Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Amazon Prime Video bu büyük yükseltmeyi almak üzere

Amazon Prime Video bu büyük yükseltmeyi almak üzere

Amazon, Prime Video hizmetinde büyük bir değişiklik planlıyor. Şirket, canlı yayın TV için destek ekleyerek ve onu popüler Hulu + Canlı TV teklifiyle uyumlu hale getirerek akışlı video teklifini geliştirmek istiyor.


Bunun küresel bir teklif mi yoksa Amerika Birleşik Devletleri'ne özgü bir şey mi olacağı şu anda net değil, ancak kesinlikle gerçekleşiyor. Sadece sektörden biri söylemediProtokolAmazon, yayın medyası genelinde lisans anlaşmalarını 'aktif olarak takip ediyor' (kaynak, 'onların herkesle konuştuğunu varsaymalısınız', diye ekliyor), ancak Amazon'un oyunu elinden aldığı kadar iyi www.amazon.jobs/en/jobs/1041693/software-development-engineer-prime-video

'Prime Video Kataloğunda bizler, Prime Video müşterilerine sınıfının en iyisi Doğrusal TV deneyimini sunmak için yeni nesil doğrusal katalog sistemleri oluşturuyoruz,' diye belirtiyor ki bu liste ... evet, çok daha net olamazdı.

Ama fazladan bir ipucu istersen,başka bir iş açılışışirketin 'müşterilerin 7/24 doğrusal yayın TV içeriğini izleme şeklini yeniden tanımlamayı' hedeflediğini belirtiyor. Görünüşe göre, 'spor, haber, film, ödül şovları, özel etkinlikler ve TV şovlarını' vurgulayan listede hiçbir şey sınır dışı değil. Yani temelde her şey.

Çok mantıklı. Amazon, ABD Açık'tan Premier Lig'e canlı spor yayınlarını çoktan denedi - Canlı TV'yi eklemek, Prime aboneliğini haklı göstermeyi biraz daha kolay hale getiriyor ve en önemlisi, iptal edilmesi biraz daha zor. Ne kadar çok insan Prime'a sahipse, o kadar çok insan Amazon'u çevrimiçi alışveriş tercihi yapmak zorunda hissediyor.


Nihayetinde, Amazon CEO'su ve kurucusu Jeff Bezos'un daha önce oldukça içten bir şekilde itiraf ettiği gibi, nihayetinde bu var. 'Altın Küre kazandığımızda daha fazla ayakkabı satmamıza yardımcı oluyor,' BezossöylediVox'un Kod Konferansı 2016'da.

'Prime üyelerine bakarsanız, Amazon'da Prime olmayan üyelerden daha fazla satın alırlar ve bunu yapmalarının nedenlerinden biri, yıllık ücretlerini ödediklerinde etraflarına bakıp, 'Nasıl daha fazla değer elde edebilirim? programın dışında mı? ' Ve böylece daha fazla kategoriye bakıyorlar - daha çok alışveriş yapıyorlar. '


Kısacası, insanların bir Amazon Prime aboneliğine bağlı kalmasını sağlayan her şey şirket için iyi bir haber. Ve açıkça Hulu + Live'ın başarısı, Amazon'a geleneksel TV'nin güzel bir şekilde hedeflemeye yardımcı olacağına dair büyük bir ipucu verdi.

Bugünün en iyi Amazon Prime Instant Video fırsatları Amazon Prime Amazon 30 günlük ücretsiz denemeAmazon Prime Videosu 12,99 $ / ay Görünüm-deAmazon PrimeAmazon Prime Videosu 12,99 $ / ay Amazon'da Görüntüle