Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Amazon Fire TV, bu yeni güncellemeyle Canlı TV'yi ön plana çıkarıyor

Amazon Fire TV, bu yeni güncellemeyle Canlı TV'yi ön plana çıkarıyor

Amazon, SLING TV ve Hulu gibi Canlı TV akış uygulamalarının artık Fire TV'nin Canlı TV keşif özelliklerini destekleyeceğini duyurarak Live TV'ye hak ettiği ilgiyi nihayet veriyor.


Bu, artık tüm favori canlı TV kanallarınızı farklı uygulamalarda tek bir kullanışlı yerde inceleyebileceğiniz ve yalnızca birkaç hafta içinde Hulu + Live TV'nin onlara katılacağı anlamına gelir.

  • Son Dakika: iPhone 12'nin fiyatı düşüyor - ve Apple hayranları bundan hoşlanmayacak
  • Galaxy Z Flip, yeni Huawei katlanabilir ile rakip oluyor

Amazon, SLING TV, YouTube TV ve Hulu + Live TV gibi bir dizi popüler Canlı TV akış uygulamasının Fire TV'de bulunmasının artık daha kolay olacağını duyurdu. Birincisi, kullanıcıların 20'den fazla entegre canlı TV uygulamasından oluşan bir koleksiyona göz atmalarını sağlayan Canlı TV sekmesidir.

Ayrıca On-now satırı aracılığıyla ana ekrandan uygulamalara göz atabilir veya tercih ederseniz, Fire TV'nin bir TV rehberi gibi organize edilmiş entegre kanal rehberine atlayabilirsiniz, böylece neler olduğuna göz atabilirsiniz. ya da doğrudan dalın ve kanalda gezin.

  • Sky Q, abonelerin seveceği özelliklerle dolu yeni bir Sky TV güncellemesi aldı
  • Yaz indirimi bu Berghaus şişme çadırda% 43 indirim yapıyor - kamp rahatlığında son nokta

SLING TV, YouTube TV, Hulu + Live; Philo, Pluto TV, Red Bull TV ve Twitch dahil olmak üzere Fire TV'de erişilebilen mevcut canlı TV akış uygulamalarına katılın. HBO, Showtime, Starz, Cinemax, MLB.TV, PGA Tour Live ve NBA League Pass gibi Prime Video kanallarının yanında oturacaklar. Ve daha da kolay hale getirmek için, Alexa'yı kullanarak canlı TV içeriğine 'Alexa, CNN'e ayarla' veya 'Alexa, Today Show'u bulun' gibi komutlarla gezinebilirsiniz.


Amazon, kendi hizmetlerini vurgulamaktan geri adım atıp bunu kullanıcılara ve görüntüleme deneyimlerinden gerçekte ne istediklerine göre şekillendirdikçe, canlı TV deneyimi daha sezgisel hale geliyor ve bu, şirketin piyasaya sürdüğü pek çok değişiklikten biri gibi görünüyor. doğru yönde almak.

Bugünün en iyi Amazon Fire TV Stick fırsatları 73 Amazon müşteri yorumu Amazon Fire TV Stick Lite BT Mağazası 29,98 TL AMAZON Fire TV Stick'i ... JD Williams 49,99 TL ile Amazon Fire TV Stick'i ... 365games.co.uk £ 59,21 Görüntüle Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Amazon