Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • Amazon Prime Day 2021 tarihi 21 ve 22 Haziran için onaylandı – fırsatlar BUGÜN başlıyor

Amazon Prime Day 2021 tarihi 21 ve 22 Haziran için onaylandı – fırsatlar BUGÜN başlıyor

Amazon Prime Day tarihleri ​​Amazon tarafından onaylandı: 21 ve 22 Haziran 2021 için günlüklerinizi işaretleyin. Amazon, bu yıl satışın dünya çapında iki milyondan fazla anlaşmayı kapsayacağını ve her yıl olduğu gibi Pingtwitter'ün kazacağını söylüyor. NSEn iyi Prime Day fırsatlarıböylece zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.


Amazon, moda, ev, güzellik ve daha fazlası dahil olmak üzere her kategoride fırsatlar göreceğimizin yanı sıra Prime Video, Amazon Müzik, Prime Gaming ve daha fazlasında 'daha önce hiç görülmemiş ayrıcalıklar' göreceğimizi vaat ediyor.

  • Amazon'da bugünün fırsatlarına göz atın

Prime Day, 21 Haziran'da 00.01'de başlar ve Birleşik Krallık, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkiye, İspanya, Singapur, Suudi Arabistan, Portekiz, Hollanda, Meksika, Lüksemburg, Japonya'daki Prime üyeleri için 22 Haziran'da 23.59'a kadar devam eder. , İtalya, Almanya, Fransa, Çin, Brezilya, Belçika, Avusturya ve Avustralya. Pandemi nedeniyle Prime Day, Kanada veya Hindistan'da bu tarihlerde yayınlanmayacaktır.

Bugünden itibaren, bir Prime üyesi, müşterilerin her alışveriş yaptıklarında müşteriye veya hayır kurumuna herhangi bir ek ücret ödemeden en sevdikleri hayır kurumunu desteklemelerini sağlayan Amazon'un yardım girişimi AmazonSmile'ı İngiltere Amazon Uygulaması'nda etkinleştirdiğinde, Amazon, satın alma fiyatının %5'ini bağışlayacak. Seçtikleri hayır kurumuna ilk uygun Prime Day satın alımları - bu, normal bağışın 10 katıdır. Henüz Prime üyesi değilseniz amazon.co.uk/primeday adresinden 30 günlük ücretsiz denemeye başlayabilirsiniz.

Amazon, bu Prime Day'de küçük işletmeleri desteklemek istediğini ve bu nedenle, 7-20 Haziran tarihleri ​​arasında Amazon'un mağazasında küçük işletme ürünlerine 10 £ harcadığınızda Prime Day'de harcayabileceğiniz ücretsiz 10 £ kredi vereceğini söylüyor.


'Bu Prime Day, Prime üyelerine müşterilerimizin sevdiğini bildiğimiz harika markalardan milyonlarca fırsat sunuyoruz. Amazon'da satış yapan küçük işletmelere yönelik desteğimizi, Prime Day'e koşan binlerce küçük şirkete yardımcı olacak ‘10£ harcay, 10£ al teklifimizi çalıştırarak da sürdürüyoruz” Amazon İngiltere Ülke Müdürü John Boumphrey dedi. 'Önce Prime Day olarak, müşteriler AmazonSmile üzerinden alışveriş yaptığında hayır kurumlarına bağışlarımızı artırmaktan da mutluluk duyuyoruz, bu nedenle bu yıl herkes için bol bol var.'

Amazon Prime Day fırsatları bugün başlıyor

Bugünden itibaren Prime üyeleri, aşağıdakiler dahil erken özel teklifler ve fırsatlardan alışveriş yapabilir:


Amazon Cihazları:Echo, Fire TV ve Ring dahil olmak üzere 7 Haziran - 22 Haziran arasında popüler cihazlarda %50'ye varan indirimden yararlanın. En son Amazon cihaz fırsatlarını buradan kontrol edin.

Amazon Müzik: Henüz Amazon Music Unlimited'ı denememiş olan Prime üyeler, Amazon'un şimdiye kadarki en iyi fırsatını alabilir - 70 milyondan fazla şarkıya reklamsız ve milyonlarca podcast bölümüne sınırsız erişimle dört ay ücretsiz.


Ana Video:Prime üyeler, Prime Video aracılığıyla kiralamak veya satın almak için filmlerde ve TV şovlarında %50'ye varan indirim elde edebilir.Ayrıca 1,99 £ gibi düşük bir fiyata kiralayabileceğiniz popüler filmlerden bir seçki de mevcuttur..

sesli: Prime üyeleri, bu Prime Day'de 99p karşılığında üç aylık Audible üyeliği alıyor. Üyelik, yeni çıkanlar, en çok satanlar ve Audible Original sesli kitaplar ve podcast'lerden oluşan bir seçkiyi içerir. Kampanya bugünden 22 Haziran'a kadar geçerlidir.

Kindle Sınırsız– Prime üyeler, bugün ile 22 Haziran 2021 arasında abone olurlarsa ücretsiz olarak üç aylık Kindle Unlimited'ın keyfini çıkarabilirler. Anlaşma hüküm ve koşulları geçerlidir.

Kindle Kitap Fırsatları:15-30 Haziran tarihleri ​​arasında Amazon müşterileri, 99p'den başlayan 300'den fazla Kindle Books'u keşfedebilecekler. Kindle Book Deal hüküm ve koşulları geçerlidir.


Amazon İlk Okumaları: Haziran ayı boyunca Prime üyeleri, ek ücret ödemeden Amazon First Reads'te bulunan iki Kindle Book'u seçebilir.

Prime Oyun:İtibaren Prime üyeleri bugün 21 Haziran'a kadar Battlefield 4 standart sürümünü (değeri 17,99 £) talep edebilir, games.amazon.co.uk'de ücretsiz.

Amazon Markaları:Ev, elektronik ve spor malzemeleri dahil olmak üzere Amazon markalarının seçkin stillerinde %20'ye varan indirimden yararlanın.

Küçük İşletmelerden Fırsatlar: Amazon Launchpad ve Amazon El Yapımı dahil, Amazon'da satış yapan küçük işletmelerin seçili ürünlerinde %30'a varan oranda tasarruf edin.

Harika+: Prime üyeleri, reklamsız dinleme, yeni şovlara erken erişim ve tüm Wondery orijinallerinden özel içerik ile podcast dinleme deneyimi olan Wondery+'dan dört ay ücretsiz yararlanabilir.

Amazon Modası:Müşteriler, favori etkileyicilerinden %20 ile ürün düzenlemeleri satın alabilir.

Asal Gardırop: İlk Prime Gardırop siparişinizden 100 sterlin değerinde ürün sakladığınızda 15 sterlin tasarruf edin. Şartlar ve koşullar geçerlidir.

En son Prime Day fırsatlarını düştükçe güncel tutmak için, Pingtwitter'leri yer imlerine eklediğinizden emin olun.En iyi Prime Day fırsatlarıSayfayı düzenli olarak güncellediğimiz için.