Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Amazon Prime Day, Amazon Echo Buds fiyatı yarı yarıya düştüğü için erken geliyor

Amazon Prime Day, Amazon Echo Buds fiyatı yarı yarıya düştüğü için erken geliyor

En iyilerini inceleyip değerlendirdiğimiz için, Pingtwitter gerçek kablosuz kulaklıklar hakkında bir veya iki şeyden fazlasını biliyor. İşte bu yüzden başımız iyi döndü ve bununla gerçekten döndük.Amazon Başbakan Günü- Amazon Echo Buds'ta kaliteli anlaşma.

Anlaşma neden bu kadar iyi? Sadece Amazon Echo Buds'ın fiyatını düşürdüğü içinyarısında. Bu nedenle, şu anda 119,99 £ 'dan perakende satış yapmak yerine, aslında bu anlaşma sayesinde sadece 59,99 £' a sahipler.

Deneyimsiz olanlar için Amazon Echo Buds, Amazon'un Bose gürültü önleme teknolojisi, yerleşik Alexa ile eller serbest çalışma ve uzun ömürlü pil ömrü ile gelen tamamen yeni gerçek kablosuz kulaklıklarıdır.

Amazon Echo Buds gibi gürültü önleyici gerçek kablosuz kulaklıklar, inanılmaz derecede kompakt oldukları için o kadar iyidir ki, bir çantada veya hatta cepte taşımayı kolaylaştırır, ancak doğru yapıldığında harika ses kalitesi sunar. Echo Buds gerçek kablosuz hakkı yapar ve sonuç olarak taşıtlar, oyuncular ve eğitmenler için harika bir çözüm haline geldi.


Gerçekten de, Amazon Echo Tomurcukları egzersiz tomurcukları kadar harikadır ve sahiplerinin koşarken veya spor salonunda demir pompalarken kolayca müzik ve podcast çalabilmesini sağlar. Tüm detayları aşağıda görebileceğiniz bu harika teklif sayesinde çok yönlü ve şimdi her zamankinden daha ucuz:


Yıldız Fırsatı

Amazon Yankı Tomurcukları| Önceki: £119.99 | Şimdi: £59,99 | Tasarruf: £60 (%50)
ŞimdiBugün nasılsınanlaşma. Bunun nedeni, Amazon'un tamamen yeni gerçek kablosuz kulaklıkları olan Amazon Echo Buds'ın fiyatını yeni almasıdır.yarıdan kes119,99 £ 'dan sadece 59,99 £' a düştü. Bu 60 sterlinlik düz bir tasarruf. Teslimat da ücretsiz ve ertesi gün.

Pingtwitter'lerdeAmazon Eko Tomurcukları incelemesibu gerçek kablosuz kulaklıkların üstlendiğini söyledikApple AirPod'larve 'daha iyi ses' ve 'Bose gürültü engelleme' sunar. Piyasadaki en estetik gerçek kablosuz kulaklıklar olduklarını düşünmedik, ancak fiyat için pazarlık olduklarını ve '100 sterlinin biraz üzerinde' pazardaki diğer herhangi bir tomurcuktan kesinlikle daha fazla satacaklarını söyledik.


Eh, şimdi bu fiyat 100 sterlinin çok altında, Amazon Prime Day'e layık bu mega anlaşma, fiyatlarını sadece 59,99 sterline düşürüyor. Görünüme aldırmazsanız, o zaman 2021'in ses pazarlığı budur. Kaliteli ses, mükemmel gürültü önleme ve yerleşik Alexa'ya sahip olursunuz. Bu yüzden bu anlaşmayı önermeyi çok kolay buluyoruz.

Daha da harika kulaklıklar görmek için Pingtwitter'lere göz atmayı unutmayınen iyi gerçek kablosuz kulaklıklarsatın alma rehberi. Apple'ın Amazon Echo Buds'a karşı en büyük rakibi olan Apple AirPods'un en son fiyatlarını görmek için aşağıdaki fırsatlar tablosuna göz atın.