Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon, bu erken Prime Day anlaşmasıyla Apeman çift çizgi kamerasından %15 indirim alıyor

Amazon, bu erken Prime Day anlaşmasıyla Apeman çift çizgi kamerasından %15 indirim alıyor

Sadece birkaç gün uzaktayızEn iyi Prime Day fırsatlarıyılın düşüyor ve araç kameralarında şimdiden harika fırsatlar gördük. Özellikle Amazon, %15'lik güzel bir indirim için APEMAN çift çizgi kamera kurulumundan birini sunuyor, ucuza en iyi araç kameralarından birine ihtiyaç duyanlar için görülmeye değer bir anlaşma.

33,99$'a satışta olan alışveriş yapanlar, aylar içinde en iyi fiyatlarından biriyle indirimdeki en iyi araç içi kameralardan birini bulabilirler. Temel full-HD arka ve ön çizgi kamera kurulumuna rağmen sağlam olan Apeman C370, sahip olması gereken özelliklerden ödün vermeden uygun fiyatlı bir çözüm sunar.

Bu, Apeman'ın C370'inin fiyat açısından düştüğünü gördüğümüz en düşük seviye olsa da, Amazon Prime Day'de bunun biraz daha düşük olduğunu görme olasılığımız var. Yine de %15 indirim, sağlam bir tasarruftur ve bu kalitede bir kurulum için fiyat değerindedir.


Apeman C370 1080p Ön ve Arka Araç Kamerası

Şimdi: $33.99 | Oldu: 39.99$ | Tasarruf: $6 (%15)
Ultra gizli tasarımı ve tam özellikli 1080p kamerası ile Apeman'ın C370 çift çizgi kamera kurulumu fiyat için sağlam. 1,5 inç renkli ekran, 170 derecelik geniş görüş açısı, park monitörü ve daha fazlasını içerir. Dediğimiz gibi, 35 doların altında tam özellikli bir araç kamerası mı? Fena bir yüz değil.Anlaşmayı Görüntüle

  • Amazon'da araç içi kameralarla ilgili tüm fırsatları satın alın

Arabanız için temel bir güvenlik kamerası olan Apeman's C370, sadece kendilerini korumak isteyenler için sağlam bir seçimdir. 4K kayıt yapmasa da renkli 1080p kayıt, bir kaza veya acil durumda sizi ve kendinizi korumak için fazlasıyla yeterlidir.


C370, aracınızın hem önünü hem de arkasını kaplar. Her iki kamera da 1080p renkli kayıt özelliğine sahip ve ön tarafta 1,5 inç renkli ekran bulunuyor. Her kamera, park izleme, hareket algılama, G-sensörü, döngü kaydı ve daha fazlasıyla birlikte 170 derecelik bir görüş açısını da kapsar.

Değer için, 6 $'lık indirim kulağa çok fazla gelmeyebilir, ancak nakliye maliyetini karşılar ve şimdiye kadarki en iyi fiyata satıştaki en iyi araç kameralarından birini sunar. Şu anda 4K gerekli değilse, almak isteyeceğiniz araç içi kamera bu.


Güvenlik açısından, bir sorun oluştuğunda ele alınmasını isteyeceğiniz her şeyi kapsar. Dezavantajı ise arka kameranın düşük kayıt çözünürlüğü plakaları tanımlamayı zorlaştırabilmesidir, kameranın gerçekten iyi bir düşük ışık modu vardır ve bu da daha fazla ayrıntı yakalamaya yardımcı olur.

Hepsi bir arada, bu satın almayı, arabaları için sadece temel bir araç kamerası isteyen ve bunun için yüzlerce dolar ödemek istemeyen herkese kesinlikle tavsiye ederiz.


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: