Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Anneler Günü boyunca Amazon Prime Day fırsatları? Bu hafta sonu Amazon cihazlarında %50'ye varan indirim

Anneler Günü boyunca Amazon Prime Day fırsatları? Bu hafta sonu Amazon cihazlarında %50'ye varan indirim

SüreBaşbakan Günü 2021Hala bir ay olmasına rağmen, perakende devi Anneler Günü boyunca akıllı cihazlarında Amazon Prime Day tasarruflarını bir ay önceden getiren bazı mükemmel teklifler sunuyor.


Amazon'un Anneler Günü indirimleri sırasında %50'ye varan indirimler bulunabilir.Echo Dot 4. Nesil, Echo Show ve daha fazlası bazı lezzetli fiyat düşüşleri alıyor.

Şimdi tek soru, annem en çok hangisini sevecek? Herhangi bir son dakika Anneler Günü fırsatı arayan alışveriş yapanlar bununla şanslıdır, çünkü bu size yılın en iyi Anneler Günü hediyelerinden birini şimdiye kadarki en ucuz fiyatlarından bazılarında kolayca alacaktır - Amazon Prime Day fırsat fiyatları!

  • Amazon'da tüm Anneler Günü fırsatlarını satın alın

Alışveriş yapanlar, Anneler Günü hafta sonu boyunca Amazon cihazlarında harika fırsatlar bulacak ve en popüler ürünlerden bazıları yılın en büyük indirimlerinden bazılarını alacak.

Echo Dot 3. Nesil, hafta sonu boyunca %38'lik büyük bir fiyat indirimi alarak 24.99 $'a satışta, ancak muhtemelen şu ana kadarki en iyi anlaşma Echo Show 2 + Blink Mini güvenlik kamerası paketidir. 84.99$'a satışta olan bu mükemmel küçük akıllı ev paketi kurulumu, Anneler Günü için son dakika fırsatı olarak %48'lik devasa bir fiyat indirimi alıyor.


Görülecek daha çok şey var ama alışveriş yapanlar sunulan Anneler Günü fırsatlarından yararlanmak için en kısa sürede oraya gitmek isteyecekler. Amazon'un Anneler Günü indirimi Pazar günü sona eriyor!

Amazon'da en iyi son dakika Anneler Günü hediyeleri


Yangın TV Çubuğu 4K

Şimdi: 37,99 $ | Oldu: 49,99$ | Tasarruf: 12$ (%24)
Bir anne için sinefilin var mı? Bu hafta sonu Amazon'un Anneler Günü indiriminde Fire TV Stick 4K'yı sadece 37,99 $ karşılığında satın alın. Bu, bu birimin gördüğü en düşük fiyat değil, ancak bu ay şimdiye kadarki en iyi Fire TV Stick fırsatı.


Echo Dot 4. Nesil

Şimdi: 29,99$ | Oldu: 49,99$ | Tasarruf: 20$ (%40)
Amazon'un en yeni ve en büyük akıllı hoparlörü, bu hafta sonu %40'lık sağlam bir indirim alıyor ve bu, bunu şimdiye kadar yılın en ucuz Echo Dot anlaşması yapıyor. İsterseniz Prime Day'e kadar bekletebilirsiniz, ancak bu sefer %40 indirim çalıntı.

Halo Sağlık Bandı

Şimdi: $84.99 | Oldu: $99,99 | Tasarruf: 15$ (%15)
Şu anda devam eden küçük fırsatlardan biri, bu, sağlıkta yeni bir sayfa açanlar için mükemmel bir son dakika Anneler Günü hediyesi fikri. Ayrıca 6 aylık Amazon'un Halo hizmetini tamamen ücretsiz içerir.Fırsatı Görüntüle


Kindle e-Kitap Okuyucu

Şimdi: $64.99 | Oldu: $89,99 | Tasarruf: 25$ (%28)
Dışarıdaki kitap kurtları için Kindle, Amazon'un Anneler Günü indiriminde %28'lik sağlam bir indirim alıyor. Bir kitabı elinden bırakamayan anneler için harika bir son dakika Anneler Günü hediyesi fikri, bir düğmeye basarak binlerce başlığa erişebilecek.Fırsatı Görüntüle

Yankı Oto

Şimdi: $24.99 | Oldu: 49,99$ | Tasarruf: 25$ (%50)
Echo Auto, herhangi bir eski aracı hızlı bir şekilde akıllı bir araca yükselterek kullanıcıların Alexa'yı otomobil hoparlörleri aracılığıyla bağlamasına olanak tanır. Direksiyon simidini hiç bırakmadan radyoyu sesle kontrol edin, haberleri isteyin ve daha fazlasını yapın. Annelerin seveceği bir güvenlik özelliği! Fırsatı Görüntüle

Bugünün en iyi Amazon Echo Dot (4. nesil) fırsatları İndirimli Fiyat Amazon - Echo Dot (4. Nesil)... Best Buy 49,99 $44,99 Fiyatı Görüntüle İndirimli Fiyat Amazon Echo Dot 4Th... Bed Bath & Beyond 49,99 $44,99 Fırsatı GörüntüleAmazon Echo Dot (4. Nesil) -... Lowe'un $ 44.99 Fırsatı GörüntüleYepyeni Echo Dot (4. Nesil) |... Amazon Prime 49,99 $ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En İyi Fiyatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Sadece iki ay kaldı, ön izlemesini alınen iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.