Close
  • Ana
  • /
  • Yaşam Tarzı
  • /
  • Amazon Echo Show 5 incelemesi: mükemmel fiyata mükemmel akıllı ekran

Amazon Echo Show 5 incelemesi: mükemmel fiyata mükemmel akıllı ekran

Günün en iyi Amazon Echo 5 fiyat göster 23 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Echo 5 Amazon $ 89.99 $ 44.99 Fırsatın Sonunu Görüntüle Cum, Ara 25 Amazon Echo 5 Compact ... Kohl's44,99 Görünümİndirimli Fiyat Amazon - Echo 5 'Smart ... En İyi Satın Al $ 89,99 $ 44,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Amazon Echo 5 Kömür Yatağında Banyo ve Ötesi $ 89,99 $ 44,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Amazon Echo Show 5, eğer kanıta ihtiyaç duyulursa, Echo neslinin başlangıcından bu yana çok yol kat ettiğimizin kanıtıdır. 2014'ten beri Amazon Echo ailesi çok daha akıllı hale geldi, Alexa çok daha akıllı hale geldi ve donanım yelpazesi büyük ölçüde büyüdü.


Amazon, Echo Dot ile yeni boyutlar ekledi, Echo Auto gibi cihazlarla yeni yerlere taşıdı, ana hat hoparlörlerine yeni bir küresel bakımdan geçirildi ve Echo Show ile Echo'ya görsel bir dokunuş getirdi.

Bu, piyasada da iki büyük örnekle birlikte Show ailesinden daha küçük olanıdır. Şu anda, aynı zamanda müstehcen bir şekilde ucuz: seçimlerimize bakınAmazon Prime Day fırsatlarısadece 25 sterlin karşılığında nasıl bir tane alabileceğinizi öğrenmek için.

Öyleyse nedir? Ekranlı bir Eko. Bu, Amazon Echo Show 5'in diğer tüm Echo cihazlarının yapabileceği her şeyi yapabileceği anlamına gelir, ancak görsel yön, birkaç ekstra özelliğin mevcut olduğu ve diğer birkaç özelliğin yönetilmesinin daha kolay olduğu anlamına gelir. Çok makul bir fiyata (yine, özenle seçilmiş ürünümüzü kaçırmayın)Amazon Prime Day fırsatlarıBir pazarlık peşindeyseniz), akıllı evinizi genişletmeniz veya yeni başlamanız mantıklıdır.

Amazon Echo Show 5: tasarım ve kurulum

Resim 1/2

Amazon Echo Gösterisi 5


(İmaj kredisi: Gelecek)
Resim 2/2

Amazon Echo Gösterisi 5

(İmaj kredisi: Gelecek)

Amazon Echo Show 5 kesinlikle hoş ve kompakt, etrafta kaymasını önlemek için kauçuk bir tabana sahip - tüm Echo Show cihazları aşağı yukarı aynı görünüyor, sadece farklı boyutlarda. Üst kısımda ses seviyesi ve mikrofonu ve kamerayı devre dışı bırakmak için düğmeler var. Görünüşünde çarpıcı değil, ama işi yapıyor.


Telefonunuzdakinden muhtemelen daha küçük olan sadece 5.5 inçlik bir ekranla, burada başucu çalar saat bölgesindeyiz. Ekranın boyutları etrafında daha az çerçeve ile yapabilirdik, ama sorun değil. Echo Show 5'i beyaz veya siyah olarak alabilirsiniz.

Kurulum süreciyle ilgili büyük bir şikayetimiz yok, ancak küçük ekranda Wi-Fi şifrenize ve Amazon hesap ayrıntılarına dokunmak biraz garip geliyor. Telefonunuzdaki Alexa uygulaması aracılığıyla çok fazla iş yapılır; bu, cihazı yapılandırmanıza, diğer akıllı ev araçlarını bağlamanıza ve örneğin ekstra hizmetler (müzik, takvimler vb. İçin) eklemenize olanak tanır.


Kurulum tamamlandıktan sonra, Echo Show 5 haber başlıkları, hava durumu tahmini ve yaklaşan programınız arasında geçiş yapar (Alexa uygulaması aracılığıyla bir takvim eklediyseniz). Net ve okunaklı metinler ve çok büyük olmayan ekrana uyan basit grafiklerle her şey çok güzel bir şekilde yapıldı.

Amazon Echo Show 5: özellikler ve işlevler

Resim 1/3

Amazon Echo Gösterisi 5

(Resim kredisi: Amazon)
Resim 2/3

Amazon Echo Gösterisi 5

(Resim kredisi: Amazon)
Resim 3/3

Amazon Echo Gösterisi 5


(Resim kredisi: Amazon)

Video açısından, Prime Video işe yarıyor, ancak bununla ilgili - YouTube'a erişebilirsiniz, ancak yalnızca biraz karmaşık olan bir tarayıcı uygulamasıyla. Netflix hiç çalışmıyor. Bu gerçekten video izlemek için bir cihaz değil: Ekran, hava durumu tahminleriniz, zamanlayıcılarınız ve benzeri şeylerin yanında yer alan grafikler için daha iyi kullanılır.

Bu fiyata ekranlı bir Echo satın alabilirsiniz. Ekran, bağlı akıllı ev cihazlarını kontrol etmek için (evde kurulu Halka kameralarınız varsa, video akışını gerçekten görüntüleyebilirsiniz) ve şarkıları (Amazon Müzik, Spotify, Apple Music, Tidal ve diğer çeşitli hizmetler arasında atlamak için) kullanışlıdır. Desteklenmektedir). Müzik demişken, ses performansı aslında oldukça iyi ve kesinlikle küçük bir odayı dolduracak kadar güçlü.

O zaman tüm alışılagelmiş Alexa numaralarına sahipsiniz: dünyanın neresinde olursanız olun saat kaçta olduğunu söylemek, özet yapmak, internetten gerçekleri aramak, programınızı göstermek, yolculukların ne kadar süreceğini söylemek vb. Ekran ve kamera ile, Alexa uygulaması yüklü diğer Echo cihazlarına ve telefonlarına da video görüşmeleri yapabilirsiniz.

Amazon Echo Show 5 incelemesi: karar

Yankı cihazları artık pek çok evde yerleşiktir: cilalı, kullanımı basit, özelliklerle dolu ve her zaman daha iyi hale geliyorlar. Echo Show 5 sizin için doğru olanı mı?

Küçük bir başucu aracı veya mutfak yardımcısı olarak en iyi şekilde çalışır, ancak o ekrandaki şeyleri tam olarak görmek istediğiniz için ekranlı bir Yankı alacaksanız, daha büyük boyutların size daha uygun olduğunu fark edebilirsiniz.

Ancak satışta yaklaşık 50 £ / 50 $ 'a düştüğünde - ya da belki daha da ucuza, eğer sağ tarafta tökezlersenizAmazon Prime Day fırsatları- Size hem bir bakışta hem de yüksek sesle bilgi veren Echo'yu alabileceğinizi düşünüyoruz, çünkü neden olmasın? Sevimli ve kullanışlı.

Her iki Echo için de bugünün en iyi fiyatları Bedenleri göster İndirimli Fiyat Echo 5 Göster Amazon Echo 5 Göster Amazon $ 89.99 $ 44.99 GörüntüleTüm fiyatları görünAnlaşma Cuma 25 Aralık'ta sona eriyor İndirimli Fiyat Amazon Echo 8 Yılda Göster ... Amazon Echo 8 Yatak Banyosu Göster ve Ötesi 129,99 $ 64,99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz