Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Amazon Fire HD 8 Kids Edition incelemesi: çocuklar için harika bir tablet

Amazon Fire HD 8 Kids Edition incelemesi: çocuklar için harika bir tablet

Amazon Fire HD 8 Çocuk Sürümü (2020) Fire HD 8 Çocuk Sürümü tablet fırsatları ... Amazon Prime £ 139,99 Amazon All-New Fire Hd 8 Çocuklarını Görüntüle ... very.co.uk £ 139,99 AMAZON Fire HD 8 'Çocukları Görüntüleyin. .. Currys PC World 140 £ Amazon All-New Fire Hd 8 Kids'i Görüntüleyin ... Littlewoods 179,99 £ Daha Fazla Teklif Göster Tarafından sağlanan en iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz.

Amazon Fire HD 8 Çocuk Sürümü, Amazon'un çocuklar için en yeni tabletidir, ancak ilkinden çok uzaktır - çevrimiçi perakende devi, birkaç yıldır gençleri hedefleyen tıknaz, renkli ve uygun fiyatlı tabletler üretiyor ve şu anda çok iyi görünüyor. yol boyunca.


Bu yeni 8 inçlik model, eski 8 inçlik modelin yerini daha hızlı bir işlemci, daha fazla bellek ve daha uzun pil ömrü ile değiştirir ve aynı anda USB-C şarjını desteklemek için bir güncelleme sunar - böylece halihazırda ortalıkta bulunan daha yeni şarj cihazları onunla çalışmalı.

Tek 32GB depolama seçeneği aynı kalır ve bu sizin ve çocuklarınız için yeterli yer olmalıdır, ancak daha fazlasına ihtiyacınız olursa bir hafıza kartına yerleştirebilirsiniz. Esasen Fire HD 8 tabletin standart 2020 sürümü ve üstünde kalın renkli bir kasa var.

Yazılım tarafında, ince ayarlar da var: Çocuklarınız için profilleri çok kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz ve tablet, çocuklarınıza uygun çok çeşitli uygulamalar, oyunlar ve diğer içeriklerle birlikte gelir. Tam Amazon Fire HD 8 Kids Edition incelememiz için okumaya devam edin.

Amazon Fire HD 8 Kids Edition incelemesi: ekran ve tasarım

Amazon Fire HD 8 Çocuk Sürümü


(İmaj kredisi: Gelecek)

Önceki Fire HD 8 Çocuk Sürümü'nden (veya önceki Fire HD 8'den) değişmeyen özelliklerden biri, 8 inç, 800 x 1280 piksel LCD ekranda kalan ekrandır ki bu en iyisi değildir. dünyada ama ihtiyacı olan her şeyi yapıyor. Süper keskin, süper parlak, muhteşem görünümlü bir panel istiyorsanız, o zaman satın alabilirsinizbir iPad Pro; çocukların oynayabileceği bir şey için bu var.

Tamamen iyi ve aynısı tabletin tasarımının geri kalanı için de söylenebilir. USB-C'ye geçiş memnuniyetle karşılanmaktadır, çünkü evin etrafında bulunan tüm şarj cihazları ve kablolar gibi, günümüzde çok daha fazla USB-C var. Çerçeveler, 2020 standartları için biraz kalın, ancak gerçekten önemli değil - tam olarak ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz, bu da çocuklar için ucuz ve sağlam bir tablet.


Bir Kids Edition tablet satın aldığınızda en büyük tasarım farkı, aldığınız kalın, lastikli kasadır - sizinki - mavi, pembe veya mor - ve gerçekten de bu tabletin güçlü yanlarından biridir. Her türlü darbeyi ve düşmeyi kaldırır, çocukların yapışkan parmaklarını donanımın kendisinden uzak tutar ve yerleşik gerçekten kullanışlı bir destek ayağıyla birlikte gelir (aslında yetişkin Fire HD tabletlerde olmasını dilediğimiz bir şey).

Amazon, çocuklarınız ilk iki yıl içinde tabletinizi kırmayı başarırsa, tabletinizi ücretsiz olarak değiştirme teklifini hiçbir soru sormadan sürdürüyor. Bunu gerçekten kırmayı başarmaya çalışıyor olmalısın, ancak garanti, herhangi bir şey olması durumunda biraz daha fazla gönül rahatlığı sağlıyor. Genel olarak, Amazon Fire HD 8 Kids Edition'ın tasarımıyla ilgili herhangi bir hata yapmak bir kez daha zor.


