Close
 • Ana
 • /
 • Yayın Akışı
 • /
 • Amazon Prime: Aboneliğinizle birlikte gelen ve paraya değer mi?

Amazon Prime: Aboneliğinizle birlikte gelen ve paraya değer mi?

Amazon Prime Günü 2019burada, yaniikişeyler - birincisi, önümüzdeki iki gün boyunca Amazon Birleşik Krallık'ta bir dizi anlaşmanın ortaya çıkması ve ikincisi, Amazon alışveriş yapanların,indirimler ve fırsatlar.


 • İngiltere ücretsiz deneme sürümü:Amazon Prime
 • ABD ücretsiz deneme sürümü:Amazon Prime

Amazon, Prime üyeliğiyle ilgilenen herkes için bir deneme süresi sunar. 30 günlük deneme süresinden sonra, sizden yıllık 79 £ (Prime Day'e kaydolursanız £ 20'den £ 59'a düşürülür) veya üyelik için 119 $ tutarında bir ücret talep edecektir.

Öyleyse, bir Amazon Prime hesabı buna değer mi?

Yıllık üyelik programı birçok avantajla birlikte gelir. Bu listenin başında, web sitesindeki anlaşmalara erken erişim var - Amazon, web sitesinde her gün değişen bir dizi Yıldırım Anlaşması'nı yeniliyor. Bunların süresi dolduktan sonra anlaşma artık kullanılamaz, bu da gerçektendır-dirçok önemli. Bu nedenle, Prime üyelerine sağlanan erken erişim,ciddibonus.

Ayrıca Amazon'dan milyonlarca ürün için bir günlük sınırsız teslimat alacaksınız. Hızlı teslimat seçeneğine uygun ürünler sitede açıkça işaretlenir ve her zaman Amazon veya Prime'a katılan üçüncü taraf satıcılar tarafından satılır. Birmingham, Glasgow, Leeds, Liverpool, Londra, Manchester, Newcastle, Portsmouth veya Sheffield'da bulunuyorsanız, ürünleri iki saat veya daha kısa sürede teslim alabilirsiniz.


Ancak her şey alışverişle ilgili değil, Amazon Prime üyeliği aynı zamanda Prime Music dahil bir dizi akış hizmetine erişimi de içerir. Bu, herhangi bir zamanda listede duyacağınız şarkıların çoğu da dahil olmak üzere, yaklaşık iki milyon popüler şarkının dönüşümlü bir kataloğuna sahiptir. Amazon, iOS ve Android uygulamalarından ve ayrıca evdeki tüm Echo cihazlarından izlenebilen, özenle seçilmiş bir dizi çalma listesi içerir.

Amazon Prime Buna Değer mi


(Resim kredisi: Amazon)

Prime Music ve Amazon Music Unlimited'ınfarklıbir şeyler. İkincisi aylık 7,99 £ maliyeti ve yaklaşık 50 milyon parçadan oluşan çok daha geniş bir kataloğu var, çevrimdışı dinleme sunuyor ve reklamsız. Esasen Apple Music ve Spotify'a rakip olacak şekilde tasarlanmıştır, Prime Music ise aboneler için güzel bir avantajdır ve dinleyebileceğiniz anlamına gelir.birazŞu anda diğer müzik akışı hizmetlerinden herhangi biri için ödeme yapmıyorsanız, Echo akıllı hoparlörünüzdeki parçalar.

Başka? Prime üyelik, çok çeşitli donanımlarda bulunan Kindle uygulamasından erişebileceğiniz ücretsiz Kindle e-Kitapları, dergileri ve çizgi romanlardan oluşan döner bir kütüphaneye erişimi içerir.Amazon Kindle e-Okuyucular. Fotoğraf kitaplığınızı yedeklemek ve paylaşmak için sınırsız bulut depolama alanı sunan Prime Photos da vardır. Pixel akıllı telefon sahiplerine yalnızca sınırsız depolama sunan Google Fotoğraflar ve ücretsiz sınırsız depolama alanı sunmayan Apple iCloud Fotoğraf Kitaplığı gibikimseAmazon Prime aboneleri, tüm cihazlarınızda görmek için ücretsiz uygulamayı kullanarak görseller ekleyebilir.


Ve son olarak, Prime, binlerce film ve TV şovunu hiçbir ekstra ücret ödemeden izleyebileceğiniz bir Netflix rakibi olan Prime Video'ya erişim içerir. Tamamlayıcı uygulamayı kullanarak set üstü kutu, bilgisayar, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla televizyonda izleyebilirsiniz. Amazon ayrıca bazı filmleri çevrimdışı görüntüleme için indirmenize izin verir.

Prime Video'da bir dizi özel şov var.Büyük Tur,Jack Ryan,Muhteşem Bayan Maisel,İyi Omens, Boschyanı sıra yaklaşan süper kahramanlar kötüye giden şovErkeklerveYapılmamış, Netflix'in arkasındaki ekipten yarım saatlik yeni bir animasyonBojack Süvarive yıldızlarKötü kırmaBob Odenkirk. Ayrıca, Amazon Studios tarafından finanse edilen ve akış platformunda ücretsiz olarak sunulan ve bazen tiyatro oyunuyla aynı gün piyasaya sürülen, sürekli büyüyen bir film seçkisi de var.The Big SickveDeniz kıyısında Manchester.

Netflix'in aksine, AmazonsadeceAkış kataloğunu Prime üyeliğine dahil olan şovlar ve filmlerle sınırlandırarak, izleyicilerin aynı uygulama arayüzünün yanı sıra en son teklifleri satın almasına veya kiralamasına olanak tanır.

Sonuç olarak, bu ...


Anlaşmalara erişimAmazon Prime Günü 2019
Prime Now ile bir günde gönderim ve iki saatte teslimat
Aydınlatma Fırsatlarına erken erişim
Prime Music aracılığıyla iki milyon parça ve seçilmiş çalma listeleri
Ücretsiz e-Kitaplar, çizgi romanlar ve dergilerden oluşan dönen kitaplık
Ücretsiz sınırsız fotoğraf kitaplığı
Prime Video ile binlerce film ve şovu izleyin

Paramız için, bu karşılaştırırgüzelBu çeşitliliğin bir kısmını sunan ve genellikle Amazon Prime için yıllık 79 £ 'luk abonelik ücretinden çok daha pahalı olan diğer akış hizmetlerine karşı avantajlıdır. Bununla birlikte, üyelikderindenAmazon'un sürekli genişleyen ekosistemine bağlı - eğer bir yığınGoogle eviakıllı hoparlörler veya aHomePodAmazon Echo ürünleri yerine bu doğru seçim olmayabilir - aynı şekilde,aslaAmazon UK'den herhangi bir şey satın alın.

Amazon Prime Buna Değer mi

(Resim kredisi: Amazon)

Bu size benziyorsa, ancak yine de Prime Video aracılığıyla sunulan orijinal şovlar ve filmlerle ilgileniyorsanız, Amazon yalnızca video abonelik katmanı sunar. Aylık 5,99 £ maliyeti.

Amazon Prime'ın sizin için işe yarayıp yaramadığını öğrenmenin en iyi yolu, sunulan 30 günlük cömert deneme süresinden yararlanmaktır.Üyeliğinizi buradan kayıt olun.

 • Ücretsiz bir Amazon Prime hesabı başlatın (İngiltere)
 • Ücretsiz bir Amazon Prime hesabı başlatın (ABD)
 • Bugünün Amazon fırsatlarına göz atın
 • Amazon'un İngiltere Başbakan Günü sayfasını ziyaret edin
 • Amazon'un ABD Başbakan Günü sayfasını ziyaret edin

Rakip Amazon Prime Day satışları şu anda yayında

Günün en iyi Amazon Kindle Fire, Amazon Echo Show ve Amazon Fire TV fırsatları İndirimli Fiyat Amazon - Echo Göster (2. Nesil) ... Amazon Echo En İyi Satın Al $ 229.99 $ 149.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
 • En İyi Amazon Prime Day Fırsatları