Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Amazon Fire TV, daha iyi film geceleri için nihai Alexa yükseltmesini alıyor

Amazon Fire TV, daha iyi film geceleri için nihai Alexa yükseltmesini alıyor

Amazon’un akıllı ev cihazları paketi, örneğinEcho Dotve amazon-fire-tv-review-stick-4k-review, oluyorgiderek daha entegre, sadece bir kelime söyleyerek TV deneyiminizi kontrol etmeyi kolaylaştırıyor ve Fire TV'deki Alexa Rutinleri ile daha da kolaylaştı.


Alexa Rutinleri, tek bir komutla akıllı cihazlarınız için önceden programlanmış bir dizi eylemi tetiklemenize olanak tanır ve artık Fire TV cihazlarınız harekete geçerek TV alışkanlıklarınızı otomatikleştirmenize ve bunları diğer akıllı ev cihazlarıyla daha iyi entegre etmenize olanak tanır. .

Artık Alexa Rutinleri ile entegre olan Fire TV cihazları ile, Fire TV cihazınızı güçlendirecek rutinler oluşturmak, belirli bir uygulamayı açmak, bir şovu oynatmak veya duraklatmak ve işiniz bittiğinde hepsini kapatmak için Alexa uygulamasını kullanabilirsiniz.

Buradaki fikir, Fire TV deneyiminizi düzene koymak ve otomatikleştirmek, ruh halindeyken en sevdiğiniz şovlara atlamayı kolaylaştırmak ve diğer her şeyi doğru şekilde ayarlamaktır.

Rutinleri istediğiniz gibi kurabilirsiniz; Alexa'ya 'film gecesi' dediğinizde bir tane kurmaya karar verebilirsiniz. Fire TV'niz açılır, ışıklar tercih ettiğiniz ambiyansa göre kısılır, termostat düşer, böylece battaniyeleri çıkarmak için bir bahaneniz olur ve su ısıtıcısı gece sıcak çikolataları taşımak için kaynamaya başlar.


Kendi rutinlerinizi oluşturabilir veya Alexa uygulaması aracılığıyla bir dizi öne çıkan rutin arasından özelleştirebilirsiniz. Yeni bir rutin eklemek için, Alexa uygulamasını açın, 'Daha Fazla' sekmesine dokunun ve bir 'Rutinler' düğmesini seçin. Kendi Fire TV rutinlerinizi eklemeye başlamak için sağ üst köşedeki + simgesine dokunun.

Amazon'un web sitesinde Fire TV cihazınızı Alexa rutinleri ile nasıl kontrol edeceğinize dair talimatları bulabilirsiniz.

Alexa Rutinler bugünden itibaren İngiltere'deki Fire TV ile uyumlu hale getiriliyor, bu yüzden yeni rutinlerinize başlayın ve bir dahaki sefere en son Netflix çılgınlığını kaçırmak için kanepede kıvrılmak istediğinizde, sadece kelimeyi söylemeniz gerekecek .


Bir Fire TV'niz veya Alexa özellikli bir sesli yardım merkeziniz yoksa,Amazon Black Friday fırsatlarıucuza bir tane kapmak için.

Bugünün en iyi Amazon Fire TV teklifi 130 Amazon müşteri yorumu Benzer Amazon ABD Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz