Close

Amazon Echo Spot vs Amazon Echo Show

Bu ucuza bir Akıllı Ekran takmak istiyorumAmazon Prime Günü? İyi haber: Perakendecinin hem Amazon Echo Spot hem de Amazon Echo Show'un fiyatını düşürmesi bekleniyor. Size en uygun cihazı bulmanıza yardımcı olmak için, her bir akıllı ürünün tam olarak ne sunduğunu bilmeniz için onlara biraz daha ayrıntılı bir göz atalım.

Amazon Echo Spot vs Amazon Echo Show: Benzerlikler

Amazon Echo Spot ve Amazon Echo Show, Amazon’un zengin özelliklere sahip Alexa sesli asistanı ile donatılmış olarak neredeyse aynı deneyimi sunar - sorulara yanıt verebilir, alarmlar kurabilir, ses akışı sağlayabilir ve akıllı cihazları kontrol edebilir.

İşte burada ilginçleşiyor: İkili, Amazon Prime Video üzerinden içerik oynatmak ve video görüşmeleri yapmak için kullanılabilen yerleşik bir ekrana sahip (Echo Show'da 10 inç ve Echo Spot'ta 2,5 inç ölçülerinde) Skype üzerinden.

Amazon Prime Day Echo Spot


(Resim kredisi: Amazon)

Amazon Echo Spot vs Amazon Echo Show: Farklar

Amazon Echo Spot ve Amazon Echo Show arasındaki en büyük fark, boyutları ve dolayısıyla içeriği sergilemek için sahip oldukları alan miktarında gelir. Yine, bu birincisinde 2,5 inç ve ikincisinde 10 inçtir.

Bu nedenle, ikisi oldukça farklı görünüyor - Echo Spot, başucu masasında kullanılmak üzere tasarlanmış geleneksel bir çalar saat olarak şekilleniyor; Echo Show, modern bir mutfağa veya oturma odasına yerleştirmek için tablet benzeri bir görünüme ve hisse sahipken.


Echo Show'un artan boyutu nedeniyle, yerleşik daha iyi bir hoparlör seti de var. Daha kesin olmak gerekirse, daha küçük, ancak aynı derecede işlevsel olan Echo Spot'ta bulunan tek 1,4 inçlik sürücüye karşı, çift 2.0 inç stereo sürücüye sahip.

Amazon Prime Day Echo Gösterisi


(Resim kredisi: Amazon)

Amazon Echo Spot vs Amazon Echo Show: Hangisine İhtiyacım Var?

Her şey uzaya iniyor. Başucu masanızda, mutfak tezgahınızda veya sehpanızda 10 inçten çok daha büyük bir cihaz için yeterince yeriniz varsa, en sürükleyici deneyim için Amazon Echo Show'a gitmenizi öneririz.

Ancak alan kıtsa, 2,5 inç ekranıyla Amazon Echo Spot harika bir alternatiftir - işlevsel bir bakış açısından Amazon Echo Show ile tamamen aynı kullanıcı deneyimini ancak daha küçük, yuvarlak bir pakette sunar.

Günün en iyi Amazon Echo Spot fırsatı 14 Amazon müşteri yorumu D-Link HD WiFi Indoor ... Amazon Prime 59,99 $ Amazon Alexa Enabled Echo ... Macy's 129,99 $ Amazon Alexa Enabled Echo ... Macy's 129,99 $ Görüntüle Her 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için gün Bugünün en iyi Amazon Echo 5 fiyat göster 23 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Echo 5 Amazon $ 89.99 $ 44.99 Anlaşma biter Cum, Aralık 25 Amazon Echo Göster 5 Compact ... Kohl's44,99 Görünümİndirimli Fiyat Amazon - Echo 5 'Smart ... En İyi Satın Al $ 89,99 $ 44,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Amazon Echo 5 Kömür Yatağında Banyo ve Ötesi $ 89,99 $ 44,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Prime hesabı için ödeme yapmadan Amazon Prime Day fiyatları nasıl alınır