Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Amazon Prime Video, abonelerin seveceği harika bir özellik ekledi

Amazon Prime Video, abonelerin seveceği harika bir özellik ekledi

Hubert J Farnsworth'dan alıntı yapmak gerekirse ... Herkese iyi haberler! Amazon Prime Video, abonelerin kesinlikle seveceği gerçekten harika bir yeni özellik ekledi.


Bu özellik? Arkadaşlarınızla Amazon Prime Video'da canlı sohbet ederken birlikte içerik izlemenin yeni bir yolu olan Watch Party'ye merhaba deyin.

Watch Party, 100 Amazon Prime Video abonesine kadar olan grupların bir araya gelmelerine ve birbirleriyle çevrimiçi sohbet ederken aynı şovu veya filmi izlemelerine olanak tanır.

Bir Amazon Prime üyeliğine veya Prime üyeliğine sahip olan bir web tarayıcısına (Apple'ın Safari dışındaki herhangi bir tarayıcı) erişimi olan herkesin yararlanabileceği şu anda sunulan hizmetle, bir Watch Party'nin keyfini çıkarmak için ekstra ödeme, eklenti veya indirme gerekmez. Video aboneliği.

Ne yazık ki, Watch Party şu anda yalnızca ABD'de de mevcut, çünkü hizmet hala beta sürümünde ve şu anda akıllı cihazlar aracılığıyla mobil izleme ve akışa izin vermeyen herhangi bir Amazon Prime Video uygulamasında da mevcut değil.


İçeriği bir web tarayıcısı aracılığıyla izlemekten mutlu olmanızı ve tüm İzleme Grubunuzun ABD merkezli olması koşuluyla, artık 100'e kadar arkadaşınız ve aileniz aynı anda bağlanırken ve sohbet ederken birlikte içerik izleyebilir.

İzleme Partisi'nin sunucusu ayrıca tüm grup için içeriği oynatma, duraklatma, atlama ve geri sarma yeteneğine de sahiptir, böylece herhangi biri bir şeyi kaçırdıysa veya bir şeyi yeniden izlemek istiyorsanız, o zaman yapabilirsiniz.


Bir Beraber İzleme Partisi başlatmanın yolu:

  1. Web tarayıcınız aracılığıyla Prime Video'da bir film veya TV programı bulun ve ardından 'Partiyi İzle' simgesine tıklayın.
  2. Gruptaki diğer kişilerin sohbet ederken görmesini istediğiniz adınızı girin.
  3. Sağlanan bağlantıyı kopyalayıp onlara göndererek arkadaşlarınızı nöbet partinize davet edin.
  4. Birlikte sohbet ederken Amazon Prime Video içeriğini izlemeye başlayın.

Amazon Prime Videosu


(Resim kredisi: Amazon)

Bu özelliğin burada Pingtwitter'te gerçekten düzgün olduğunu ve özellikle insanların kendilerini arkadaşlarından ve ailelerinden her zamankinden daha fazla ayrı buldukları bu ilginç zamanlarda, onlarla takılma ve bir ya da birkaç filmin tadını çıkarma yeteneği olduğunu düşünüyoruz. Yakalarken TV şovları, gerçekten hoş geldiniz.

Umarım Watch Party yakında diğer bölgelere de ilerleyecektir, çünkü dünya genelinde bundan yararlanmak isteyen Amazon Prime Video aboneleri olduğundan eminiz.

ABD'de yaşıyor ve Watch Party'i denemek istiyor ancak Amazon Prime Video aboneliğiniz yok mu? Ardından, 30 günlük ücretsiz deneme içeren aşağıdaki bugünün en iyi fırsatına göz atın.

Bugünün en iyi Amazon Prime Instant Video fırsatları Amazon Prime Amazon 30 günlük ücretsiz denemeAmazon Prime Videosu 12,99 $ / ay Görünüm-deAmazon PrimeAmazon Prime Videosu 12,99 $ / ay Amazon'da Görüntüle
  • iPhone 12 videosu, Apple'ın yeni iPhone tasarımlarına şimdiye kadarki en net görünümü veriyor