Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon, Anma Günü hafta sonu öncesinde Powerbeats kablosuz kulaklıklarda %25 indirim alıyor

Amazon, Anma Günü hafta sonu öncesinde Powerbeats kablosuz kulaklıklarda %25 indirim alıyor

Mayıs ayıyla birlikte resmen yola çıkıyoruz ve çok erken olacak gibi görünüyor.Anma Günü fırsatlarıtatil haftasonundan önce. Amazon'un şu anda çok sayıda teklifi var gibi görünüyor ve Beats kulaklıklarla ilgili bu anlaşma bunu kanıtlıyor.

110 $ 'a bir satış, Powerbeats kablosuz kulaklıklar, ucuza yeni bir çift (veya yedek çift) kulaklık almak isteyen herkes için mükemmel bir satın almadır. Rahat ve işlevsel Powerbeats kulaklıklar, aktif kullanıcılar veya sağlam bir kablolu tomurcuk setine ihtiyaç duyan herkes için iyi çalışır.

Bu, Beats Powerbeats kablosuz kulaklıkların gördüğü en düşük fiyat olmasa da, Amazon Prime Day veya Black Friday'i görene kadar çok yakın!


Beats Powerbeats Yüksek Performanslı Kablosuz Kulaklık

Şimdi: 109,95$ | Oldu: 149,95 $ | Tasarruf: 40$ (%25)
Bugün Amazon'da satışta olan bir çift Beats Powerbeats kablosuz kulaklığı yakalayın ve şimdiye kadarki en ucuz fiyatına sahip olun. İndirimde yedek bir çift kulaklığa ihtiyacı olanlar için harika bir satın alma.

  • Tüm Beats kulaklık fırsatlarını satın alın

Pingtwitter'lerde 1 numaraen iyi çalışan kulaklıklarkılavuz, Powerbeats kablosuz kulaklıklar inanılmaz bir ses, performans ve değer yelpazesi sunar.


Temelde Powerbeats Pro kablosuz kulaklıklarla aynı olan Powerbeats, kablolu kulaklık seti şeklinde çarpıcı ses kalitesi ve dayanıklılık sunar. Yoğun spor yapanlar veya egzersiz yapanlar için biraz daha güvenli, ancak aradığınız şey gerçekten kablosuz bir çift ise, bunlar hayal kırıklığı yaratabilir.

Bununla birlikte, bu herkesin seyahat çantası için sağlam bir yedek çifttir. Bu anlaşmadaki fiyat adil değil ve size harika bir ses veren kablosuz kulaklıkları ucuza getiriyor. Amazon'daki bu kulaklık anlaşması uzun sürmeyecek, bu yüzden satışta yeni bir çift kulaklık için pazardaysanız, buna hızlı bir şekilde atlayın.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


İki haftadan az bir süre kaldı,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran veya Temmuz aylarında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.