Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon Prime Day Walmart anlaşması: Xbox One S + Game + Extra Controller + Gaming Headset

Amazon Prime Day Walmart anlaşması: Xbox One S + Game + Extra Controller + Gaming Headset

Amazon Prime Günübu gece gece yarısında hızla sona doğru kıvrılıyor olabilir, ancak rakibi Walmart hala kendi süper satışında solda, sağda ve merkezde inanılmaz anlaşmalar yapıyor.


Bu çok derli toplu paket anlaşması, bir Xbox One S 1 TB oyun konsolu, bir oyun, ekstra bir Xbox One denetleyicisi ve harika bir marka oyun kulaklığını ucuza sunuyor.

Bununla birlikte, bu anlaşmayla ilgili en iyi şey, sunulan birden fazla farklı oyun, denetleyici ve kulaklıkla çeşitli farklı konfigürasyonlarla donatılabilmesidir.

Paketteki seçilebilir oyunlar arasında NBA 2K19, Battlefield V, Minecraft Creators, Forza Horizon 4 ve Fortnite Limited Edition bulunurken, sunulan oyun kulaklıkları ise Hyper X Cloud X ve Turtle Beach Stealth 300'dür.

Anlaşmanın tüm ayrıntılarına aşağıdan göz atın:


Oyun + Ekstra Denetleyici + HyperX CloudX Oyun Kulaklığı ile Xbox One S 1 TB konsol | Walmart'ta şimdi sadece 299 $ | 65,33 $ tasarruf
Bu, Walmart'tan harika bir paket teklifi. Oyun sistemleri, dört farklı kumanda tasarımı ve iki farklı oyun kulaklığı içeren beş farklı konsoldan seçiminizi yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı yapılandırmalar size yalnızca 299 $ karşılığında konsol, oyun, ekstra kontrol cihazı ve oyun kulaklığı sunar.Anlaşmayı Görüntüle


Daha da fazla harika oyun ürünü için en iyi teklifleri kontrol ettiğinizden emin olun.Amazon Prime Günüyanı sıra Pingtwitter'ün harika oyun satın alma kılavuzlarındaen iyi oyun monitörleri,en iyi oyun kulaklıkları,en iyi oyun fareleri,en iyi oyun klavyeleri,en iyi oyun telefonlarıveen iyi oyun dizüstü bilgisayarları.

Daha da fazla harika konsol fırsatları için Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olun.en iyi Nintendo Switch fırsatları,en iyi Xbox One X fırsatları, veen iyi PS4 fırsatlarırehberler de.


Günün en iyi Xbox One S teklifi 150 Amazon müşteri yorumu Xbox Game Pass Ultimate: 24 ... Amazon $ 359,76 Anlaşmayı Görüntüle Battlefield 1 Xbox One paketi Xb1 System 500 Gb Battlefield Amazon Prime 399 $ Anlaşmayı Görüntüle Xbox One S 1TB Konsol - Tom ... Amazon Prime 399,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Microsoft Xbox One S 500 GB ... Amazon Prime 419,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Xbox One S 1Tb Konsol -... Amazon Prime $ 449,99 Anlaşmayı Görüntüle Madden NFL 17 paketi Xbox One S 1TB Konsol -... Amazon 459,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Minecraft paketi Xbox One S 500GB Konsolu -... Amazon Prime $ 470,33 Anlaşmayı Görüntüle Forza Horizon 3 paketi Xbox One S 1TB Console -... Amazon Prime $ 479,95 Anlaşmayı Görüntüle Microsoft Xbox One S 1TB ... Amazon $ 484,99 Anlaşmayı Görüntüle Xbox One S Bundle w / .. . QVC519,96 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • Amazon'un ABD Başbakan Günü sayfasını ziyaret edin
  • Ücretsiz bir Amazon Prime hesabı başlatın (ABD)

Rakip Amazon Prime Day satışları şu anda yayında

Walmart Temmuz indirimi- 14 Temmuz - 17 Temmuz

eBay ABD'de Acil Durum İndirimi- 15 Temmuz

eBay ABD Temmuz Fırsatları- 20 Temmuz'a kadar şimdi canlı

Temmuz ayında Dell Black Friday - şimdi canlı


Newegg FantasTech indirimi- 18 Temmuz'a kadar şimdi canlı

Hedef Anlaşma Günleri- 15 ve 16 Temmuz

Nordstrom Yıldönümü İndirimi- 19 Temmuz - 4 Ağustos

Lovehoney US% 50 indirimli- Şimdi canlı