Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon, Anma Günü satışlarından önce Kasa Mini akıllı fişlerinde %25 indirim alıyor

Amazon, Anma Günü satışlarından önce Kasa Mini akıllı fişlerinde %25 indirim alıyor

Sadece bir hafta kalaAnma Günü satışlarıakıllı teknoloji, veranda mobilyaları, elektronik ürünler ve çok daha fazlası hakkında inanılmaz fırsatlar ve teklifler sunarak büyük bir başlangıç ​​yapıyor.

Amazon, bazı yükseltmelere ihtiyaç duyanlar için Kasa by TP-Link akıllı fişlerinde mükemmel bir fırsat sunuyor ve 2'li paketten biri için %25 indirim sağlıyor.en iyi akıllı fişlermevcut.14.99 dolara satışta, bu evi 21. yüzyıla ucuza getirmek için harika bir fırsat.

Bu fiyat düşüşü, Kasa by TP-Link akıllı fişlerini şimdiye kadarki en ucuz fiyatlarına indirerek, önceki Prime Day ve Black Friday fiyatlarıyla çok sonra eşleşiyor. Fiyatına göre, piyasadaki en iyi iki akıllı fiş için harika bir teklif.


Kasa by TP-Link Akıllı Fiş 2'li Paket

Şimdi: $14,99 | Oldu: $19.99 | Tasarruf: $5 (%25)
Evinizi 21. yüzyıla taşımaya hazır mısınız? Alexa, Echo ve Google Asistan ile uyumlu Kasa by TP-Link akıllı fişlerin kurulumu ve kullanımı kolaydır. Wi-Fi ile bağlanın ve ev aletlerinizi ses kontrolü veya mobil uygulama ile dakikalar içinde kontrol edin.Fırsatı Görüntüle

Eski cihazların ve diğer elektronik cihazların modern akıllı teknolojiler (akıllı telefonlar, sesli asistanlar vb.) ile kontrol edilmesini sağlayan akıllı prizler, akıllı ev hayatını yaşamak isteyen herkes için olmazsa olmazlardandır.


Favori ses yardımcılarınızla uyumlu Kasa by TP-Link akıllı prizler, mobil uygulama kontrolünün yanı sıra ses kontrolü ile her türlü cihazı akıllı bir cihaza dönüştürüyor. Cihazları herhangi bir yerden açıp kapatmak için Kasa uygulamasını indirin veya sadece Alexa'dan sizin için yapmasını isteyin.

Bu sınırlı süreli teklif, iki paket Kasa by TP-Link akıllı fişte %25 indirim sağlar ve en yüksek puanlı akıllı fişte sağlam bir indirim sunar. Akıllı fişler UL listesindedir ve 15 amperde çalışır ve kullanım kolaylığı için basit düğme işlevlerine sahiptir.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


Sadece birkaç gün kaldı,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran ayında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.