Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon Kindle Kids eokuyucu %45'lik büyük bir fiyat indirimi alıyor

Amazon Kindle Kids eokuyucu %45'lik büyük bir fiyat indirimi alıyor

Amazon dünyanın en iyi e-okuyucularını yapıyor, sadece Pingtwitter'lere bakmanız yeterlien iyi KindleBunu görmek için satın alma rehberi, bu yüzden bu Kindle Kids e-okuyucu fırsatının çok iyi olduğunu biliyoruz.

O kadar iyi ki, çocuklar için dünyanın en iyi eokuyucusunun fiyatını neredeyse yarıya indiriyor, maliyetini %45 azaltıyor.

Kindle Kids, renkli bir kasa, yerleşik ebeveyn kontrolleri ve en önemlisi, Harry Potter gibi favoriler de dahil olmak üzere binlerce popüler oyunla dolu Amazon Kids+ kitaplığına bir yıllık abonelikle geldiği için çocuklar için çok iyidir. .

Kindle Kids eokuyucu ayrıca Amazon'un muhteşem 'kırılırsa ücretsiz olarak değiştiririz' 2 yıllık garantisiyle birlikte gelir, bu da ebeveynlerin endişelenmesine gerek olmadığı anlamına gelir.


Amazon Kindle Kids anlaşmasının tüm detayları aşağıda görüntülenebilir:


Yıldız anlaşması

Amazon Kindle Çocukları| Oldu: £ 99 | Şimdi: £54,99 | Tasarruf: 45 £
Çocuklar için harika bir e-okuyucu olan Amazon Kindle Kids Edition, şu anda yarı fiyatına %45 indirimli. Bu indirim, fiyatı 99 Sterlin'den 54,99 Sterlin'e düşürür, bu da doğrudan 45 sterlinlik bir tasarruftur. Bu fırsat aynı zamanda ücretsiz teslimat ile birlikte gelir.Anlaşmayı Görüntüle

Amazon Kindle Kids, Audible desteğiyle birlikte geldiği için çocuklar için bir e-okuyucu olarak da harikadır; bu, çocukların sesli kitapları da bu sayede dinleyebileceği anlamına gelir. Ve dahili Bluetooth sayesinde kablosuz kulaklıklar onunla eşleştirilebilir.


PingtwitterGerçektenBu Çocuk e-okuyucusunu da değerlendirir, çünkü bir telefon veya tabletten farklı olarak, yerleşik oyunlara, reklamlara veya videolara erişim sağlamaz, yani çocuklar tamamen dikkati dağılmadan okuyabilir.

Çocukların daha fazla okumasını kolaylaştırmak isteyen ebeveynler için ve özellikle hareket halindeyken (örneğin yaz tatillerinde), Kindle Kids harika bir seçenektir ve şu anda sınırlı bir süre için indirimdedir.

Kindle Kids fikrini beğendiyseniz ancak altıncı gibi daha büyük bir çocuğunuz varsa, tam yağlı bir Kindle eokuyucu muhtemelen daha iyi bir seçimdir. Kindle ve Kindle Paperwhite'daki en iyi fiyatlar aşağıda görüntülenebilir.

Bugünün en iyi Amazon Kindle fırsatları 131 Amazon müşteri yorumu ☆☆☆☆☆ Amazon - Tamamen Yeni Kindle - 6'... Best Buy $89,99 Teklifi GörüntüleAmazon Satış Sıralaması Açıklandı:... Udemy $ 99,99 Fırsatı GörüntüleSertifikalı Yenilenmiş Kindle... Amazon Prime 109,99$ Teklifi GörüntüleAmazon Kindle Tamamen Yeni - 10.... Walmart $ 224.99 Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruzBugünün en iyi Amazon Kindle Paperwhite (2018) fırsatı 648 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat Amazon - Kindle Paperwhite... En İyi Satın Alma $129,99 $84,99 Kindle Paperwhite – Şimdi... Amazon Prime $129,99 Anlaşmayı GörüntüleAmazon Kindle Paperwhite... Lowe'un 131,99 $ Fırsatı GörüntüleKindle Paperwhite – Şimdi... Amazon Prime 149,99 $ Fırsatı Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Aslında bir tableti tercih eder miydiniz? Daha sonra kontrol edinçocuklar için en iyi tabletler