Close
  • Ana
  • /
  • İnternet
  • /
  • Amazon Fresh market teslimi artık Prime üyeleri için ÜCRETSİZ

Amazon Fresh market teslimi artık Prime üyeleri için ÜCRETSİZ

Çevrimiçi perakendeci, Amazon'un market alışverişi teslimat hizmetinin artık Prime üyeleri için ücretsiz bir avantaj olduğunu duyurdu. Genellikle aylık 3,99 sterline mal olan Amazon, Amazon Fresh ücretini hurdaya çıkaracak, 40 sterlin üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimat ve minimum 15 sterlin sipariş değeriyle iki saatlik sınırsız teslimat aralığı sunacak.

Aynı gün teslimat gibi ek seçenekler içeren yeni girişim, Amazon Fresh ülke çapında bir çevrimiçi market hizmeti olma yolunda ilerlerken Birleşik Krallık'taki Prime üyelerine genişlemeden önce Londra'da kullanıma sunuluyor.

  • Spor salonunun yeniden açılması: doktorlar, PT'ler ve fitness uzmanlarından spor salonu antrenmanları için yeni kurallar
  • LG OLED TV hatırlama: endişelenmeli misin?

Sunum, Bracknell, Guildford, Maidenhead, Runnymede, Surrey Heath, Windsor, Woking ve Wokingham dahil 40'tan fazla posta kodunu kapsayan Güney Doğu Londra'nın bazı bölgelerinde başlıyor.

Müşteriler, iki saatlik bir zaman diliminde ücretsiz teslimat ile bu bölgelerin çoğunda saat 21: 00'den önce siparişlerde aynı gün teslimatın keyfini çıkarabilirler. Prime üyeler gerçekten zor durumdaysa, 3,99 £ teslimat ücreti karşılığında 40 £ üzerindeki tüm siparişlerde bir saatlik pencereden yararlanabilirler.


Hizmetteki değişiklikler hakkında konuşan Amazon Fresh UK Ülke Müdürü Russell Jones şunları söyledi:

Prime üyeler, evde market alışverişi yapmanın rahatlığını seviyorlar, bu yüzden Amazon Fresh'i Prime'ın ücretsiz bir avantajı haline getirdik.


Market teslimatı, Amazon'da en hızlı büyüyen işlerden biridir ve bunun Birleşik Krallık'ta en çok sevilen Prime avantajlarından biri olacağını düşünüyoruz. Market alışveriş deneyimini geliştirmeye devam edeceğiz, böylece yıl sonuna kadar Birleşik Krallık'taki milyonlarca Prime üye hızlı ve ücretsiz market alışverişine erişebilecek. '

Hizmet değişiklikleri, yıl sonundan önce Birleşik Krallık'taki milyonlarca Prime üyesine sunulacak. Mevcut markalar arasında Booths, Whole Foods Market, Pepsi, Danone, Arla, Warburtons, Britvic ve daha fazlası bulunur, böylece tüm zımbalarınızın yanı sıra taze yerel ürünler ve zanaatkar ürünler alabilirsiniz.


Prime üyesi değilseniz, ancak Amazon Fresh'in sesini seviyorsanız - özellikle Londra'da yaşıyorsanız - işteücretsiz bir Amazon Prime hesabı nasıl alınırböylece kendiniz deneyebilirsiniz.

Bugünün en iyi Amazon Prime fırsatları Amazon 30 Günlük ücretsiz deneme Amazon Prime $ 12.99 / ay Amazon'da görüntüle