Close
  • Ana
  • /
  • Eğlence
  • /
  • Amazon'un ilk Kindle'ları hayatlarının sonuna geliyor, ancak bir zeytin dalı var

Amazon'un ilk Kindle'ları hayatlarının sonuna geliyor, ancak bir zeytin dalı var

Birinci veya ikinci nesil e-kitap okuyucusu olan bir OG Kindle sahibiyseniz, o zaman kötü haber, Kindle mağazasına kablosuz erişimi tamamen kaybedeceksiniz. Mevcut kitapları okuyabileceksiniz ve e-kitapları aktarmak için bir bilgisayara kablo ile bağlı görünüyor. Şirket, müşterilere açıklamaları için e-posta göndermesine rağmen, Amazon'dan bu konuda bilgiler biraz hafif oldu.

Buna göreİyiEOkuyucuKindle 1. ve 2. nesil modeller ve Kindle DX 2. Nesil, mağazaya tüm kablosuz erişimi kaybedecek. Ancak Kindle Klavye 3. nesil, Kindle Touch 4. nesil, Kindle Voyage 7. nesil ve Kindle Oasis 8. nesil Kindle mağazasına yalnızca Wi-Fi üzerinden erişebilecek. Muhtemelen birçokları için büyük bir sorun değil, ancak 3G veri seçeneği eski Kindles'ta önemli bir ücretli yükseltmeydi ve yakında temelde değersiz olacak.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Amazon'un Kindles ürün yelpazesi bir kabus, bu nedenle yükseltme yapıyorsanız kılavuzumuza göz atın.en iyi Kindlesizin için doğru olanı seçmek için.

Bu, şu anda yalnızca 2G ve 3G ağlarının daha fazla 5G hizmetini desteklemek için kapatıldığı ABD için geçerlidir. Birleşik Krallık ve Avrupa'da 2G için görünürde çok net bir son var, ancak 3G'nin tamamen ortadan kalkmadan önce gitmesi gereken çok az yol var. Bu, yürütmenin durdurulması gibi bir şey elde edeceğimiz anlamına gelebilir.


Bununla birlikte, Amazon, kendi Kitap Mağazası'ndaki eski mumları devirecek başka değişiklikler yapabilir. Eski cihazların destekleyemediği özellikler eklerse, kullanımdan kaldırılmalarını da göreceğiz. ABD müşterileri için değişiklik, mobil ağların hizmetleri kapatmaya başlamasıyla bu Aralık ayında başlayacak. Ayrıca 2G veya 3G devam etse bile Amazon'un Kindle modemlerinde kullanılan belirli frekansların başka bir kullanım için yeniden üretilebileceğini hatırlamakta fayda var. Kindles'ta hücresel, teknoloji ilerledikçe asla uzun vadeli bir şey olmayacaktı.

Amazon, etkilenen Amerikalı müşterilere bir zeytin dalı sunuyor gibi görünüyor. Emeklilik haberlerini içeren e-postayı aldıktan sonra, sahiplerine Kindle Paperwhite veya Oasis'te 70 $ ve kitap jetonlarında 25 $ indirim teklif edildi - bu zaten biraz çalışan cihazlar için hiç de fena değil.


Bugünün en iyi Amazon Kindle fırsatları 131 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Amazon - Tamamen Yeni Kindle - 6'... Best Buy $89,99 GörüntüleAmazon Satış Sıralaması Açıklandı:... Udemy $ 99,99 GörünümSertifikalı Yenilenmiş Kindle... Amazon Prime $109.99 GörüntüleAmazon Kindle Tamamen Yeni - 10.... Walmart $ 224.99 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz