Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Amazon Fire HD 10 Kids Edition Tablet incelemesi: çocuklar için premium seçenek listesi

Amazon Fire HD 10 Kids Edition Tablet incelemesi: çocuklar için premium seçenek listesi

Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü indirimleri Fire HD 10 'Çocuk Sürümü ... Currys PC World 199 £ Fire HD 10 Çocuk Sürümü'nü Görüntüle ... Amazon Prime 199,99 £ Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz.
Amazon Fire HD 10 Kids Edition teknik özellikleri


Boyutlar:188 x 294 x 26 mm

Ağırlık:660 gram

İŞLEMCİ:Dört çekirdekli, 1,8 GHz

VERİ DEPOSU:2 GB


Depolama:32 GB

Ekran:10,1 inç, 1.920 x 1.200 Full HD


Batarya:10 saat

Kameralar:720p HD video kaydı ile VGA öne bakan + 2 MP arkaya bakan


Ses:Çift stereo hoparlör, dahili mikrofon, Dolby Atmos

Renkler:Siyah tablet, mavi veya pembe kılıf

Bağlantı:Çift bantlı Wi-Fi

Pingtwitter'ten beri Amazon Fire HD Kids Edition Tablet'i elime almayı dört gözle bekliyorumilk rapor edildi, bu yüzden geçen ay tablet ile ciddi zaman geçirmekten heyecan duydum.


Bunun nedeni, siteye kırmızı sıcak yeni bir giriş gibi görünmesindendir.en iyi çocuk tabletleriPazar satın alma kılavuzunda, Amazon, Fire Kids serisini hem teknik donanım özellikleri hem de ham boyut açısından tamamen yeni bir seviyeye çıkarırken, yeni kayrak 10,1 inçlik geniş bir ekrana sahip.

Bugün Birleşik Krallık'ta satın alabileceğiniz çocuklar için en iyi tabletlerden biri olmaya devam ediyor.Amazon Prime Günühemen köşede, her zamankinden daha ucuz bir fiyata sunulması muhtemel.

Aşağıda, Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü Tablet hakkındaki resmi kararım, incelemem tasarım ve inşa kalitesi, donanım ve ekran ile ebeveyn kontrolleri ve yazılım gibi önemli puanlama alanlarına ayrılmıştır.

Ayrıca, tabletin fiyatı ve bulunabilirliği açısından resmi tamamlamanıza yardımcı olacak bazı yararlı piyasa bilgileri de sağladım. Piyasadaki en iyi çocuk tabletlerinden biri için pazardaysanız, okumaya devam edin.

Amazon Fire HD 10 Kids Edition Tablet incelemesi: fiyat ve bulunabilirlik

Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü

Simon's Cat'i kim sevmez? Kimse o değil!

Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü Tablet şu anda Amazon'un çevrimiçi mağazasından ve ayrıca Currys PC World veJohn Lewis.

Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü Tablet 199,99 £ karşılığında yeni perakende.

Amazon Fire HD 10 Kids Edition Tablet, Birleşik Krallık'ta Mavi veya Pembe tampon korumasıyla satın alınabilir.

Fire Kids Edition serisinde ayrıca sırasıyla 129,99 £ ve 99,99 £ fiyatla perakende satış yapan Amazon Fire HD 8 Çocuk Sürümü ve Amazon Fire 7 Çocuk Sürümü bulunmaktadır.

Amazon Fire HD 10 Kids Edition Tablet incelemesi: tasarım ve yapım kalitesi

Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü

Kauçuk kaplı tampon kılıfı, tableti aksiliklere karşı yalıtmak için harika bir iş çıkarır.

Kutudan çıkan Amazon Fire 10 HD Çocuk Sürümü'nü alın ve sizi yakalayan ilk şey, tabletin geldiği büyük, kauçuk kaplı kılıftır.

Ne yazık ki, bu koruyucu yalnızca (dürüst olmam gerekirse) hayal kırıklığı yaratan mavi ve pembenin ikili renk seçenekleriyle geliyor.

Sınırlı renkler bir yana, bu koruyucuiş.Yetişkin tabletlerinde aldığınız kıvrak ve aerodinamik kılıflardan ve tutuculardan uzak, bu, Fire 10 HD Çocuk Sürümü için kalın, tıknaz, bir kalkan canavarıdır.

Kılıf, dört köşesinin her birinde tutması süper kolay çıkıntılara, tabletin düz olmayan bir yüzeyden kaymasını imkansız hale getiren çıkıntılı, elmas tasarımlı bir arka plakaya ve hatta lensi korumak için derin bir kamera girintisine sahiptir. Ayrıca, tabletin güç ve ses düğmelerinin yanı sıra şarj ve kulaklık bağlantı noktaları için iyi girintili kesikler vardır.

Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü

Tabletin arka tarafı, kılıfı çıkarılmış ve mat siyah bir yüzeye sahip.

Fire HD 10 Çocuk Sürümü Tableti kauçuk kaplı kasasından çıkarın ve oldukça standart bir 10,1 inç tablet elde edin.

