Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon Prime Day: En iyi Arlo Pro güvenlik kameralarını ucuza almak için SON ŞANS

Amazon Prime Day: En iyi Arlo Pro güvenlik kameralarını ucuza almak için SON ŞANS

Amazon Prime Günüçok fazla zaman kalmadı, anlaşmalar kapısı bugün daha sonra çok sıkı bir şekilde kapandı, bu nedenle şu anda piyasada evlerinde en iyi güvenlik kamera sistemi olan herkes kesinlikle bunlardan yararlanmalıdır.Kara Cuma- inanılmaz Arlo Pro paket fırsatlarını yenmek.


Başlangıç ​​seviyesi 1 kameralı kitlerden, 5 kameralı tüm evi koruyan büyük tüm ev kurulumlarına kadar, bu paket anlaşmalarında herkes için bir set var ve Arlo Pro sadece testlerde inanılmaz olumlu eleştiriler almakla kalmıyor, aynı zamanda ödüller de kazanıyor. her bir kitin en iyi, en kaliteli içerdiğini bilirsiniz.

Bu harika Arlo Pro fırsatlarının tüm ayrıntılarına aşağıdan göz atın:

Arlo Pro 1 Kamera Seti| oldu269,99| şimdi Amazon'da 149,99 £
Mükemmel Arlo Pro Kablosuz Ev Güvenlik Kamera Sistemi burada beş farklı konfigürasyonda indirimli. Bu giriş seviyesi paketi, bir kamera ünitesi ve kontrol merkezi ile birlikte gelir. Ön anlaşma fiyatı 269,99 sterlin idi ve şimdi yalnızca 149,99 sterlin için mevcut, bu da doğrudan 120 sterlin tasarruf anlamına geliyor. Küçük evler için ideal. Ücretsiz teslimat dahildir.


Arlo Pro 2 Kamera Seti| oldu449,99| şimdi Amazon'da 249,99 £
Birlikte gelen kameralar açısından bir sonraki adım, şu anda Prime Day için düşük bir 249,99 £ karşılığında mevcut olan bu iki üniteli settir. Bu, normal fiyatı olan 449 sterlin üzerinde tasarruf sağlayan bir canavar. Bu, küçük, çok odalı evler için muhtemelen en iyi seçimdir. Ücretsiz teslimat, doğal olarak dahildir.


Arlo Pro 3 Kamera Seti| oldu£ 549| şimdi Amazon'da 339,99 £
Sırada, teneke üzerinde söylediklerini tam olarak yapan, kontrol merkezini ve bir evin etrafına yerleştirmek için üç kamera ünitesini teslim eden Arlo Pro 3 Kamera Kiti var. Bu kameralar hem iç hem de dış mekana yerleştirilebildiğinden, bu set, dış bahçeye veya gözetim açısından kapalı tutmak istedikleri depolama alanına sahip küçük ve orta büyüklükteki evler için ideal olacaktır.


Arlo Pro 4 Duvar Montajlı Kamera Kiti| oldu 810,33 £| şimdi Amazon'da 419,99 £
4 Kamera Kiti, birden fazla iç ve dış kamera ünitesinin gerekli olduğu orta ve büyük evler için idealdir. Bu paket aynı zamanda bir duvara montaj aparatıyla birlikte gelir, bu nedenle dış mekan, yükseltilmiş kapsama alanı için mükemmeldir. İndirim de oldukça çirkin, muazzam bir 390.34 sterlin maliyetinden kesildi. Sadece £ 419,99'a ücretsiz teslimat ile sizinki.

Arlo Pro 5 Kamera Seti| oldu£ 549| şimdi Amazon'da 339,99 £
Son olarak, ev koruması açısından en iyi paket olan 5 Kamera Kitine sahibiz. Evinizin ve dış mekanınızın etrafına yerleştirilen bu kablosuz kamera paketi ile onu güvende tutmak her zamankinden daha kolay olacak. Büyük evler ve büyük indirimlerden hoşlananlar için ideal olan bu set, perakende satış fiyatından 418,65 £ düşerek sadece 479,99 £ 'a düşürüldü.


Daha da iyi akıllı güvenlik kameraları için Pingtwitter'leri kontrol ettiğinizden emin olunen iyi akıllı güvenlik kamerasısatın alma rehberi. Ayrıca harika özelliklerimiz varen iyi akıllı termostatlar,en iyi akıllı fişler,en iyi akıllı sensörler,en iyi akıllı hoparlörler,en iyi akıllı ampullerveen iyi akıllı ev aletleriayrıca.

Bugünün en iyi Netgear Arlo Pro fırsatları Netgear Arlo Pro ... Focus Camera179 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Arlo Pro Güvenlik Kamerası ... Walmart419 ABD doları 219 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Arlo Pro 720P HD Security ... Walmart387,92 ABD doları 240,83 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleArlo Pro 3 İki Kameralı Sistem ... Crutchfield $ 499.99 Anlaşmayı Görüntüle Arlo Pro 3 İki Kameralı Sistem ... Crutchfield $ 499.99 Anlaşmayı Görüntüle Arlo Pro3 Wire Ücretsiz 3 Kamera ... Crutchfield.com649,99 Anlaşmayı GörüntüleArlo Pro 3 Üç Kameralı ... Crutchfield 649,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Arlo Pro 3 Dört Kameralı Sistem ... Crutchfield 799,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Benzer Amazon ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Amazon'un İngiltere Başbakan Günü sayfasını ziyaret edin
  • Amazon'un ABD Başbakan Günü sayfasını ziyaret edin
  • Ücretsiz bir Amazon Prime hesabı başlatın (İngiltere)
  • Ücretsiz bir Amazon Prime hesabı başlatın (ABD)

Rakip Amazon Prime Day satışları şu anda yayında

Currys Black Tag Yaz Etkinliği - şimdi canlı

eBay UK 15 Günlük Fırsat- 30 Temmuz'a kadar yaşa

Very & rsquo; in Very Big Deals indirimi - şimdi canlı

Lovehoney UK% 50 indirimli- Şimdi canlı

Kuyumcular satışı - şimdi yaşa

John Lewis gümrükleme satışı- Şimdi canlı

Le Creuset yaz indirimi - şimdi canlı

Go Outdoors indirimi - şimdi yaşa

AllSaints indirimi - şimdi canlı

Nike İndirimi - Şimdi Canlı

Schuh Sale - Şimdi Canlı

Ofis satışı - şimdi yaşa

Dr Martens İndirimi - Şimdi Canlı

Walmart Temmuz indirimi- 14 Temmuz - 17 Temmuz

eBay ABD'de Acil Durum İndirimi- 15 Temmuz

eBay ABD Temmuz Fırsatları- 20 Temmuz'a kadar şimdi canlı

Temmuz'da Dell Black Friday - 12 Temmuz'a kadar canlı yayında

Newegg FantasTech indirimi- 18 Temmuz'a kadar şimdi canlı

Hedef Anlaşma Günleri- 15 ve 16 Temmuz

Nordstrom Yıldönümü İndirimi- 19 Temmuz - 4 Ağustos

Lovehoney US% 50 indirimli- Şimdi canlı

  • Samsung Galaxy S9 fırsatları