Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Amazon Kindle Paperwhite vs Kindle Oasis: Hangi eokuyucu size uygun?

Amazon Kindle Paperwhite vs Kindle Oasis: Hangi eokuyucu size uygun?

Fiziksel kitaplar harika ve hepsi ama e-okuyucular hakkında çok güzel bir şey var, tek elinizde tutabileceğiniz küçük bir cihazda bütün bir kitaplık. bulmak için çok şey denediken iyi Amazon Kindle eokuyucuherkes için ve bugün Amazon Kindle Paperwhite ve Kindle Oasis'i karşılaştırıyoruz.

E-okuyucular söz konusu olduğunda, Amazon, en azından istediğiniz her şeye sahip, şehirdeki tek oyundur: güzel tasarlanmış ve düşünülmüş donanım, büyük bir kitap kütüphanesi, bir sürü depolama alanı ve kasalar gibi harika aksesuarlar. Başka e-okuyucular var, ancak Amazon'un Kindle'ları en iyisidir.

Kindle'lara gelince, Paperwhite ve Oasis, giden en iyi iki Kindle'dır. En iyinin en iyisi, eğer istersen. Bazı önemli farklılıklar olsa da (aşağıda tartışılmıştır), her ikisinde de temel bilgiler vardır.

Yaz gelip plaj (veya bahçe) çağırırken, yepyeni bir Kindle Paperwhite veya Oasis ile okuma oyununuzu kurun.


Karşılaştırmaya geçelim.

Bugünün en iyi Amazon Kindle Paperwhite fırsatları 648 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Kindle Paperwhite - Şimdi... Amazon Prime 129,99 $ Amazon'u Görüntüle - Kindle Paperwhite... Best Buy $129,99 GörünümAmazon Kindle Paperwhite... Lowe'un 131,99 $ GörünümKindle Paperwhite – Şimdi... Amazon Prime 149,99 $ Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Amazon Kindle Oasis fırsatları 129 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Kindle Oasis – Şimdi ile... Amazon Prime $249.99 Görünüm Amazon - Kindle Oasis... En İyi Satın Al 249,99 ABD Doları Gör Yepyeni Kindle Oasis - Şimdi... Amazon Prime 269,99 ABD Doları GörüntüleKindle Oasis 10. Nesil... Walmart $ 344.98 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Amazon Kindle Paperwhite Vahası


(Resim kredisi: Amazon)

En İyi Amazon Kindle: Özellikler

Kindle Paperwhite ve Kindle Oasis hakkında bilmeniz gereken ilk şey basittir: Birincisi orta seviye, ultra popüler versiyon, ikincisi ise üst düzey premium Kindle'dır. Bu nedenle, seçim oldukça kolaydır ve bir e-okuyucuya ne kadar harcama yapabileceğinize ve ne kadar harcamak istediğinize bağlıdır.

Çok makul bir fiyata Kindle Paperwhite ihtiyacınız olan her şeyi yapabilir. Su geçirmezlik, 6 inçlik ekranda arkadan aydınlatma, 8 GB'lık cömert bir depolama alanı (e-kitaplar çok küçük) ve günlerce pil ömrü var. Çok yönlü ideal bir e-okuyucudur.


İşleri hızlandırmak istiyorsanız, Kindle Oasis 7 inçlik daha büyük bir ekran (Paperwhite ile aynı 300 ppi ile), sayfa çevirme düğmeleri olan korkak bir tasarım, ayarlanabilir bir sıcak ışık ayarı ve sesli kitaplar için Bluetooth ile birlikte gelir.

Her ikisi de temel görevlerinde (kitap ve diğer medyaları okumak) başarılıdır ve bu nedenle, üstte ne kadar ek fantezi özellik istediğinize bağlıdır.

Amazon Kindle Paperwhite Vahası

(Resim kredisi: Amazon)

En İyi Amazon Kindle: Tasarım

Paramız için, Kindle Paperwhite'ın tasarımı mükemmel: bir kerede çok fazla metin gösterecek kadar büyük, ancak tek bir tutamakla kolayca tutulabilecek veya bir çantada saklanabilecek kadar küçük. Sayfalar arasında geçiş yapmak çok kolay ve önemli olan da bu.


Ancak bu Kindle Oasis'in daha kötü olduğu anlamına gelmez. Bazıları için, özel sayfa çevirme düğmeleri gibi tasarımın sağladığı ek özellikler bir zorunluluktur. Paperwhite sadeliği ile mükemmel olsa da, Oasis gerçekten çekici ve elde üstün bir his veriyor.

Hem Paperwhite hem de Oasis, bir sürü farklı kasa stiliyle birlikte gelir ve korumasız Kindle'lar özellikle çantalardaki gevşek anahtarlara karşı oldukça kırılgan olduğundan neredeyse kesinlikle bir tane satın almak isteyeceksiniz.

Küçük bir not: Solaksanız (benim gibi!), Vaha otomatik olarak döner, böylece sayfa çevirme düğmeleri doğru tarafta olur.

  • Bizim okuyunKobo Nia incelemesi– uygun fiyatlı bir Kindle alternatifi

Amazon Kindle Paperwhite Vahası

(Resim kredisi: Amazon)

Kindle Paperwhite vs Kindle Oasis: En iyisi hangisi?

Sonuç olarak, Paperwhite ve Oasis arasındaki seçim, Kindle'a ne kadar harcamak istediğinize ve sıcak ışık ayarları gibi ultra premium özelliklerin önemli olup olmadığına bağlıdır.

Çoğu insan için Paperwhite'ın yeterli olduğunu düşünüyoruz: kitap okumak için mükemmel, çoğu ele kolayca sığıyor, neredeyse hiç ağırlığında değil ve standart 8 GB depolama alanı binlerce kitabı kolayca alacak kadar yeterli.

Ancak diğerleri için Oasis ve etkileyici, düşünceli tasarımı daha uygundur. Yedeklemek için fazladan paranız varsa, Amazon'un en iyi Kindle'ını almanızı öneririz.

Bugünün en iyi Amazon Kindle Paperwhite fırsatları 648 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Kindle Paperwhite - Şimdi... Amazon Prime 129,99 $ Amazon'u Görüntüle - Kindle Paperwhite... Best Buy $129,99 GörünümAmazon Kindle Paperwhite... Lowe'un 131,99 $ GörünümKindle Paperwhite - Şimdi... Amazon Prime 149,99 $ Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Amazon Kindle Oasis fırsatları 129 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Kindle Oasis - Şimdi ile... Amazon Prime $249.99 Görünüm Amazon - Kindle Oasis... En İyi Satın Al 249,99 ABD Doları Gör Yepyeni Kindle Oasis - Şimdi... Amazon Prime 269,99 ABD Doları GörüntüleKindle Oasis 10. Nesil... Walmart $ 344.98 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz