Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Amazon Bahar İndirimi: Coleman'ın panoramik OctaGo çadırında şimdi %40 indirim

Amazon Bahar İndirimi: Coleman'ın panoramik OctaGo çadırında şimdi %40 indirim

Amazon Bahar İndirimi şimdiden bazı mükemmel indirimler sağladı, ancak gözümüze çarpan panoramik manzara oldu.Coleman OctaGo 3 kişilik çadırda %40'a varan indirim.


2021, kamp için mükemmel bir yıl olacak şekilde şekilleniyor. Kabul edelim ki, bu yıl yabancı tatil olmayacak ve artan talebin en iyi otellerin ve kiralık yazlıkların öngörülebilir bir gelecekte sağlam bir şekilde rezerve edildiğini görme olasılığı yüksek, bu yüzden kaçmak istiyorsanız, en iyi bahsiniz olacak. tuval altında.

Bu, yatırım yapmak anlamına geliren iyi çadırhemen şimdi bulabilirsiniz, çünkü havalar biraz daha ısınmaya başladığında kamp malzemelerinin çok satmaya başlayacağından emin olabilirsiniz. Ancak iyi haber şu ki, şu anda devam eden Amazon Spring satışında bazı mükemmel indirimler var.

Çabuk gelirseniz, açık havada bir kaçamak için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi - hatta hoş bir değişiklik için arka bahçenizde yapılan tuhaf bir geceyi bile - bankayı bozmadan yakalayabilirsiniz.


Coleman OctaGo |199,99 £ idi, şimdi Amazon'da 119,88 £
40 indirim!
Kurulumu kolay ve %100 su geçirmez olan bu çok yönlü çadır, kamp yapmak, çocuklar için oyun odası olarak veya Coleman'ın önerdiği gibi, bir festival toplantısı için harika bir çadır olarak mükemmeldir. Evet, doğru. Alternatif olarak, harika bir konaklama için bahçenize koyun.Fırsatı Görüntüle

  • En iyi açılır çadır: Stressiz kamp için anında çadırlar

Şu anda mevcut olan en cazip anlaşmaColeman OctaGoüç kişilik çadır. Sağlam ve eğimi kolay, 360 derecelik bir görüş için yedi büyük pencereye, ayrıca maksimum hava sirkülasyonu için ağ çatıya, menteşeli bir kapıya ve entegre bir zemin levhasına sahiptir. RRP'si 199,99 £, ancak şu anda sadece 119,88 £ karşılığında alabilirsiniz.


Amazon Bahar indirimi: Coleman Octago

(İmaj kredisi: Coleman)

OctaGo yüzde 100 su geçirmezdir, bu nedenle eski güzel İngiliz yazının işini yapması konusunda endişelenmenize gerek yoktur, renk kodlu çelik direkleri rüzgar çıksa ve gerçekten plan yapmıyorsanız bile onu dikey tutacaktır. herhangi bir yere gittiğinizde, sinekliği kaldırabilir ve bahçenizde hoş bir gölgeli perde odası olarak kullanabilirsiniz.


Bu, Amazon'da bulunan en iyi anlaşmadır.açık hava, kamp ve barbekü malzemeleri promosyonuşu anda; Ancak OctaGo tam size göre değilse, çeşitli indirimlerle sunulan tüm şekil ve boyutlarda birçok Coleman çadırı vardır. Ayrıca çok çeşitli seyahat kupaları ve su şişelerinin yanı sıra barbeküler, hava yatakları ve soğutucu kutuları bulacaksınız. Yine de takılmayın; bazıları hızla tükeniyor ve Amazon Bahar İndirimi'nin yalnızca birkaç gün sürmesi bekleniyor.