Amazon Fire HD 8 Kids Edition incelemesi: performans ve özellikler

Amazon Fire HD 8 Çocuk Sürümü

(İmaj kredisi: Gelecek)

Amazon Fire HD 8 Kids Edition'ın herhangi bir performans rekorunu kırmasını veya özelliklerle dolu olmasını beklemiyorsunuz - çekiciliği, tablet ile birlikte gelen Fire for Kids Unlimited'a bir yıllık abonelik gibi diğer alanlarda yatıyor. Bu abonelik (normalde ayda 1,99 £) size filmler, TV şovları, uygulamalar ve oyunlar arasında zengin içeriğe erişim sağlar ve bizim zamanımızda çok büyük bir fırsat gibi görünüyor - burada CBeebies, Disney, Nickelodeon ve Daha.

Tablette bir çocuk hesabı oluşturmak çok kolaydır ve ilgili içeriğin organize edilmesi ve tanıtılması için çocuğun yaşını belirtebilirsiniz. PIN gerektiren yetişkin hesabına geri dönün ve tableti standart bir Fire 8 HD gibi kullanabilirsiniz (Amazon Prime Video, web vb. İle). Bunların hepsi çok basit ve anlaşılır ve çoğu çocuğun bu tablet ile harika vakit geçireceğini düşünüyoruz.

Fire for Kids Unlimited anlaşmasının iyi olduğu kadar, ücretsiz yıl sona erdiğinde sizi başka bir aboneliğe bağladığını ve ayrıca Amazon App Store'un Apple veya Google kadar iyi stoklanmış olmadığını da unutmayın. eşdeğer. Çocuğunuzun yaşına bağlı olarak, Amazon'la gitmeden önce seçenekleri göz önünde bulundurmaya değer olabilir, iPad'ler özellikle ebeveyn kontrolleri söz konusu olduğunda iyidir (tabii ki daha pahalıdırlar).


Amazon, 12 saat 'okuma, internette gezinme, video izleme ve müzik dinleme' iddiasında bulunuyor ve bir saatlik video akışı testimizde pil seviyesi yüzde 100'den yüzde 91'e düştü - bu kabaca 11 saatin biraz üzerinde çalışıyor pil ömrü, bu yüzden Amazon iddialarında haklıymış gibi geliyor. Gün boyunca bu tableti şarj etmek için durmanız gerekmeyecek.

Amazon Fire HD 8 Kids Edition incelemesi: fiyat ve karar

Amazon Fire HD 8 Çocuk Sürümü

(Resim kredisi: Amazon)

Küçük çocuklarınızı eğlendirecek bir elektronik cihaz almak istiyorsanız, Amazon Fire HD 8 Çocuk Sürümü ile gerçekten yanlış gidemezsiniz. İçerikle doludur, ebeveyn kontrollerinin anlaşılması ve uygulanması kolaydır ve kauçuk kasa, tableti olabilecek kazalardan korumak için mükemmeldir. İki yıllık garanti, Fire for Kids Unlimited'a aldığınız bir yıllık abonelik gibi, anlaşmayı gerçekten tatlandırıyor.

Uygulama ve oyun seçiminin iPad'lerde ve Android tabletlerde daha büyük olduğunu söylemek doğru olsa da, çoğu çocuk farkı fark etmeyecek - özellikle küçük çocuklar - ve Amazon Fire HD 8 Çocuk Sürümü'nün düşük fiyatını hesaba kattığınızda, bunun ebeveynler için neden çekici bir seçim olmaya devam ettiğini anlayabilirsiniz. 5.000'den fazla uygulama ve oyun arasından seçim yaparak, çocuklarınız çabuk sıkılmayacak.

Buradaki temyizin bir kısmı, cihazda bir çocuk profili oluşturmanın ve ardından ebeveyn kontrollerini ihtiyaç duyduğunuz kadar çok veya az yapılandırmanın yoludur - çocuğunuz güvenli, kendi kendine yeten bir ortama yerleştirilir. PIN kodunuz olmadan çıkamazsınız. Gerekirse ekran süresi açısından sınırlar belirleyebilir veya eğitim uygulamaları içinde zaman geçirmek için hedefler belirleyebilirsiniz.

Tabletin bu 2020 sürümüne uygulanan küçük özellik darbeleri, uygulamaların sorunsuz çalışmasını sağlar ve cihaz önceki sürümleri bu kadar popüler yapan her şeyi korur - hatta kendi hesabınıza geçebilir ve normal olarak kullanabilirsiniz. Amazon tablet, isterseniz. Çoğu genç ve çoğu ebeveyn için satın almanız gereken çocuk tabletidir.