Close
  • Ana
  • /
  • Diğer
  • /
  • Amazon Prime Day 2021 tarihi yine sızdırıldı – bu sefer Temmuz tarihiyle

Amazon Prime Day 2021 tarihi yine sızdırıldı – bu sefer Temmuz tarihiyle

Bu yılki Amazon Prime Day için geri sayım, geleneksel yaz yuvasına geri dönmek isteyen yıllık satış etkinliğiyle iyi ve gerçekten devam ediyor. Haziran Prime Day haberi ilk olarak teknoloji sitesi Recode'dan geldi (bununla ilgili bilgileri şuramızda okuyabilirsiniz:Amazon Başbakan Günü 2021rehberi), ancak şimdi yeni bir rapor, Prime Day'in aslında Temmuz ayında çalışacağını iddia ediyor.


İş ve finans sitesiKiplinger.com diyor ki'Amazon çalışanı olduğunu iddia eden biri tarafından' bir ekran görüntüsü gönderildiğini söyledi. Kiplinger'in doğrulayamadığını söylediği bu ekran görüntüsü, Prime Day tarihlerini Pazartesi ve Salı olan '12 ve 13 Temmuz' olarak gösteriyor. Bu tarihler, 15 Temmuz 2019 Pazartesi ve 16 Temmuz 2019 Salı günleri sona eren Prime Day 2019 ile uyumlu olacağı için kulağa inandırıcı geliyor. Prime Day geleneksel olarak Temmuz ayında gerçekleşiyor ve pandemi nedeniyle yalnızca 2020'de daha sonraki bir Ekim tarihine taşındı.

Kiplinger tarafından elde edilen web sayfası ekran görüntüsünün gerçek olup olmadığını söylemek imkansız – içinde herkesin taklit edebileceği bazı Amazon cihazları var – ancak tarihler uygun görünüyor.

Kesin olarak bildiğimiz şey, Amazon Prime Day'in devam edeceği ve büyük olasılıkla yaz aylarında olacağıdır.Amazon'un kendisi satıcı forumlarında yayınlandısatıcılardan Lightning Deals tekliflerini 23 Nisan 2021 Cuma gününe kadar göndermelerini istedi. Aynı gönderi, Lightning Deals'in bekleyebileceğimiz bazı ayrıntılarını verdi, bunlar aşağıdaki gibidir: en az %20 veya 50£/€50 (yaklaşık AU). 80$) mevcut site fiyatından daha düşük; yılın en düşük fiyatıyla eşleşmeli/geçmeli; güçlü satış geçmişi; 3.5+ yıldız derecelendirmesi.

Şu anda bilmediğimiz kesin tarihler. Son raporlara göre, şu anda en olası tarihler şöyle görünüyor:


14 Haziran Pazartesi ve 15 Haziran Salı.

21 Haziran Pazartesi ve 22 Haziran Salı.


28 Haziran Pazartesi ve 29 Haziran Salı.

Pazartesi 12 Salı 13 Temmuz.


Prime Day etrafında döndüğünde, Prime Day'i ele aldığımız gibi Pingtwitter olacak yer olacak (veKara Cuma) yıllardır satış yapıyoruz, bu yüzden size zaman ve paradan tasarruf etmek için en iyi pazarlıkları ortaya çıkarabilmemiz için anlaşma avlama becerilerimizi geliştirdik. Bu arada, ana sayfamıza bir göz atınAmazon Başbakan Günü 2021duyduğumuz en son haberlerle güncellediğimiz rehber.

Bu arada, Amazon'un en iyi fırsatlarını şimdi burada canlı olarak satın alabilirsiniz. Şu anda Fitbits'te %22 indirim, elektrikli diş fırçaları, hava temizleyicileri, yiyecek karıştırıcıları ve çok daha fazlasını içeriyorlar.