Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon, kilitlenme sıkıntısını yenmek için İKİ aylık Kindle Unlimited ÜCRETSİZ sunuyor

Amazon, kilitlenme sıkıntısını yenmek için İKİ aylık Kindle Unlimited ÜCRETSİZ sunuyor

Önümüzdeki haftalarda kendinizi ve ailenizi eğlendirmenin yollarını arıyorsanız, Amazon'un tüm eğlence hizmetlerinde ücretsiz denemeler yaptığını bilmekten memnuniyet duyacaksınız, böylece film izleyebilir, Kindle kitaplarını okuyabilir ve tamamen müzik dinleyebilirsiniz. üç aya kadar ücretsiz.


Hevesli bir okuyucuysanız, Amazon'un şu anda bir milyondan fazla başlığa, dergi aboneliğine ve Audible anlatımlı binlerce kitaba sınırsız erişim sağlayan Kindle Unlimited'a İKİ AY ücretsiz erişim sunduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız.

Telefonunuza veya iPad'inize yüklenebilen Kindle uygulamasına sahip herhangi bir cihazda okuyabileceğiniz için kitapları okumak için bir Kindle'a bile ihtiyacınız yok.

Okuyucudan çok dinleyiciyseniz, dünyanın en geniş sesli kitap seçkisine ve podcast'lere sahip Audible'ın 30 günlük ücretsiz denemesine neden göz atmıyorsunuz? Ayrıca 30 günlük deneme sürenizde seçtiğiniz ücretsiz bir sesli kitap ve yalnızca üyelere özel fırsatlarla seçilen sesli kitaplarda% 80'e varan indirim elde edersiniz.

Aşağıdaki tekliflerin bağlantılarına göz atın:


Kindle Sınırsız | İki ay ÜCRETSİZ
İki aylık Kindle Unlimited normalde size 15.98 sterline mal olur, ancak şu anda iki ay ücretsiz alabilirsiniz. Hizmet, daha sonra ayda 7,99 £ 'dan yenilenir, ancak istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bu teklif 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.


Sesli | 30 gün ÜCRETSİZ
30 gün boyunca ücretsiz sesli kitap ve podcast dinleyin. Bu 30 günden sonra ayda 7,99 £ 'a mal olacak ve hizmet otomatik olarak yenilenecektir - ancak istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Günün en iyi Amazon Kindle fırsatları Yepyeni Kindle - Şimdi bir ... Amazon Kindle (2019) Amazon $ 109,99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Kindle Paperwhite - Şimdi ... Amazon Kindle Paperwhite (2018) Amazon $ 129.99 $ 99.99 Anlaşmayı GörüntüleTüm fiyatları görünKindle Oasis - Şimdi ... Amazon Kindle Oasis (2019) Amazon $ 249.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Amazon Fire 7 - 9th ...Alexa ile Amazon Fire 7 TabletDell49,99 39,99 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünAmazon Fire HD 8 Tablet 32 ​​GBAmazon Fire HD 8QVC99,99 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünİndirimli Fiyat Fire 7 Kids Edition Tablet, ... Amazon Fire 7 Kids Edition Amazon $ 99,99 $ 69,99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünAmazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü Amazon Fire HD 10 Çocuk Sürümü Amazon 199,99 $ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz