyi Amazon Echo (2017) ve Amazon Echo Dot (3. Nesil) fırsatları İndirimli Fiyat Amazon Echo İkinci Nesil ... Amazon Echo (2017) Macy's 99,99 $ 84,99 $ GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Amazon Echo Dot 3rd ... Amazon Echo Dot (3. Nesil) Yatak Banyosu ve Ötesi $ 39.99 $ 18.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz