Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon Prime Day, COVID-19 nedeniyle Kanada'da ertelendi

Amazon Prime Day, COVID-19 nedeniyle Kanada'da ertelendi

Prime Day şu anda ABD ve İngiltere de dahil olmak üzere dünyanın birçok yerinde tam olarak yürürlükteyken, Amazon Kanada satışı ertelemeyi seçti. Amazon.ca üzerinden yapılan duyuruya göre, çalışanlarının güvenliğine odaklanma ve müşterilerini ve satış ortaklarını destekleme kararı alındı.

Bu, biz Birleşik Krallık ve ABD'deEn iyi Prime Day fırsatları, sınırın kuzeyindeki arkadaşlarımız herhangi bir tasarruf görmeyecekler. Müşterilere yapılan satışlardaki büyük artışın arkasındaki lojistik, depolarda ve kutuların teslim edilmesinde çok daha fazla personel anlamına geliyor.

Kanada'nın COVID-19 vakaları son aylarda düşmesine rağmen, ülkenin sadece %18'i tam aşılı ve ABD ile sınırları kapalı. Umarım, Kanada yılın ilerleyen saatlerinde hala bir Başbakan Günü görecek ve bunu yaptığında hepimizi kıskandıracak. Şimdilik, size birkaç Fire TV kaydetmeye çalışacağız.


En İyi Prime Day Fırsatları| 21-22 Haziran 2021
Ucuz akıllı saat fırsatları mı arıyorsunuz? Size iyi haberlerimiz var – Amazon Prime Day 21 Haziran Pazartesi ve 22 Haziran Salı günü yapılacak. Bu geçen yıldan biraz daha erken. Beklenecek fırsatlar ve en iyi erken fırsatlarla ilgili kılavuzumuza göz atın.

Bugünün En Çok Satan Prime Day fırsatları İndirimli Fiyat Fire TV Stick 4K akış... Amazon Fire TV Stick 4K Amazon 49,99 $39,99 GörüntüleTüm fiyatları görSertifikalı Yenilenmiş Yankı... Amazon Echo Dot (4. nesil) Amazon 41,99 $ GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Tamamen Yeni Echo Buds (2. Nesil) |... Amazon Echo Buds Amazon 157,98 $ 127,98 $ GörüntüleTüm fiyatları görSony WF-1000XM3 Gerçekten... Sony WF-1000XM3 Amazon $174,39 GörüntüleTüm fiyatları görLogitech Ultimate Ears UE... Ultimate Ears Wonderboom 2 Amazon $84,42 GörüntüleTüm fiyatları görYenilenmiş Zil Alarmı 5 Parça Set - Ana Sayfa... Zil Alarmı Amazon $199 GörüntüleTüm fiyatları görRing Video ile tanışın... Ring Video Kapı Zili Kablolu Amazon 59,99 ABD Doları GörüntüleTüm fiyatları görİndirimli Fiyat Instant Pot Duo Mini 7'si 1 arada... Instant Pot Duo 7'si 1 Arada Elektrikli Amazon $69,99 $61 GörüntüleTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz