Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Amazon Prime Video, film hayranları için bu harika yeni kanalı alıyor

Amazon Prime Video, film hayranları için bu harika yeni kanalı alıyor

topuklarında sıcakDisney Artıfişe takmaktüm Star içerik kataloğuakış hizmetine Amazon Prime Video abonelerinin seveceği heyecan verici haberler geliyor.


Bunun nedeni, Amazon Prime Video'nun 18 Mart 2021'den itibaren Birleşik Krallık'ta The Icon Film Channel alacağının doğrulanmasıdır. Ve bu, film severler için şu anlama geliyor:çok150'den fazla heyecan verici, benzersiz ve eğlenceli film de dahil olmak üzere harika yeni içerik.

Icon Film Channel içerik kataloğu özenle seçilmiştir ve Drive, Apocalypto, The Mummy, Gosford Park, Looking For Eric, Nice Guys ve Malcolm X gibi gişe rekorları kıran filmleri içerir.

Duyuru üzerine konuşan The Icon Film Channel şunları söyledi:

Roman Polanski, Kenneth Branagh, Robert Altman, Spike Lee, Wolfgang Petersen, Mel Gibson, Stephen Fry, Lars Von Trier, Nicolas Winding Refn ve Ken Loach gibi birçok ödüllü yönetmenden The Icon Film Channel, rakipsiz bir film yelpazesi sunacak. görsel ve anlatımsal olarak çarpıcı filmler.


'İzlemek için iyi bir film bulmaya çalışırken akış servisleri arasında saatlerce trol avlamaktan kurtulacaksınız. The Icon Film Channel ile zamana direnen yeni ve klasik filmler garantili ve bunlar artık evinizin rahatlığında veya hareket halindeyken bir düğmeye dokunarak sizin olabilir.'

Icon Film Channel, masaüstü, mobil, tablet, akıllı TV'ler ve Amazon Fire TV Stick gibi akış cihazlarında mevcut Prime Video uygulaması aracılığıyla sunulacak. Ayrıca, Prime üyeleri tek bir Amazon hesabı üzerinden bu isteğe bağlı içeriğe abone olabilecek ve bunlara erişebilecek.


Burada Pingtwitter'te Disney+'ın üç büyük yayın hizmetindeki yeni içerikleri memnuniyetle karşılıyoruz,Netflixve Amazon Prime Video, ancak şu anda gerçekten bilmek istediğimiz şey The Icon Film Channel'ın ne kadara mal olacağı. Şu anda olduğu gibi çok pahalı olmadığını umuyoruz Amazon Prime VideoihtiyaçlarNetflix ve Disney+'a yetişmek için oynamak ve bunu yapmanın harika bir yolu.

18 Mart'ta yayın...


  • Xiaomi Mi Box S incelemesi: uygun fiyatlı 4K akış için bir set üstü kutu
  • Süper Nintendo Switch Pro teorisi o kadar çılgın ki doğru olabilir