Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'un sertifikalı yenilenmiş Kindle Paperwhite şu anda sadece 104 £

Amazon'un sertifikalı yenilenmiş Kindle Paperwhite şu anda sadece 104 £

Kara Cuma ve Siber Pazartesi artık iyi ve gerçekten geride kaldı, ancak asla korkmayın, anlaşmalar devam ediyor. Noel ve tatil sezonu yaklaşırken, İngiltere'deki büyük perakendeciler fiyatları solda, sağda ve sıcak elektronikler ve bir sürü başka konuda merkezde düşürüyor.

Pingtwitter, geçtiğimiz haftayı akıllı telefonlar, mutfak gereçleri, spor aksesuarları, giyilebilir cihazlar, oyuncaklar ve ses ekipmanı dahil çok çeşitli alanlarda en iyi ve en parlak fırsatları derleyerek geçirdi. Siz adlandırın, geçmişte bununla ilgili bir anlaşma bulduk ve öngörülebilir gelecekte bunu yapmaya devam edeceğiz.

Bugün göze çarpan bir anlaşma, sertifikalı yenilenmiş Kindle Paperwhite'ı (32GB) sadece 103,99 £ 'a düşüren Amazon'da yapıldı.


Amazon Kindle Paperwhite (Yenileme, 32GB, Siyah, Özel Teklifler) | 134,99 TL | Şimdi £ 103.99 |Amazon'da mevcut
Makul fiyatlı bir e-okuyucu için pazardaysanız, başka yere bakmanıza gerek yok. Yenisi kadar iyi çalışan yenileme Kindle, 100 £ 'dan biraz fazla olduğundan Noel için mükemmel bir hediye.

Amazon, temel olarak e-okuma alanını icat etti ve çok uzun bir süredir ve bunun iyi bir nedeni ile zirvede kaldı: inanılmaz derecede dayanıklı, iyi tasarlanmış ve iyi çalıştırılmış cihazlar ve buna uygun muazzam bir e-kitap seçimi var. .


Bu belirli Kindle Paperwhite, ihtiyaç duyabileceğinizden çok daha fazla olan 32GB depolama alanıyla birlikte gelir. Bunu doldurmayı başarırsanız, çok iyi iş çıkardınız,çokkitapların. Ayrıca su geçirmezdir, yani havuz başında okuma (hatta havuz içi okuma) kartların üzerindedir.

104 £ için, bu harika küçük bir cihaz için gerçekten harika bir şey. Bu Noel'i okumayı seven sevdiğiniz biri için mükemmel.


Bugünün en iyi Amazon Kindle Paperwhite fırsatları 12 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Kindle Paperwhite - Şimdi ... Amazon Prime 129,99 $ 99,99 $ Anlaşmayı Görüntüle Kindle Paperwhite - Şimdi ... Amazon Prime 149,99 $ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatları görmek için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz