Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon Prime Day, bu epik ucuz Google Home anlaşmasıyla pusuya düşürüldü

Amazon Prime Day, bu epik ucuz Google Home anlaşmasıyla pusuya düşürüldü

Kadar beklemeye gerek yokAmazon Prime GünüveyaKara Cumaakıllı hoparlörlerde mega indirimler almaya çalışmak için - Currys harikaGoogle Home fırsatlarışimdi.


Gerçek humdinger anlaşma, Currys'de sadece 39 £ karşılığında tam boyutlu Google Home - RRP'den 50 £ tasarruf ederek yarı fiyattan daha iyi hale getiriyor!

Ancak Google Nest Mini'yi (2. nesil), Currys'de yalnızca 29 £ karşılığında satın alarak tam fiyattan 20 £ tasarruf edebilirsiniz.

Bunların her ikisi de Google'ın akıllı hoparlörleridir, bu nedenle doğal olarak Google Asistan yerleşiktir, yani hava durumunu sorabilir veya 80'lerin en sevdiğiniz pop karışımını çalabilir veyaTon ışıkları. Daha büyük Google Home daha güçlü hoparlörler sunarken, daha küçük Nest Mini her yere dikkat çekmeden sığar.

Bu hoparlörlere Wi-Fi üzerinden ses aktarabilir veya bunlara Bluetooth ile bağlanabilirsiniz.


Google Ana Sayfa | £ 50 tasarruf edin | Şimdi Currys'de £ 39
Google'ın akıllı hoparlörü, yakında daha yeni bir sürümle değiştirilecek gibi görünüyor, bu yüzden bu model böyle bir anlaşma, ancak bu bizim için iyi - bu harika çalışıyor ve şimdi bir pazarlık! Sorular, komutlar, akıllı ev kontrolü, müzik ve daha fazlası için eksiksiz Google Asistan desteğine sahipsiniz.


Google Nest Mini (2. nesil) | Saev £ 20 | Şimdi Currys'de £ 29
Google Nest Mini, herhangi bir odada kendinize Google Asistan bulmanın daha küçük ve daha ucuz bir yoludur. Ses, ağabeyi kadar güçlü olmayabilir, ancak ofiste veya yatak odasında akıllılık katacak bir şey istiyorsanız, kesinlikle idealdir - küçük boyutu, ihtiyacınız olan her yere sığabileceği anlamına gelir.


Önümüzdeki birkaç ay içinde daha fazla akıllı hoparlör anlaşması olacağından eminiz, ancak Google Home anlaşmasından daha iyisini bulacağınızdan emin değiliz! Ancak tekrar kontrol etmeye devam edin - Google Home ve Amazon Echo cihazları için her zaman en düşük fiyatları bulacağız.

Günün en iyi Google akıllı hoparlör fırsatları İndirimli Fiyat Google Nest Mini 2 - Coral Google Nest Mini Macy's 49 $ 35 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünGoogle Home Max Wireless ... Google Home Max Crutchfield 149 $ Anlaşmayı GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Google Nest Hub Max In Chalk Google Nest Hub Max Yatak Banyosu ve Ötesi 229 $ 179 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Amazon Echo fırsatları İndirimli Fiyat Amazon Echo Dot 3rd ... Amazon Echo Dot (3. Nesil) Yatak Banyosu ve Ötesi 39,99 $ 18,99 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Amazon Echo Studio Smart ... Amazon Echo Studio Bed Bath & Beyond $ 199.99 $ 159.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Yankısı 5 Amazon Echo Göster 5 Amazon $ 89.99 $ 44.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünAnlaşma Cuma, Aralık 25 İndirimli Fiyat Amazon Echo 8 In ... Amazon Echo Göster 8 Yatak Banyo ve Ötesi 129,99 $ 64,99 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Echo Flex - Eklenti mini ... Amazon Echo Flex Amazon $ 24.99 $ 9.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünAmazon Echo Auto Smart ...Amazon Echo AutoEv deposu49,99 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz