Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon, Anma Günü satış hafta sonu öncesinde Apple Watch Series 6'dan 60 $ alıyor

Amazon, Anma Günü satış hafta sonu öncesinde Apple Watch Series 6'dan 60 $ alıyor

Mayıs ayıyla birlikte resmen yola çıkıyoruz ve çok erken olacak gibi görünüyor.Anma Günü fırsatlarıtatil haftasonundan önce. Amazon'un şu anda çok sayıda teklifi var gibi görünüyor ve Apple Watch Series 6'daki bu anlaşma mutlaka görülmeli.


Amazon, sınırlı bir süre için Apple Watch Series 6'yı satıyor ve bugün mevcut olan en popüler akıllı saatlerden birinde 50 $ indirim sağlayan fırsatlar sunuyor.

339,99 $ 'dan başlayan Amazon'un Apple Watch Series 6 fırsatları aşağıdakilerden birini sunuyor:en iyi elma izleAkıllı saatler çok cazip bir fiyatla piyasaya sürülecek.

Şimdi Kara Cuma'dan bu yana ikinci en düşük fiyatla bu, Apple'ın en yeni akıllı saatindeki açık ara en iyi fiyat. Bir Apple Watch Series 6'da en iyi fiyatı bulmayı umuyorsanız, bu yılın sonuna kadar bulacağınız en iyi fiyat bu!


Şimdi: $339.99 | Şuydu: 399,99 $ | Tasarruf: 60$ (%15)
Apple'ın amiral gemisi akıllı saatini şimdi Amazon'da satışa çıkarın. 339,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla Amazon, belirli modellerde çeşitli indirimlerle hem GPS hem de GPS + Hücresel sürümler sunuyor.

Eylül 2020'de piyasaya sürülen Series 6, Apple Watch serisinin mevcut amiral gemisidir. Her zaman açık retina ekran, çok çeşitli sağlık sensörleri ve mükemmel bir uygulama yelpazesi sunar.


Apple Watch Series 6, hem 40 mm hem de 44 mm kasa boyutlarında, hem GPS hem de GPS + Cellular versiyonlarında ve alüminyum, paslanmaz çelik ve titanyum kasa seçenekleriyle gelir. Ayrıca ruh halinize ve tarzınıza uygun çok çeşitli bant renkleri ve stilleri mevcuttur.

Amazon'un satışı bir dizi renk içeriyor ve fırsatlar, Apple Watch Series 6'yı bugüne kadar gördüğümüz en düşük fiyat olan 349,99 dolardan başlıyor. Ayrıca Apple Watch Series 6 GPS + Cellular modelini 449 dolara satışta da edinebilirsiniz.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:


İki haftadan az bir süre kaldı,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran veya Temmuz aylarında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.