Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Amazon Yaz İndirimi, bu Philips Sonicare Elektrikli diş fırçasını 50 sterlin altına düşürdü

Amazon Yaz İndirimi, bu Philips Sonicare Elektrikli diş fırçasını 50 sterlin altına düşürdü

Philips Sonicare diş fırçaları resmi olarakEn iyi elektrikli diş fırçalarıve Amazon'daki bu anlaşma ile artık her zamankinden daha ucuzlar. Bunun nedeni, Philips Sonicare ProtectorClean'ın fiyatını Amazon tarafından% 64 oranında gülünç bir şekilde düşürdüğü ve İngilizler dediğimiz gibi 50 sterlin altında getirdiği için. Amazon Yaz İndirimi'nde ve Pingtwitter'lerin bir parçasıYaz Tasarruf haftası.


• Philips Sonicare ProtectorClean 4300 £ 49.99 Amazon'da. Genellikle 139,99 £

RRP'de% 90 veya 64'lük bir tasarrufla, bu iyi bir elektrikli diş fırçası anlaşmasıdır ve yaklaşık Sonicare fırçaları kadar ucuzdur. Bu birAmazon Prime Günüuzun süre beklemeden anlaşma.

Philips Sonicare ProtectorClean 4300 £ 49.99 | 139,99 TL | Amazon'da £ 90 tasarruf edin
Bu model, işleri bazı Philips fırçalarından çok daha basit tutar. Yalnızca tek bir temizleme modu (iki yoğunluk ayarlı) ve Philips'in çok sevilen Sonicare titreşimli temizleme sistemi vardır. Bu sistem, rakipsiz temizlik ve iyileştirilmiş diş eti sağlığı sağlamak için 'sıvıyı dişler arasında derinlere çeker'. Bu fırsat üç renkte mevcuttur: beyaz, siyah ve pembe.


Birleşik Krallık'ta değil misiniz? İşte yakınınızdaki en iyi ProtectorClean fiyatları…

Philips Sonicare ProtectorClean 4300'ü neden satın almalısınız?

Philips'in Sonicare fırçaları genellikle mükemmeldir ve dişlerinizi de parlak hale getirir. Philips Sonicare ProtectorClean 4300, basitliği ve uygun fiyatıyla öne çıkar.

Burada uygulama veya 'akıllı' zırvalık yok, sadece 1 temizleme modu ve iki hız ayarı ile yüksek güçlü bir fırça. Bir seyahat çantasıyla birlikte gelir ve pil ömrü o kadar uzun ki, muhtemelen iki haftalık bir tatil sırasında şarj etmeniz gerekmeyecektir.

Sonicare kullanma hissi, ağzınızın küçük arılarla dolu olmasına benziyor, ama hoş ve eğlenceli bir şekilde. Kafa inanılmaz derecede hızlı titrer ve diş macununu dişlerinizin arasına ve üzerine püskürterek onları ultra temiz hissettirir. İtmenize veya fırçalamanıza gerek yok, sadece dişten dişe hareket edin. Fırça, ağzınızın bir sonraki 'çeyreğine' geçmenizi söylemek için her 30 saniyede bir titreşir.


Çok fazla bastırırsanız sizi uyaran bir basınç sensörü vardır. Philips'i tercih ederseniz & lsquo; Akıllı fırça başlıkları (biri dahildir), değiştirme zamanı geldiğinde bir ışık yanıp söner. Bu hatırlatıcıya ihtiyacınız yoksa daha ucuz, akıllı olmayan kafalar da kullanabilirsiniz.

Satın alabileceğiniz diğer tüm en iyi elektrikli diş fırçalarında bugünün en iyi fiyatları İndirimli Fiyat Oral-B Genius Pro 8000 ... Oral-B Genius 8000 Amazon $ 179,94 $ 127,43 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünPhilips Sonicare DiamondClean ... Philips Sonicare DiamondClean Sonic Amazon $ 189.95 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünPhilips Sonicare HX9903 / 11 ...Philips Sonicare DiamondClean Smart SonicNewegg189,99 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Oral-B - SmartSeries Pro 7000 ... Oral-B Pro 7000 Siyah SmartSeries En İyi Satın Al $ 199.99 $ 104.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz