Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon Prime Day, bu ucuz Philips uyandırma ışığı anlaşmasıyla erken geliyor

Amazon Prime Day, bu ucuz Philips uyandırma ışığı anlaşmasıyla erken geliyor

Sabahları kalkmak asla eğlenceli değildir, ancak hava soğudukça ve sabahlar daha karanlık hale geldikçe, her şey biraz daha zor görünüyor. Bu erken Amazon biçiminde bir çözümümüz varBaşbakan GünüPhilips Wake-Up Light ile ilgilenin.


Hattaen iyi çalar saatlerbiraz sarsıcı olabilir - daha yatıştırıcı bir çözüm, her sabah belirli bir süre boyunca kademeli olarak yanan uyandırma ışığıdır, böylece daha yavaş ve doğal bir şekilde uyanırsınız. Philips,en iyi uyandırma ışıklarıetrafında ve bu özel model şu anda Amazon'da RRP'sinde% 43 indirimli sadece 59,99 £ 'a satılıyor.

Philips Uyandırma Işığı Çalar Saat |Satış Fiyatı: 105 £ | Şimdi: £ 59.99 | Kaydet: 45,01 £ (% 43)
Bu Philips Uyandırma Işığı, iki doğal uyandırma sesine ve bir radyo işlevine sahiptir, böylece ışıkla birlikte kullanılacak ses eşliğini seçebilirsiniz. Saatin dört ekran parlaklık seviyesi varken, ışığın kendisi 10 kişisel yoğunluğa sahiptir, böylece size uygun bir parlaklık seviyesi seçebilirsiniz. Dünya çapında iki yıllık bir garantiyle gelir.

Eğer bekliyor olsaydınKara Cuma anlaşmasıucuz bir uyandırma ışığı yakalamak için, beklemeniz erken bitmiş gibi görünür. Bu Philips ışığı yumuşak yanar ve 30 dakikadan fazla bir süre içinde kademeli olarak aydınlanarak doğal bir şekilde uyanmanızı sağlar. 10 kişiselleştirilmiş ışık yoğunluğu arasından seçim yapabilirsiniz, böylece sizin için doğru olanı bulabilirsiniz - insanlar farklı ışık hassasiyetlerine sahiptir, bu nedenle bazı insanlar lamba hafifçe yandığında uyanırken, diğerlerinin daha fazla parlaklığa ihtiyacı olabilir. Bu lamba 200 lux'e kadar çıkıyor.


Işıkla uyumlu bir ses eşliği de seçebilirsiniz - iki doğal uyandırma sesi mevcuttur ve bir FM radyo da vardır. Ayrıca, yatakta birkaç daha değerli an için sesi 9 dakika duraklatmak istediğinizde bir okuma lambası ve erteleme işleviyle birlikte gelir.

Günümüzün en iyi Philips HF3500 / 01 fiyatları 260 Amazon müşteri yorumu Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz