Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon Prime Day daha da güzelleşti! Bugün Prime Day fırsatlarında harcamak için 60 $ 'a kadar kazanın

Amazon Prime Day daha da güzelleşti! Bugün Prime Day fırsatlarında harcamak için 60 $ 'a kadar kazanın

Prime Day'e iki haftadan daha kısa bir süre kaldığı için Amazon, pazarlık avcılarının bazılarıyla dalga geçiyor.en iyi Prime Day fırsatlarıiki günlük satış etkinliği bir süredir görüldü. Ancak Amazon Prime Day'in yeni tarihi, birçok müşteri için finansal olarak ilginç bir zamanda gelmiş olabilir.

  • 30 günlük ücretsiz Prime üye gemisi denemesi için buradan kaydolun ...

Bu nedenle Amazon, Prime üyelerine Prime Day alışveriş çılgınlıkları sırasında kullanabilecekleri 60 $ 'a kadar Prime Day kredisi kazanma fırsatı sunuyor. Bunların çoğu, Whole Foods'ta alışveriş yapmak veya bir Amazon Pop Up'ı ziyaret etmek gibi yalnızca Amazon hizmetlerini kullanarak kazanılabilir.

Teklifler yalnızca Amazon Prime üyeleri tarafından kullanılabilir, bu nedenle 60 $ kredi kazanma şansı istiyorsanız Prime'a kaydolmanız gerekir. Kaydolmak ücretsizdir ve 30 güne kadar ücretsiz olarak deneyebilir ve mevcut en iyi Prime Day fırsatlarına ve tekliflerine katılmanıza olanak tanır.

Aşağıdaki teklifler aracılığıyla Prime Day'de fazladan nakit para kazanmanın tüm yollarına bir göz atın!

Amazon Prime Day 2020: Bu tekliflerle 60 $ 'a kadar Prime Day kredisi kazanın


Whole Foods'ta 10 $ harcayın, Amazon Prime Day için 10 $ kazanın
Mağazada veya Amazon.com veya Prime Now'daki Whole Foods pazarında tek bir satın alma işlemine en az 10 ABD doları veya daha fazla harcayın ve yılın en iyi Prime Day fırsatlarına harcayabileceğiniz 10 ABD doları kredi kazanın.
Teklif Geçerlilik Tarihi: 28 Eylül - 14 EkimAnlaşmayı Görüntüle


Amazon Fresh'de 10 $ harcayın, Amazon Prime Day için 10 $ kazanın
Amazon Fresh'de en az 10 $ veya daha fazla tek bir satın alma yapın ve Amazon Prime Day'de kullanabileceğiniz 10 $ kredi kazanın. Ödeme sırasında Amazon uygulamanızdaki QR kodunu tarayın ve gitmeniz iyi olur.
Teklif Geçerlilik Tarihi: 28 Eylül - 14 EkimAnlaşmayı Görüntüle


Amazon Books veya Amazon Pop Up'ta 10 $ harcayın, Amazon Prime Day için 10 $ kazanın
Şimdi 14 Ekim'e kadar bir Amazon Books veya Pop Up mağazasında 10 ABD doları veya daha fazla harcayın ve Prime Day'de harcayabileceğiniz 10 ABD doları kredi kazanın. Bugün size en yakın Amazon mağazasını bulun ve bugün ekstra para kazanın!
Teklif Geçerlilik Tarihi: 28 Eylül - 14 EkimAnlaşmayı Görüntüle

Amazon Go veya Amazon Go Grocery'de 10 ABD doları harcayın, Amazon Prime Day için 10 ABD doları kazanın
Amazon Go veya Amazon Go Grocery'den 10 ABD Doları veya daha fazla tek bir satın alma yapın ve Amazon Prime Day anlaşmalarına harcayabileceğiniz 10 ABD doları geri kazanın. Biraz öğle veya akşam yemeği alın ve Prime Day alışverişinizi tatlandırmak için Prime Day kredileri alın.
Teklif Geçerlilik Tarihi: 28 Eylül - 14 Ekim.Anlaşmayı Görüntüle


Amazon 4-Star'da 10 $ harcayın, Amazon Prime Day için 10 $ kazanın
Yakındaki bir Amazon 4 Yıldızlı mağazasını ziyaret edin ve 10 ABD doları tutarında Prime Day kredisi kazanmak için tek bir uygun satın alma işlemi için en az 10 ABD doları veya daha fazla harcayın. Size en yakın Amazon 4-Star'ı bulun ve Amazon'da bulunan en popüler ürünlerden bazılarını satın alın ve bu arada fazladan nakit para kazanın.
Teklif Geçerlilik Tarihi: 28 Eylül - 14 EkimAnlaşmayı Görüntüle

Küçük işletme ürünlerine 10 ABD doları harcayın, Amazon Prime Day için 10 ABD doları kazanın
Amazon aracılığıyla yerel ve küçük işletmeleri destekleyin ve Prime Day satın alımlarında kullanabileceğiniz 10 ABD doları tutarında kredi kazanın. Şimdi 12 Ekim'e kadar, belirli küçük işletme ürünlerine 10 $ veya daha fazla harcayın ve Amazon, Prime Day anlaşmalarını biraz daha tatlı hale getirecek.
Teklif Geçerlilik Tarihi: 28 Eylül - 12 EkimAnlaşmayı Görüntüle

Amazon Prime Day 2020 anlaşma kılavuzları

Biz ele alacağızen iyi Prime Day fırsatlarıÖnümüzdeki iki hafta içinde Amazon, TV'ler, Amazon cihazları ve çok daha fazlası için bazı erken Prime Day anlaşmalarını çoktan başlattı. 2020 Prime Day boyunca en iyi TV fırsatlarını nasıl bulacağınız ve bu yıl neler bekleyebileceğiniz konusunda size eksiksiz kılavuzlar sunacağız.

  • En İyi Amazon Prime Day TV Fırsatları
  • En İyi Amazon Prime Day PS5 Fırsatları
  • En İyi Amazon Prime Day Dizüstü Bilgisayar Fırsatları

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Bize gidinAmazon Prime Günü 2020hub da! Amazon'da şu anda gerçekleşmekte olan en iyi fırsatların tümünü bulacaksınız. PLUS Prime Day fırsatlarını hemen şimdi atlayabilirsiniz.

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Son olarak, en az değil, aynı zamandaSiber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!