Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Amazon Kindle Oasis incelemesi: şimdi daha büyük bir 7 inç ekran ve su geçirmezlik ile hala güzel

Amazon Kindle Oasis incelemesi: şimdi daha büyük bir 7 inç ekran ve su geçirmezlik ile hala güzel

Amazon Kindle Oasis (2017), 163 Amazon müşteri yorumu 9th Gen fırsatları

Bu incelemenin ikinci nesil Kindle Oasis'i kapsadığını unutmayın.2017'de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri biraz ince ayarlarla değiştirildi3. nesil model. Gözlerini açık tutAmazon Prime Günüen yeni Amazon e-okuyucularında indirimler için fırsatlar.


Orijinal Kindle Oasis avuçlarımıza çarptığında, onu sevdik. Şimdi Amazon, selefi tarafından taşınan 6 inçlik 300dpi ekranın 7 inçlik bir versiyonunu içeren (ve hala Kindle Voyage ve Kindle Paperwhite'da olan) daha da iyi bir sürümle geri döndü. En ince noktasında hala etkileyici bir 3,4 mm.

Amazon, daha az sayfa dönüşü için sayfa başına yüzde 30 daha fazla kelimeye uyduğunu düşünüyor.

Ayrıca yeni olan, ekranın otomatik parlaklığa sahip olması ve böylece çevresel ışığa tepki verebilmesidir.

Yeni bir tasarım, eski Oasis'in pil kutusundan vazgeçiyor, bunun yerine artık cihazın içinde bir pil var. Amazon'a göre hala 'haftalar' sürüyor. Oasis artık bir kasayla birlikte gelmiyor, bu yüzden ayrı ayrı sipariş vermeniz gerekiyor.


Bir diğer önemli buluş ise ilk su geçirmez Kindle olmasıdır, böylece değerli e-okuyucunuzu yok etme korkusu olmadan banyoda veya yüzme havuzunda okuyabilirsiniz. IPX8 derecesine sahiptir, yani 60 dakikaya kadar iki metreye kadar tatlı suya daldırmaya dayanabilir.

Amazon Kindle Oasis incelemesi

Kindle Oasis 2 ve Kindle Oasis 1

Resim 1/4


Resim 2/4

Resim 3/4

Resim 4/4

Kindle Oasis özellikleri

Amazon, Kindle'ın bir kağıt parçasından okumak gibi olduğu bir noktaya kadar küçülmesi ve hafiflemesi gerektiğine inanıyor, dolayısıyla Oasis'in orijinal gelişimi. Bir karton kapaklı kitabın ağırlığından hoşlanan insanların bunun hakkında ne düşüneceğinden emin değiliz, ancak teknoloji açısından bizim için mantıklı ve Amazon'un araştırmasını yaptığından eminiz.


Kindle Oasis niş bir cihaz, ancak bugünlerde standart 8GB sürümü için 230 £, 32GB için 260 £ (her ikisi de yalnızca Wi-Fi), 3G + Wi-Fi sürümü ise 320 £ 'dan daha ucuz. Yine de unutmayın - 3G sürümünü satın alırsanız, diğer Kindles'larda olduğu gibi ömür boyu ücretsiz 3G bağlantısı elde edersiniz.

Orijinal Oasis neredeyse tamamen ağırlık eksikliği etrafında odaklanırken, su geçirmezlik ve daha büyük ekran, 2017 Oasis'i dolgunlaştırmak için ekstra teşvikler ekliyor.

Amazon Kindle Oasis incelemesi

Oasis'te neredeyse hiçbir şey yok; tüy kadar hafiftir (eski modelden 131 gr yerine 194 gr daha ağır olmasına rağmen) ve tek elle kolayca dengeleyebilirsiniz. Ekran kısmının 3,4 mm kalınlığı orijinaliyle aynı ama yine de diğer cihazlara göre inanılmaz görünüyor. Tüm tabletler böyleyse, oraya gitmek isteriz.

Bununla birlikte, bunun bir dezavantajı var - ürünle birlikte verilen pil kapağı kılıfı olmadan cihaz neredeyse çok hassas geliyor. Ve bu Kindles'larımızı havuz kenarına, uçaklara ve - yani - gittiğimiz her yere götürmeyi bekleyenler için iyi değil (şimdi her zaman gerçek havuza götürebilirsiniz).

  • Amazon Kindle Oasis neden iPad'inizden okumayı durduracak?

Kontroller çok basit - ister dokunmatik ister fiziksel düğmeleri tercih edin, sizin için uygun, kontroller sağ veya sol elinize bağlı olarak tersine çevrilebilir.

Amazon Kindle Oasis incelemesi

Pingtwitter Kararı

Kindle Oasis hakkında sevilecek çok şey var, temel özelliklerin çoğu önemli ölçüde daha ucuz olan Kindle Paperwhite'da mevcut olsa bile. Ama bu noktayı kaçırıyor - ve bu kadar ileri giderseniz bahse gireriz bu sizi rahatsız etmeyecektir. Yeni büyük ekran da oldukça harika. Hiç utanmadan premium; Ciddi bir okuyucu olduğunuzu söyleyen en üst düzey Kindle (özellikle 3G versiyonunu tercih ediyorsanız).

  • Yeni bir Kindle Fire tableti olacak mı? İşte bildiğimizi sandığımız her şey