Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Amazon Echo güncellemesi nihayet en büyük eksik özelliklerden birini Alexa'ya getiriyor

Amazon Echo güncellemesi nihayet en büyük eksik özelliklerden birini Alexa'ya getiriyor

Apple Music aboneleri yakında en sevdikleri sanatçıları, albümleri ve çalma listelerini ilk kez evlerinin etrafındaki Amazon Echo donanımına aktarabilecekler. Echo, Eylül 2016'da İngiltere lansmanından bu yana Spotify, TuneIn ve Prime Music dahil olmak üzere bir dizi akış hizmetini destekledi.


Apple Music'i Android akıllı telefonlara getirmesine rağmen Apple, Amazon Echo gibi son derece popüler akıllı hoparlörleri benimsemekte yavaş kaldı.Google evi, kendi rakibi HomePod ile sunduğu müzik akışını kısıtlıyor. Şimdiye kadar.

Amazon, Apple Music'i Echo hoparlörlerine getirme planlarını doğruladı veFire TVbu yılın başlarında Amerika Birleşik Devletleri'nde set üstü kutular yayınladı. Artık Apple Music desteğinin 'önümüzdeki haftalarda' İngiltere'ye gideceği doğrulandı.

Başlamak için Alexa uygulaması aracılığıyla Apple Music becerisini etkinleştirmeniz, ardından Fire TV ve Amazon Echo hoparlörlerinde dinlemeye başlamak için bir Apple Music hesabı bağlamanız gerekir. Apple Music'i daha önce hiç denemediyseniz, iOS'taki Müzik uygulamasına kaydolarak veya belirtilen uygulamayı indirerek hizmetle üç aylık ücretsiz deneme için hak kazanırsınız. play.google.com/store/apps/details.

En sevdiğiniz parçaları, sanatçıları, çalma listelerini ve albümleri çalmak için 'Alexa, bugünün en sevilen şarkılarını Apple Music'te çal' veya 'Alexa, James Brown'dan Apple Music'te müzik çal' sesli komutunu kullanmanız gerekir.


Bugünün en iyi Amazon Echo (2017), Amazon Echo Spot, Amazon Echo Show (2. Nesil), Amazon Echo Dot ve indirimler İndirimli Fiyat Amazon Echo Spot, Akıllı Alarm ... Amazon Echo Spot Amazon 119,99 £ 79,99 GörüntüleTüm fiyatları görünEcho Show 2. Nesil Premium ... Amazon Echo Show (2. Nesil) Amazon £ 198.99 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Echo Dot (3. Nesil) - Akıllı ... Amazon Echo Dot (3. Nesil) Amazon £ 39.99 £ 24.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Apple, bir ömür boyu alışkanlığı yavaşça kırıyor ve temel hizmetlerinden bazılarını başka şirketler tarafından tasarlanan ve üretilen donanıma getiriyor. Apple Music ile artık Android ve Amazon Echo cihazlarında - ve yakında Google Home desteğiyle birlikte, Cupertino tabanlı şirket hizmetlerinin erişimini gerçekten genişletiyor gibi görünüyor.

Bu, Apple'ın Netflix'e rakip olacak bir isteğe bağlı video hizmeti sunmasıyla ileriye dönük anahtar olabilir.25 Mart 2019'da yaklaşan medya etkinliğişovlarının en son yayınlayanlar tarafından görülüp görülmeyeceği şu anda belirsizApple TVdonanım veya Apple'ın yayın hizmetini rakip cihazlara sunup sunmayacağı gibiChromecast.

Steven Spielberg'in eleştirmenlerce beğenilen 1985 antoloji serisinin planlı bir canlandırmasıylaİnanılmaz Hikayeleryanı sıra henüz başlıksız bir drama dizisiLa La Landyönetmen Damien Chazellae, bir psikolojik gerilim filmiAltıncı Hisyazar-yönetmen M.Night Shyamalan ve Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon'la yeni bir dizi - yeni Netflix ve Prime Video Challenger çok çeşitli set üstü kutularda bulunmasaydı gerçekten utanç verici olurdu.