Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • Amazon’un yepyeni Fire Stick 4K, daha hızlı akışa ve güncellenmiş Alexa uzaktan kumandasına sahiptir

Amazon’un yepyeni Fire Stick 4K, daha hızlı akışa ve güncellenmiş Alexa uzaktan kumandasına sahiptir

Şirket, yeni donanım barajını duyurduktan sonra, Amazon'un bu yıl yeni donanımları piyasaya sürmeyi bitirdiğini düşünürseniz affedilirsiniz.Yankı cihazları(mikrodalga dahil) geçen ay Seattle'daki lansman etkinliğinde.

Bununla birlikte Amazon, tek bir uzaktan kumandayla uyumlu TV ve ses çubuklarını kontrol edebilmeniz için fiziksel güç, ses seviyesi ve sessize alma düğmeleri sunan tatil cihazı yenilemesini tamamlamak için yeni bir Fire TV Stick 4K'yı tamamladı.

amazon-fire-tv-review-stick-4k-review

Yeni Fire TV Stick 4K, daha hızlı video akışı ve hızlı yükleme vaat eden 1.7GHz dört çekirdekli bir işlemci tarafından destekleniyor.


Önceki yinelemeler gibi, güncellenmiş TV dongle'ı doğrudan televizyonunuzdaki HDMI bağlantı noktasına takılır ve aşağıdakilere erişim sunar:Prime Video, BBC iPlayer, Netflix ve Amazon markalı medya aktarıcısı için tasarlanmış bir dizi başka uygulama ve oyun.

Fire TV Stick 4K aşağıdakileri destekler: Pingtwitter-explains-what-are-dolby-atmosuyumlu bir ev ses sistemine bağlandığında.


Amazon Fire TV Çubuk 4K

Yepyeni Fire TV Stick 4K bugün 49,99 £ (49,99 $) karşılığında ön sipariş verilebilir ve Kasım ayında müşterilere gönderilmeye başlanacak


(Resim kredisi: Amazon)

Amazon'un güncellenmiş Fire TV Stick 4K ayrıca, selefinden çok daha evrensel bir uzaktan kumanda olmayı amaçlayan yeni bir Alexa Voice Remote ile birlikte geliyor.

Yeni çevre birimi Bluetooth ve çok yönlü kızılötesi ile izleyicilerin televizyonları, ev ses sistemlerini ve uydu kutularını tek bir uzaktan kumandayla kontrol etmelerine olanak tanıyor.

Alexa Voice uzaktan kumandasının genişletilmiş yetkisi göz önüne alındığında, Amazon güç, ses ve sessiz işlevleri için fiziksel düğmeler ekledi.

Bununla birlikte, adından da anlaşılacağı gibi, sesli komutlar hala burada vurgulanmaktadır. Yeni Alexa Voice Remote'un piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk gelmek için Amazon, sesli komutları kullanarak belirli içerik türlerini arama özelliğini ekledi.


Örneğin, Fire TV izleyicileri, en yeni Ultra HD kutu setlerini ortaya çıkarmak için 'Alexa, 4K TV şovları bul' diye sorabilir.

Bugünün en iyi Amazon Fire TV (2017) fırsatları 29 Amazon müşteri yorumu Benzer Amazon ABD Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Güncellenmiş Fire TV Stick 4K bugün Amazon'da 49,99 £ (49,99 $) karşılığında ön sipariş verilebilir ve 14 Kasım 2018'de müşterilere gönderilmeye başlanacaktır. Güncellenmiş telly dongle ayrıca Argos, Dixons, John'da da satın alınabilecek. Lewis & Ortaklar.

  • Güncellenmiş Fire TV Stick 4K için Amazon İngiltere'den ön sipariş verin
  • Amazon ABD'den güncellenmiş Fire TV Stick 4K için ön sipariş verin

Mevcut Fire TV'lerinden tamamen memnun olan, ancak yeni uzaktan kumandayı eline almak isteyenler, Alexa Voice Remote'u 29.99 £ (29.99 $) karşılığında ayrı olarak ön sipariş verebilirler. İngiltere'de 14 Kasım 2018'de gönderilmeye başlayacak.

Amazon ayrıca 79.99 £ karşılığında bir Fire TV Stick 4K ve Echo Dot paketi sunuyor - Alexa destekli iki cihazı ayrı ayrı satın almaya kıyasla 20 £ tasarruf.

Amazon Cihazlar Avrupa Başkanı Eric Saarnio, 'Müşterilerimizi dinledik ve aradıkları eksiksiz 4K çözümü kompakt bir çubuk form faktöründe sunmaya çalıştık' dedi.

& ldquo; Yeni dört çekirdekli işlemcimiz hızlı ve akıcı bir deneyim sunar ve Dolby Vision ve HDR10 + desteği harika bir görüntü sağlar.

Ayrıca, tamamen yeni Alexa Voice Remote, eğlence deneyiminizi kontrol etmenize ve istediğiniz içeriği hızlı bir şekilde bulmak için sesinizi kullanmanıza olanak tanır. '