Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Amazon PS5 stoku bugün için ayarlandı: işte tam olarak ne zaman oluyor

Amazon PS5 stoku bugün için ayarlandı: işte tam olarak ne zaman oluyor

Bu ay için bir mucize olduPS5perakendecilerin şimdiye kadar her hafta PS5 envanterini yayınlamasıyla yeniden stoklar. Amazon, bu hafta bakılacak bir sonraki yer olarak, bugün için ayarlandığı bildirilen kendine ait bir PS5 stoku ile öne çıkıyor.

Çoğu perakendecinin aksine Amazon, PS5'inden önce herhangi bir uyarı vermez veXbox Serisi Xhisse düşüyor, bu yüzden sayfa yayınlanır yayınlanmaz bir tane almaya çalışmak çılgınca bir mücadele - ama eğer M3'leri takip ediyorsanızPS5 stok takipçisiveXbox Series X stok takipçisi, en azından bir miktar uyarı alırsınız!

Amazon İngiltere, bir dizi PS5 stok takip hesabından alınan ipuçlarına göre dün sabah PS5 hissesini düşürdü ve daha fazlası varPS5, İngiltere'deki perakendecilerde yeniden stoklanıyorBu haftanın ikinci yarısı ve gelecek hafta için ayarlayın, bu yüzden dikkat edin.

Bu arada Amazon ABD bugün bir PS5 stoku için ayarlandı;YouTuber Jake Randall'nin kaynakları ona ayrıntılarla ilgili bilgi verdi ve görünüşe göre Amazon, 18 Mart Perşembe günü 46.000 adet PS5 birimi bırakıyor.daraltılmış9AM ve 11AM EDT arasındaki iki saatlik bir pencereye, bu da 6AM ve 8AM PDT'ye dönüşür. Birleşik Krallık'ta ABD konsolu almayı umursamayan bir müşteriyseniz, bu 13:00 ve 15:00 GMT'dir.


Düşüş biraz gecikiyor, ancak içerdekiler bunun hala olduğundan ve her an yayınlanabileceğinden emin, bu yüzden sayfaları açık tuttuğunuzdan emin olun! En fazla birkaç saat bekliyor olabilirsiniz, ancak henüz ümidinizi kesmeyin. Ödemeyi olabildiğince hızlı yapmak için, toplama işlemimize göz attığınızdan emin olun.PS5 satıcı ipuçlarıAmazon'da ve diğer perakendecilerde izleyeceğiniz en iyi rota boyunca size rehberlik etmek için.

Unutmayın, Amazon'un bölgesel siteleri uluslararası olarak gönderilir ve PS5 bölge kilitli değildir, bu nedenle Sony'nin yeni nesil konsolunu ele geçirmekte zorlanıyorsanız, ülkenizin dışındaki PS5 stok düşüşlerini aramak için en iyi yer burasıdır. yerel perakendecilerde.


harikaMart PS5 stokuoyunculara bir PS5'e sahip olmaları için birçok fırsat sunuyor ve bazı perakendeciler, yüzücüler ve botlar karşısında onlara bir tane satın alma şansı vermek için önlemler alıyor.

İngiltere'de,Currys PS5 Öncelikli GeçişBOX ve Xbox Series X oy pusulasını taklit eden en yeni taktiktir, bu nedenle çevrimiçi kuyrukların çemberlerine atlamadan ve boşuna ödeme yapmaya çalışmadan bir PS5 satın alma şansı için şapkanızı yüzüğe attığınızdan emin olun. Bu arada, Sony şu anda müşterilere şu andaPlayStation Direct'te bir PS5 satın alınve kuyruğu kesin.


Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı indirimli Fiyat DualSense Kablosuz Kontrol Cihazı... Amazon Prime 109,95 ₺ 84 ₺ GörüntüleSony PS5DUALSENSEW PS5... dalga 95 ABD Doları Görünüm PlayStation 5 PS5 DualSense... Kogan.com 99,95 ABD Doları Görünüm Playstation 5 Ps5 Dualsense... ebay 109,95 ABD Doları GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz