Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon 'Okula Dönüş' okul gereçlerinden tasarruf etmenizi sağlar

Amazon 'Okula Dönüş' okul gereçlerinden tasarruf etmenizi sağlar

Okula daha bir süre varken, yaz ortası her zaman hızlı bir şekilde geçer ve dünyanın dört bir yanındaki çocuklar için okula dönüşün yaklaştığının sinyalini verir. Amazon bunu biliyor ve hazırlanmanıza yardımcı olmak istiyor. Bu nedenle, 'Okula Dönüş' satışları için bazı büyük indirimleri bir araya getirdi.

Amazon'un yeni promosyonu sayesinde yeni dönem öncesinde çeşitli okul malzemelerinde büyük tasarruflar bulunacağı için okula geri dönmek her zaman bankayı kırmak zorunda değildir.

Okula dönüş satışları söz konusu olduğunda Amazon her zaman diğer perakendecilerin bir adım önündedir. Bu yıl teknoloji, yurt seti, okul kıyafetleri ve çok daha fazlasında yapılacak indirimlerle farklı değil. Okul alışverişi genellikle oldukça stresli olmasına rağmen, Amazon'un yeni promosyonu, sürece mümkün olduğu kadar yardımcı olmak için geliyor.

Bu düşünceyle birlikte perakendeci, notlar, yıllar ve peşinde olduğunuz okula dönüş öğesi türü için filtreler de dahil olmak üzere tüm okula dönüş fırsatları için yeni ve parlak bir açılış sayfası ayırdı. Bunları kullanarak, Amazon'un sahip olduğu birçok fırsatı kolayca gözden geçirebilir ve kaybolmadan önce stokta ne olduğunu öğrenebilirsiniz.


Lisedeki okul telaşını yenin

Neyin peşinde olursanız olun, Amazon muhtemelen sizi ele geçirdi: her yaştan çocuklar için beslenme çantaları, defterler, boya kalemleri, kurşun kalemler, sırt çantaları ve daha fazlası ve ayrıca çocukların teknolojisi, kişisel elektronikleri, kıyafetleri ve diğer temel ihtiyaçları için bir sürü heyecan verici fırsat öğretmenler için.

Anlaşmayı daha da tatlandırmak için, Amazon ayrıca 100$ harcadığınızda seçili ürünlerde 10$ indirim sunuyor, bu da paranızın dönem öncesi telaşında biraz daha uzamasını sağlıyor. Yeni okul yılı öncesinde çocuk teknolojisinde yapılan diğer bazı büyük indirimlerin yanı sıra, perakende fiyatından 15 dolar indiren bu sağlam Bentgo Çocuk Öğle Yemeği Kutusuna özellikle düşkünüz.