Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon, Anma Günü satışlarından önce belirli Corsair oyun koltuklarında 100 $ indirim alıyor

Amazon, Anma Günü satışlarından önce belirli Corsair oyun koltuklarında 100 $ indirim alıyor

Birçok perakendecininAnma Günü satışlarıBu hafta, şimdi para biriktirdiğiniz indirimdeki yeni oyun koltuğu için alışverişe başlama zamanı. Corsair oyun koltukları için pazardaysanız, Amazon sizin için anlaşmaya sahip olabilir.

Amazon, seçili WWT1 Race ve WWT2 Road Warrior oyun koltuklarında 100 $'a varan indirimlerle Corsair oyun koltuklarını satışa sunuyor.

Bazıları arasındaen iyi oyun koltuklarıCorsair WW T1 Race ve WW T2 Rod Warrior oyun koltukları, uzun süreli oyun oturumları sırasında uygun duruşu desteklerken maksimum konfor için tasarlanmıştır.


Corsair WW T1 Yarış Oyuncu Koltuğu (Siyah/Kırmızı)

Şimdi: $249.99 | Oldu: $349.99 | Tasarruf: 100$ (%29)
Deri konforu ile birleşen çelik konstrüksiyon, bu sandalyeyi yükseltme ihtiyacı olanlar için mutlaka görülmesi gereken bir yer haline getiriyor. Uzun oturumlar sırasında bile rahatlık sağlarken uygun duruşu teşvik eden Corsair'in WW T1 yarış oyun koltuğu, yatar bir sırt, yüksekliği ayarlanabilir kolçak ve koltuk ve kolay hareket için naylon tekerleklere sahiptir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz, bazıları diğerlerinden daha büyük bir indirim alan iki model bulacaksınız.


249,99$'dan başlayan fiyatlarla WW T1 Race oyun koltuğu, fazla gösterişten uzak, sağlam bir oyun koltuğu isteyenlerin tercihi.

Corsair'in WW T1 Race oyun koltuğu, çelik bir çerçeveye ve rahat deri dış yüzeye sahiptir ve daha sağlam bir tasarımla birinci sınıf bir his sunar. Birden fazla yükseklik ayarıyla birleştirilmiş 4D ayarlanabilir kolçaklar, kullanıcıların daha fazla konfor için birden fazla yaslanma ayarıyla hissi özelleştirmesine olanak tanır.


İki seçeneğin daha pahalısı olan WW T2 Road Warrior, belirli modellerde büyük indirimlerle 385,99 $'dan başlıyor.

WW T2 Road Warrior konforlu oyun koltuğu, gerektiğinde ek destek ve yastık ekleyerek onu bir adım daha ileri götürür. 4D ayarlanabilir kolçaklar ve yükseklik ayarları gibi aynı özellikler WW T2'de de yer alıyor.


Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


  • Home Depot Anma Günü indirimi 2021- tek bir yerde en iyi fırsatların tümü
  • Lowe'un Anma Günü indirimi 2021- ev aletleri ve ev bolca fırsatlar
  • Best Buy Anma Günü indirimi 2021– Teknoloji sitesi genelinde Anma Günü fırsatları

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Bir haftadan az bir süre kaldı,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.