Close
 • Ana
 • /
 • Oyun
 • /
 • Amazon Prime Day: Bu Resident Evil 2 anlaşması korkunç derecede iyi ancak fazla zamanımız yok

Amazon Prime Day: Bu Resident Evil 2 anlaşması korkunç derecede iyi ancak fazla zamanımız yok

Yılın en büyük oyunlarından biri en büyüğünü aldıhiçfiyatı düştü. Anlaşma, gişe rekorları kıran filmin bir parçası olarak geliyorAmazon Prime Günübinlerce son derece popüler üründe indirimler içeren satışlar.


Amazon, sınırlı sürümün fiyatını düşürdüResident Evil 2 Remakegenellikle ayrı olarak satılan indirilen içeriğin bulunduğu Sony PS4'te steelbook,28,99 £. Oyunun standart sürümü hala PS4'te 39,99 £ 'a mal olduğu göz önüne alındığında, bu mükemmel bir anlaşma.

Ne yazık ki, bomba gibi hayatta kalma korku oyunu sadece PS4'te satışta. Aynı oyunun Xbox One sürümüdeğilteklif.Resident Evil 2 Remakeyeni grafikler ve modern bir kamera sistemi ile sıfırdan yeniden inşa edilen klasik 1998 başlığının yeniden tasarlanmış hali. Capcom'un en iyilerinden biri olarak kabul edilen kampanyaResident Evilserisi, birkaç bükülme ile de olsa orijinaline sadıktır.

Şimdi ayrılalım, kurtulanları arayalım ve buradan çıkalım: bu anlaşma bugün sona eriyor (16 Temmuz). En karası olacakKara Cumas satın alma işlemini gece yarısından önce yapmazsanız, kaç tane yeşil otunuz olursa olsun.


Resident Evil 2 Steelbook Sürümü| PS4 | Oldu36,99Şimdi £ 28,99
Bu yılın en heyecanla beklenen oyunlarından biri,Resident Evil 2 Remakeartık Prime Day indirimlerinde% 22 indirimli. Orijinal 1998 klasiğini oynama şansı bulamayanlar veya Raccoon Şehri Polis Karakoluna geri dönmek isteyenler, sınırlı süreli anlaşma sona ermeden önce oyunun sınırlı sürüm PS4 sürümünü almalıdır.

Farkında değilsenizBaşbakan Günüyıllık satış etkinliğidir.binlerceElektronik, dış mekan ürünleri, ev ve mutfak, saatler, video oyunları, konsollar, güzellik ve daha fazlası dahil olmak üzere Amazon çevrimiçi mağazasında indirimli ürünler.

Temelde şöyleKara Cuma... ama daha sıcak havalarda.


Amazon Prime Day, artık çevrimiçi mağazada 48 saatten fazla süren gişe rekorları kıran satış etkinliği ile her zamankinden daha büyük.

Prime Day'de sunulan indirim ve fırsatlardan yararlanmak için bir Amazon Prime üyeliğine sahip olmanız gerekir. Yıllık abonelik, fırsatlara erken erişim, binlerce öğeye bir gün ücretsiz teslimat, bazı şehirlerde iki saatlik teslimat, Prime Music'te ücretsiz akış, Prime Video ve aile fotoğraflarınız için sınırsız bulut depolama gibi bir dizi avantaj içerir. ve videolar.

Neyse ki Amazon, Prime üyeliğinin fiyatını 20 sterlin düşürerek yıllık maliyeti 79 sterlinden 59 sterline düşürdü.

Bu, Amazon Prime'ın size ayda 5 £ 'dan daha ucuza mal olacağı anlamına gelir; bu, programa dahil olanlar göz önüne alındığında oldukça çarpıcı bir değerdir ve Prime gününde mevcut olan her fırsat ve indirime erişebilirsiniz. Elbette, Amazon Prime'ın sizin için işe yarayıp yaramadığını öğrenmenin en iyi yolu, sunulan 30 günlük cömert deneme süresinden yararlanmaktır.


 • Ücretsiz bir Amazon Prime hesabı başlatın (İngiltere)
 • Ücretsiz bir Amazon Prime hesabı başlatın (ABD)
 • Bugünün Amazon fırsatlarına göz atın
 • Amazon'un İngiltere Başbakan Günü sayfasını ziyaret edin
 • Amazon'un ABD Başbakan Günü sayfasını ziyaret edin

Rakip Amazon Prime Day satışları şu anda yayında

Günümüzün en iyi Resident Evil 2 Yeniden Yapım fırsatları İndirimli Fiyat Resident Evil 2 / Biohazard ... CDKeys60,68 ABD doları 16,99 Anlaşmayı GörüntüleResident Evil 2 Remake PS4 Amazon Prime 25 $ Anlaşmayı Görüntüle Resident Evil 2 Standard ... En İyi Satın Al $ 27.99 Anlaşmayı Görüntüle RESIDENT EVIL 2 / BIOHAZARD ... GamersGate39,99 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
 • Herhangi bir Amazon Prime Day anlaşmasında £ 10 indirim kazanın
 • Amazon, Prime Day'de televizyon izlemeniz için SİZE ÖDEME YAPACAK