Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon, Anma Günü satışlarından önce JBL Bar 2.1 ses çubuğu sisteminden 150 dolardan fazla indirim alıyor

Amazon, Anma Günü satışlarından önce JBL Bar 2.1 ses çubuğu sisteminden 150 dolardan fazla indirim alıyor

ile devam ediyoruzAnma Günü satışlarıve Amazon henüz kendi fırsatlarını resmi olarak başlatmamış olsa da, Anma Günü'nü geride bırakan fiyatlarla şimdi yararlanabileceğiniz birçok fırsat var.

Yeni bir ses çubuğuna ihtiyaç duyanlar, Anma Günü hafta sonu öncesinde %40'lık sağlam bir fiyat indirimi alan JBL Bar 2.1 kanallı ses çubuğu sisteminde çok şey bulabilirler.199,99 dolara satışta2.1 kanallı bu soundbar ve kablosuz subwoofer kombinasyonu, şimdiye kadarki en iyi fiyatlarından birinde müthiş bir sistem sunuyor.

%44 indirimle, yüksek kaliteli bir JBL ses sisteminde rakipsiz bir anlaşma. Bu teklif büyük olasılıkla tatil hafta sonu boyunca geçerli olacak olsa da, bu fiyata veya daha ucuza olacağının garantisi yok. Bu, birinden sağlam bir satın almaen iyi ses çubuğuBugün mevcut sistemler.


JBL Bar 2.1 Kanallı Soundbar, Kablosuz Subwoofer ile

Şimdi: $199,99 | Şuydu: 369,99 $ | Tasarruf: 160.01$ (%44)
Bu fiyata JBL Bar 2.1 kanal sistemi görülmeye değerden daha fazlasını sunuyor. Sürükleyici ses çalma için hem Dolby Digital hem de JBL Surround Sound, 300 watt güç ve kullanımı kolay bir tasarıma sahip bu fırsat, harika bir fiyata harika bir sistem sunuyor.
Fırsatı Görüntüle

Dolby Digital ve JBL Surround Sound ile JBL Bar, filmler, müzik ve oyunlar için mükemmel, güçlü ama dengeli bir ses sunar - özellikle yeniPS5. 300 watt'ı zorlayan JBL Bar, daha küçük evler ve apartmanlar için mükemmel bir sistemdir, ancak daha büyük evlerin ihtiyaç duyabileceği güçlü sinefilleri tam olarak karşılamayabilir.Bugünün En İyi Fiyatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


  • Lowe'un Anma Günü İndirimi 2021- tatil hafta sonu öncesinde en iyi fırsatlara göz atın
  • Home Depot'un Anma Günü İndirimi 2021– veranda mobilyaları, dış mekan aletleri ve daha fazlasıyla ilgili fırsatlar

Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Bir haftadan az bir süre kaldı,en iyi Anma Günü satışları2021 yılı için uygun satış rehberimizde. Teknoloji, akıllı ev, dış mekan ve daha pek çok konuda erken fırsatlar ve teklifler ile önümüzdeki iki ay boyunca düzenli olarak güncellenecektir.

Diğer büyük haberlerde, bir zaman dilimiAmazon Başbakan Günübu yıl sızdırıldı! Büyük etkinliğin Haziran veya Temmuz aylarında gerçekleşmesini bekleyin, ancak o zamana kadar en son haberler, erken fırsatlar ve diğer harika teklifler için Prime Day merkezimize gidin.