Close

Amazon Müzik SONUNDA Google TV ve Android TV'ye geldi

Amazon'un kendi müzik akışı hizmeti Amazon Music, sonunda Google'ın set üstü kutu işletim sistemlerine geliyor. Google TV ve Android TV için hoparlörlerinize veya televizyonunuza bağlı surround ses sistemine müzik akışı yapmanızı sağlayacak yeni bir uygulamanın lansmanını takip ediyor.

En son sürümlerde kolayca bulunabilmesine rağmenGoogle TV'li Chromecast, şimdiye kadar Amazon Music'i Google veya Android TV'nize ayrı olarak almak mümkün değildi. 25 Şubat 2021'den itibaren küresel müzik hayranları, diğer medya cihazlarındaki Amazon Music'in bireysel sürümlerine benzer şekilde çalışan yeni Amazon Music uygulamasına erişebilecek.

Birleşik Krallık, ABD, Meksika, Brezilya, Almanya, Kanada, Fransa, İtalya, İspanya, Hindistan, Japonya ve Avustralya'da kullanıma sunulan kapsamlı bir küresel lansmandır.

Google TV ile Chromecast'e inen Apple TV+ dahil olmak üzere Apple TV uygulamasının akış alanındaki büyük haberleri takip ediyor.yeni içerik paketleriboxset alemlerinizi beslemek için.


Bu yeterli değilse, müzik severler artık Google ve Android TV'lerinde güçlü bir müzik akışı kitaplığına erişmek için Amazon Music Unlimited'a kaydolabilirler. Sadece bu da değil, üyelik oldukça uygun fiyatlıdır: Prime üyeler için 7,99$/7,99£/9.99$; aksi takdirde, birinci sınıf olmayan kullanıcılar için her ay 9,99 ABD Doları/ 9,99 ABD Doları/11,99 ABD Doları'na geri dönecektir.

Aylık ücret, Apple Music ve Spotify akış hizmetlerine benzer şekilde etli Amazon müzik kitaplığına erişmenizi sağlar. Amazon Prime Üyeleri, dinleme zevklerine göre kişiselleştirilmiş çalma listeleri ve küratörlü şarkılar alırken, daha pahalı ücreti ödeyen Amazon Prime olmayan kullanıcılar, ücretsiz sürüme benzer şekilde en sevdikleri şarkıların arasına serpiştirilmiş sürekli bir reklam akışıyla aynı şeyi alır. Spotify'ın.


Yeni Amazon Music TV deneyiminizi aşağıdaki gibi cihazların ses yetenekleriyle eşleştirin:Sonos Işını, ya daSonos Arkı, ses zevk seviyenizi arttırmak için. Bizimen iyi televizyon listesiharika bir Android TV seçkisi var; ayrıca çoğu Android/Google Smart TV'de entegre Google Asistan ile çalışır.

Ses konusunda titiz olanlar için, Amazon Music şarkı seçimlerinizi bizimkilerden bir şeyin gelişen sinematik donanımı aracılığıyla kanalize edebilirsiniz.en iyi 48, 49 ve 50 inç TV'lerrehberlik etmek. Ancak, uyarılırsınız, ucuza gelmezler.


TV akışı daha çok sizin işinizse ve Amazon Music'i boşverin Google TV ile Chromecast'in sesini sevmiyorsanız, video akışı seçenekleriyle seçim yapmakta zorlanıyorsunuz.

Roku TV platformu,Roku Akış Çubuğu, veRoku Akış Çubuğu +cihazlar; NSAmazon Fire TV Çubuğu,Amazon Fire TV Çubuğu 4Kve Apple'ın tescilli TV donanımıApple TV 4KveApple TV HD, hepsi kilitli eğlence akşamları için harika cihazlardır.

Amazon Music'i Google ve Android TV'lerde kullanma kapsamının artması, şarkılarını dinlemek için ekstra dijital alan arayan kullanıcılar ve şimdi Android işletim sistemine dayalı bir Akıllı TV satın almaya yönlendirilebilecek kişiler arasındaki popülaritesini artıracak.

defaultWidgetTitle 3 aylık ücretsiz denemeAmazon Prime Müzik Amazon Müzik Sınırsız £9.99 ekranFiyatSözleşmeTürüAylık GörünümgörünümAtBlockLabelAmazon Müzik Sınırsız

Kaynak:Sınır