Bir tarafta bir ses delikleri, diğer tarafta bir microSD kart yuvası var. Sistemin arka 2MP kamerası sağ üst köşede yer alırken, öne bakan VGA kamera üst çerçevenin tam ortasına yerleştirilmiştir.

Ve çerçevelerden bahsetmişken, burada çok fazla göze çarpıyorlar. Yine, bu, çocuklar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış bir tablettir ve özellikle küçük yaşlarda, tampon kılıfı takılıyken, bu nedenle temel kullanım senaryoları açısından gerçekten bir sorun değil.

Dahili donanım özellikleri açısından Fire HD 10 Çocuk Sürümü, çocuklar için tablet sektöründe teknik bir liderdir

Amazon Fire HD 10 Kids Edition Tablet'in arka plakası mat siyah renkte, Amazon'un markasından ve yukarıda bahsedilen kamera merceğinden başka hiçbir şey içermiyor.

Bağlantı noktaları açısından, tablet mikro USB üzerinden şarj olur ve ayrıca standart bir çift kulaklıkla dinlemek için 3,5 mm ses jakına sahiptir.

Amazon Fire HD 10 Kids Edition Tablet incelemesi: donanım ve ekran

Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü

Fire HD 10, GeekBench 3'te tek çekirdekli 1.455 puan ve çok çekirdekli 3.033 puan verdi.

Dahili donanım özellikleri açısından Fire HD 10 Çocuk Sürümü, parlak bir 10,1 inç 1080p Full HD ekranı (1,920 x 1,200) 32 GB dahili depolama alanıyla (microSD üzerinden ekstra 256 GB ile genişletilebilir) eşleştiren çocuk tablet sektöründe teknik bir liderdir. kart), Dört çekirdekli, 1,8 GHz CPU ve 2 GB RAM.

Çocuklara yönelik tablet pazarının dışında bu özellikler oldukça zor olabilir, ancak Android'den ziyade çocuklar için bir cihaz olarak (ve Amazon'un kendi kesintili Fire işletim sistemi ile), oldukça hızlı bir kullanım deneyimi yaşarsınız ve özellikle de çalışırken çocuk kullanıcı arayüzüne sahip bir çocuk profili.

GeekBench 3 kıyaslama aracını çalıştırmak bazı oldukça standart puanlar verdi, ancak Fire HD 10 tek çekirdekli 1.455 puan ve çok çekirdekli 3.033 puan verdi. Dediğim gibi, günlük kullanım deneyimi iyi olduğu için bunun özellikle önemli olduğunu düşünmüyorum, ancak burada bir tablet santrali kurmadığınızı belirtmek önemlidir.

Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü

Fire HD 10 Çocuk Sürümü'nü alın ve olağanüstü olmayan bir tasarıma sahip olursunuz.

Tabletin 1.920 x 1.200 çözünürlüklü Full HD ekranı parlak, net ve içeriği iyi gösteriyor. Evet, çözünürlük o kadar keskin değil ve HDR desteği gibi üst düzey özellikler yok, ancak amaçlandığı şey için - çocuklar için kaliteli bir görüntüleme deneyimi sağlamak - işi çok iyi yapıyor.

Görüş açıları da paraya bağlıdır, bu da genellikle ucuz tabletleri düşüren bir şeydir ve renk üretimi de oldukça iyidir. Ekranın yüzeyi son derece parlak olsa da, iç mekanda kullanıldığında iyi olsa da, dışarıda güneşe götürüldüğünde parlama dolu bir meydan okuma haline geldi.

Simon's Cat Pop Time gibi çocuk oyunları oynamaktan, Nedimeler gibi yetişkin filmlerini izlemeye ve çevrimiçi Pingtwitter.com'u okumaya kadar, Fire HD 10 Çocuk Sürümü ekranının iyi bir deneyim sunduğunu hissettim.

Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü


Donanımı tamamlayan şey, Amazon tarafından 10 saate kadar karışık kullanımlı pil ömrü sunan Fire HD 10'un pilidir.

Birkaç haftalık gerçek zamanlı kullanımda bununla ilgili gayri resmi testlerim bu beyzbol sahası rakamını destekliyor gibiydi, ancak muhtemelen sadece eğlence veya hafif eğitim amaçlı kullanım için kullanılmasına rağmen, dayanma yeteneğine çok fazla ağırlık vermedim ve şarjlar arasında son. Bu, iş açısından kritik, iletişim açısından kritik bir cihaz değildir.

Ayrıca tabletin Dolby Audio özellikli stereo hoparlörlerinin boyutlarına bakıldığında çok yüksek olduğunu doğrulayabilirim, bu da çocukların kesinlikle seveceğinden emin olduğum bir şey.

Amazon Fire HD 10 Kids Edition Tablet incelemesi: ebeveyn denetimleri ve yazılım

Amazon Fire HD 10 Kids Edition incelemesi

Fire HD 10 Çocuk Sürümü'ndeki ebeveyn kilitleri, sınıfının en iyisidir ve üstün özelleştirme düzeylerine olanak tanır.

Burası Amazon Fire HD 10 Kids Edition Tablet'in gerçekten parladığı yerdir. Ebeveyn kilitleri, bugün piyasadaki en iyisidir.

En iyi özellik, tabletin her yönüyle engelleyici veya kısıtlanabilir özellikte, sunulan yapılandırma ve özelleştirme ayrıntılarından gelir.

Örneğin, Alexa, Web Tarayıcısı, E-posta, Kamera, Amazon Video, Amazon Haritaları, Kitaplar, Müzik, Fotoğraflar, Audible, Gazetelik, Uygulamalar ve Oyunlara ve diğerlerine erişimi ayrı ayrı engelleyebilirsiniz.

Ayrıca, tabletin Kısıtlı Erişimi Ayarla seçeneği aracılığıyla kullanılabileceği belirli kullanım dönemlerini belirleme yeteneği de vardır, bu nedenle, örneğin çocuklarınızın tableti yalnızca 17: 00'den sonra ve yalnızca 18: 00'a kadar kullanmasını istiyorsanız, bunu zorunlu kılabilirsiniz. bu kadar kolay.

Herhangi bir ebeveynin ciddi bir endişe olduğunu bileceği Sosyal Paylaşım da bir menü seçeneğiyle tamamen engellenir.

Son olarak, profiller aynı zamanda aktivite açısından da izlenebilir. Ebeveyn kontrollerine de şifre / pin kodu ile erişilir ve etkinleştirilir, bu nedenle yaramaz eller tarafından yanlışlıkla kapatılma şansı yoktur.

Profiller arasında geçiş yapmak sadece bir saniye sürer.

Son olarak, Fire HD 10 Çocuk Sürümü, Amazon'un çocuklar için hepsi bir arada içerik dağıtım platformu olan Fire for Kids Unlimited'a 1 yıllık abonelikle birlikte gelir. Bu, geniş bir yelpazede (5.000'den fazla!) Çocuk dostu kitap, video, eğitim uygulaması ve oyunlardan oluşan ve tümünün kullanımı ve tüketmesi ücretsiz olan tablete bağlanır.

Ebeveyn kontrollerinde olduğu gibi, bu, şu anda çocuklar için sınıfının en iyisi hizmettir ve tableti yaşa özel içerikle yüklemeyi sorunsuz bir deneyim haline getirir. Hizmetteki yaş aralıkları da 3-5, 6-8 ve 9-12 olarak bölünmüştür, böylece oldukça geniş bir dağılım elde edersiniz ve tam olarak hangi yaş içeriğinin görüntüleneceğini belirleyebilirsiniz.

Elbette, App Store'dan da ekstra içerik eklenebilir. Ancak testteki hizmetin en çok sevdiğim yanı, çocuğunuz için geniş bir içerik tabanı ve kaliteli içerik sunma çabasından vazgeçmesiydi.

Amazon Fire HD 10 Kids Edition Tablet incelemesi: Karar

Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü

Fire HD 10 Çocuk Sürümünün, Pingtwitter.com'daki mükemmel içeriği okumak için iyi olduğunu onaylayabiliriz.

Amazon Fire HD 10 Kids Edition, piyasadaki en iyi çocuk tabletidir.

Bununla birlikte, tetiği çekmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç uyarı var.

Birincisi masraf var.

200 £ 'dan Amazon Fire HD 10 Kids Edition kesinlikle ucuz değil ve Amazon Fire HD 8 Kids Edition'ın 129,99 £ fiyatla satıldığını göz önünde bulundurarak, kendinize ve çocuğunuza kesinlikle buna ihtiyaç duyup duymadığınızı sormanız gerekiyor. sınıfının en iyisi ancak pahalı bir seçenek.

İkinci olarak, bir tabletten bir platformun ne kadar açık olmasını istediğinizi hesaba katmanız gerekir.

Amazon'un Çocuk Sürümü tabletlerinin tümü, çocuğun tam olarak hangi içeriğe erişebileceğini belirlemenize olanak tanıyan çocuk profilleri ile ebeveyn ayarları açısından mükemmeldir; ancak bir yetişkin profilindeyken deneyim normal tabletlere kıyasla oldukça yapılandırılmış kalır.

Ve doğal olarak söyleyebileceğiniz tabletin, ağırlıklı olarak Amazon uygulama ve mağazalarına yöneldiği anlamına gelen bir yapıdır. Amazon'un ekosistemine zaten yatırım yaptıysanız, ki bu benim olduğum bir şeyse, o zaman bu o kadar da sorun değil. Hala alışkın olduğum daha açık deneyimi tercih ediyorumSamsung Galaxy Tab S3Yine de, bu bana özelleştirme açısından çok daha fazla seçenek sunuyor.

Genel olarak, esas olarak çocukların kullanımına yönelik bir tablet için Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü'nün kırıcı bir kit parçası olduğunu hissediyorum. Oyunlarda, akışta ve yaratıcı oyunlarda en iyi kullanım deneyimine izin verir, böylece sizin ve çocuğunuzun ekstra gayrimenkulden ve donanımdan yararlanacağını ve giriş fiyatını karşılayabileceğini hissetmenizi sağlar, bu da zahmetsiz bir satın alımdır.

  • En iyi bütçe tableti