Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • Amazon Prime Day 2021 güzellik ve tımar fırsatları: beklenen şey bu

Amazon Prime Day 2021 güzellik ve tımar fırsatları: beklenen şey bu

Amazon Prime Day neredeyse geldi - 21 ve 22 Haziran'da gerçekleşiyor - ve size tümEn iyi Prime Day fırsatlarıvardıklarında. Ancak o günden önce, ne tür anlaşmaların gerçekleşebileceğini ve onları beklemeye değip değmeyeceğini merak ediyor olabilirsiniz.


Neyse ki, yıllardır Prime Day fırsatlarını izliyoruz. Zihinlerimiz bu noktada sadece borsa göstergeleri gibi görünüyor. Bu nedenle, etkinlik sırasında ne tür teklifler görebileceğiniz konusunda iyi bir fikrimiz var.

Makyaj, güzellik ve bakım ürünleri, büyük alışveriş günlerinde her zaman Amazon'dan indirimli muamele görür ve bu yıl da aynı şeyi takip edecek gibi görünüyor.

Yaz tüm hızıyla devam ederken, birkaç güzelleştirme ürününe yatırım yapmak için daha iyi bir zaman olamaz. olup olmadığınıen iyi IPL makinesi, Birien iyi saç kurutma makineleri, güçlü yenien iyi elektrikli tıraş makinesiveya bir dizien iyi saç kesme makineleri, güzelce tıraş olmak, şekillendirmek veya fön çekmek için ihtiyaç duyabileceğin tüm aletler bizde var...

Geçmişte Amazon'un indirimleri bakım teknolojisiyle sınırlı değildi, makyaj, güzellik ürünleri ve kokularda da büyük indirimler gördük. Normal fiyatından daha düşük bir fiyata indirimde olan güzellik temellerini stoklamak için harika bir zaman.


İşte en büyük ve en popüler markalardan başlayarak beklediğimiz en büyük şeylerin bir dökümü.

2021'de Elektrikli Diş Fırçası Prime Day fırsatları

Yazımızda da belirttiğimiz gibien iyi elektrikli diş fırçasısatın alma rehberi ve bizimen iyi elektrikli diş fırçası fiyatlarısayfasında, elektrikli diş fırçası için asla tam fiyat ödememelisiniz. Bu, DFS'de bir kanepe için tam fiyat ödemek gibi bir şey.


Neyse ki Panasonic ve Oral-B'nin çoğu diş fırçası çoğu zaman indirimde. Yine de Amazon Prime Day ve Black Friday çevresinde ekstra büyük indirimler alma eğilimindedirler.

Hangi modellerde indirim görmeyi bekleyebiliriz? Amazon'un şu anki anlaşma sayfasına bir rehber olarak baktığımızda, Oral-B Genius X'in 339,99 £ RRP'den 99,99 £ fiyatla satıldığını görebiliyoruz. Bu devasa bir 240 £ (%71) tasarruf ve gelecek şeylerin harika bir göstergesi.


Amazon şu anda elektrikli diş fırçası başlıklarında da indirim yapıyor. Örneğin, altı Oral-B Precision başlığından oluşan bir paket, 23,99 £'lik bir RRP'den şimdi 15,99 £'a düştü. Prime Day'i unutmanın kolay olduğunu düşünüyoruz, diş fırçası başlıkları gibi temel malzemeleri stoklamak ve daha büyük bilet parçalarından tasarruf etmek için harika bir fırsat.

2021'de IPL Prime Day fırsatları

Tıpkı yukarıdaki elektrikli diş fırçaları gibi, IPL makineleri de çoğunlukla her zaman indirimdedir. NSen iyi IPL makineleri, gibiPhilips Lumea PrestijveBraun Silk Expert Pro 5genellikle büyük alışveriş tatillerinde indirim yapılır.

göz kulak oluyoruzen iyi Philips Lumea fırsatları, Braun fırsatlarının yanı sıra Prime Day'den önce bu cihazlarda zaten bazı harika fırsatlar var. 5 yıldızlı Philips Lumea Prestige'in RRP'si 450 £'dir, ancak şu anda Amazon'da 359 £ karşılığında bulunabilir ve size 91 £ (% 20) tasarruf sağlar.

Benzer şekilde, aynı derecede iyi değerlendirilmiş Braun Silk Expert Pro 5'in RRP'si 599,99 £'dir, ancak şu anda Amazon'da 269,95 £'dir ve size 330,04 £ (%55) gibi büyük bir tasarruf sağlar.


2021'de Tıraş Makinesi ve Düzeltici Prime Day fırsatları

Tıraş makineleri, sakal düzelticiler, vücut bakım makineleri, saç kesme makineleri, vücuttaki tüyleri almanın herhangi bir yöntemi, temel olarak Prime Day indirimi için kesin bir bahistir. Bu alanda şimdiden bazı erken indirimler gördük.

Philips, erkek traş ve bakım satışı düzenliyor. İçinde, Philips Shaver Series 3000'i 120 £'dan 54,99 £'a düşürerek 65,01 £ (%54) tasarruf edebilirsiniz veya yüzünüz yerine vücudunuzu tıraş etmeniz gerekiyorsa, Philips Series 3000 Duşa Dayanıklı Vücut Bakım Seti'ni alabilirsiniz. 33 £'dan 24,99 £'a düşerek 8,01 £ (%24) tasarruf sağlar,

Son olarak, hala berberlere gitme şansınız olmadıysa, Philips DIY Easy Reach 180 Derece Saç Kesme Makinesi'ni 70 £'dan 39,99 £'a indirerek 30,01 £ (%43) tasarruf edebilirsiniz.

Şimdi, elbette Braun ve Panasonic'in de bu tatlı anlaşma eylemine katılmasını bekliyoruz. Bu yüzden önümüzdeki günlerde bu markaların benzer indirimleri için gözlerinizi dört açın.

2021'de Makyaj, Parfüm ve Güzellik Prime Day fırsatları

Tamam, başta da belirttiğimiz gibi indirimli olan teknoloji almak değil, makyaj, parfüm ve güzellik ürünlerinde de indirimler bulabileceğinizi düşünüyoruz.

Geçmişte Maybelline, L'Oreal ve Rimmel'den Elemis ve Elizabeth Arden'a kadar en büyük makyaj markalarının indirimli olduğunu gördük. Bu nedenle, ister lüks bir nemlendirici, ister daha fazla fondöten arıyorsanız, Amazon Prime Day indirimi sizi kapsamalıdır.

En büyük parfüm markaları da Prime Day'de büyük indirimler alıyor. Daha önce Calvin Klein, Ghost, Jimmy Choo ve Montblanc'da indirimler gördük, bazı kokular £10'un altında listelendi!

  • Amazon İngiltere'de ÜCRETSİZ Amazon Prime denemesi alın
  • Amazon ABD'de ÜCRETSİZ Amazon Prime deneme sürümü edinin
  • En iyi Prime Day fırsatları